לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2011, 13:57
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
גם דברים שנאמרים מתוך כוונה אפשר להוסיף להם פלפל ציניות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זה נאמר ברצינות רבה ואף ראש הממשלה הצטרף לניחומים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
השיטה שלך לקבור אנשים חיים - אינה מעידה שיש לך שמץ של שאר רוח יהודי, לכן לא תבין את מעשיהם האציליים של מנהיגינו.

ובכול מקרה, לא לזה התכוונתי
הרי לאפחד לא אכפת מאמא תרזה של הבריון החדש, אלא רק עוד הזדמנות קטנה לנסות לנרמל את היחסים, אז לכן לומר זיק של אנושיות כאשר מדובר במשחק זה קצת מוגזם
לכן, לפי התגובה שלך נראה ש"קנו" אותך בקצת דיבורי שלום, אחווה ועוד שטויות ששיכות לאגדות ילדים, או לפחות לא פה.

וכמעט שכחתי - להפתעתך הרבה, אין לי שום בעיה נגד זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2011, 10:53
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
קרבתו היא כמו אותה צפרדע אומללה שנשאה על גבה את העקרב המנוול
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא - הכל פוליטיקה מקומית וגלובלית"

אותה צפרדע אומללה האמינה כי העקרב לא יהיה אותו עקרב אם היא תישא אותו על גבה בחצייה של הנהר וכאשר עקץ אותה ושניהם טבעו למוות, אמר העקרב "עקרב אני , עקרב אהיה ועקרב אמות".

זאת היא הקרבה על העקרב הארסי הזה. פרס טעם את ההשפלה בכנס דאבוס, אבל פרס הוא פרס, חתרן בלתי נלאה ובשבילו להביע תנחומים, זה לפרוס מטריה כשמשתינים עליך. (קראתי שגם נתניהו הצטרף לחגיגת המנחמים).

האיש לא ידיד ולא שונא. הוא בסך הכל אדם קטן שהשתן עלה לו לראש וייתכן והוא לא יודע עד כמה הוא מהלך על חבל דק. בינתיים מסתכסך עם כל העולם - אבל לא למד דבר מההיסטוריה של קודמיו: סאדאם ואחרים.

ובינינו, מה זה תרם שהביעו תנחומים? הוא שכח שבשנת 1999 היו הישראלים הראשונים שיצאו לחלץ נפגעים בתורכיה, לא איראן, לא אף אחת ממדינות ערב. הוא זוכר דבר כזה?
ישן 10-10-2011, 14:04
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תמיד ההשוואה תמיד הדו צדדיות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אני בהחלט תומך בדו צדדיות ובדו ערכיות אבל "לישר קו" עליון ולא קו תחתון, כפי שישנם כותבים בפורום השואפים להגיע עדיו.

לא שהמחבלים יפסיקו ממעשי ההרג והרצח שלהם - אלא שעלינו להשיב מנה אחת אפיים ובשיטות שלהם. לא שיתנו יחס אנושי לאזרחי מדינת ישראל הכלואים אצלם (גלעד שליט ואחרים) - אנחנו ננהג באסיריהם ב"יד קשה" וב"זרועה נטויה", נשפילם עד עפר ונמחק מהם כל צלם אדם יחד עם מה שנותר מצלם האדם של חלק מתוכנו.

הבעיה עם אנשים כמוך שמבחינתך זכויות האדם הם מעל הכול, למרות שאותו אדם ניסה לבטל לך ולעמך את הזכות הבסיסית ביותר, וזה כמובן לחיות.
מי שמבטל זכויות של אחרים, מגיע שיבטלו לו את הזכויות שניסה לבטל, לכן נכנס כאן גם העיקרון "עין תחת עין ושן תחת שן" וזו האופציה הטובה ביותר, ללא ספק. אני יודע שזה לא נראה לך אנושי להחזיר לאדם את מה שהוא עשה לאחרים, אבל בגלל זה אנחנו חיים בחברה מלוכלכת ורכרוכית.
ברגע שהמעשים של האדם יחזרו אליו כבומרנג, אותו אדם "ימתיק" את מעשיו או שלא יעשה כלל.

* למקרה שתרצה ליצור לי דימוי נחמד: אני מאמין בשיטה הזאת רק אחרי שהופעלו מרבית הדרכים למצוא אם האדם אשם או לא ואם יש ספק במקרה, להימנע מלענישו בשיטה שכתבתי... לפחות עד שיתגלו דברים חדשים.

נערך לאחרונה ע"י ספאמר101 בתאריך 10-10-2011 בשעה 14:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר