לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2011, 22:07
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי eli6778 שמתחילה ב "יש הרבה אנשים שנחשבו למשוגעים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eli6778
יש הרבה אנשים שנחשבו למשוגעים והתברר שהם גאונים

אמת לאמיתה. למרבה הצער, יש הרבה יותר אנשים שנחשבו למשוגעים ולא היו גאונים על כל מרקוני או אדיסון יש אלף כאלו שיש להם רעיון והוא, איך לומר בעדינות, לא מציאותי.

ציטוט:
לענינו , אני איש ביצוע מעשי וקידום רעיונות ,בתחום האלקטרומכניקה,ולא יודע לנסח

כיצד אתה יכול להיות איש קידום רעיונות בלי לדעת לנסח? בתור מי שכבר יצא לו לתרגם איזה מסמך או שניים הקשורים בקידום רעיונות, מי שלא מסוגל לנסח אחד כזה הוא אולי רק מעכב רעיונות. מקדם אותם הוא בטוח לא.

ציטוט:
ואם הרעיון יכל לסיע לבטחון המדינה עדים לא יתיחסו

אם הרעיון ישים וקביל ואיננו סתם קשקוש, יתייחסו אליו. עד היום, עם כל הכבוד, לא הצגת לנו בפורום אפילו רעיון אחד שהיה ישים או קביל. כשאפילו אדם בעל מעט מאוד ידע טכני כמוני מסוגל לראות את החורים הלוגיים בתיאוריה הטכנית שלך, יש משהו בעייתי מאוד.

ואסיים במשל... בכיתה ג', כל הבנים בכיתה שלי כולל אותי, החלו לשחק בחוג הקט-סל בקיבוץ. אני זוכר עד היום איך אחזתי בכדור בפעם הראשונה ובדימיוני ראיתי עצמי עוד כמה שנים מיקי ברקוביץ' הבא.... אבל מה לעשות, הכוונת הייתה לא מאופסת, מהירות התגובה הייתה איטית והתברר שכשזה מגיע לכדורסל, אין לי את זה. לימים גדלתי וגיליתי שיש לי כישרון לא קטן ללמוד שפות חדשות וכך מצאתי עצמי בעבודה כמתרגם... לא כוכב כדורסל אמנם, אבל עבודה יפה, מכובדת והיא הובילה אותי לידיה של אשתי טובת המראה וגדולת הנפש. ומה מוסר ההשכל? זה יופי שאתה רוצה להיות משהו... זה לא בהכרח אומר שיש לך את מה שצריך בשביל להיות משהו. תמצא את מה שאתה טוב בו ותתמקד בזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2011, 06:16
  שטורס שטורס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.07
לי יש רעיון אדיר ליירוט טילים - אבל אני צריך מחולל חומר אפל זמין וקצת אנטי חומר
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "הם אולי קוראים כל הצעה אבל..."

וכל הניסיונות שלי להשיג קצת חומר אפל או פח אנטי חומר ממכון ויצמן נתקלו בקיר קוואנטי אטום.
אני מוגדר פרסונה נון גראטה במכון, וגם בכל היקום המדעי המוכר.
המקסימום שיכלו להציע לי היה צנצנת סחוג קטנה עם מעט אנרגיה אפילה שנשארה להם מאיזה ניסוי לא מוצלח.
תאמינו לי - טעמתי מהסחוג. רגיל לגמרי.

ואני, מה אני יעשה עם אנרגיה אפילה?!
הרעיון שלי הוא לבנות מטוסי קרב וטילים מחומר אפל.
ככה - אף מכ"ם בעולם לא יעלה עליהם. ומכיוון שכך - הם יכולים להסתפק במנוע של סוסיתא תוצרת הארץ. מחומר אפל כמובן. הם ירחפו מעל האויב מבלי להתגלות - ויטילו בו פצצות מחומר אפל שכולא בתוכו אנטי חומר. קצת אנטי חומר על ראש האויב- והאפקט מובטח.

גם חשבתי לפתח מדים מאריג של חומר אפל וזה יהפוך את חיילינו לבלתי נראים. אפשר יהיה לאתר אותם רק לפי ריח הפלוצים שידלוף בקרינת הוקינג קוואנטית מבעד לחליפת החומר האפל.
משימה קשה לכל הדיעות.

נערך לאחרונה ע"י שטורס בתאריך 21-10-2011 בשעה 06:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר