לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2011, 01:29
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "ראוטר מתנתק באופן פתאומי"

האם מדובר בתשתית בזק או הוט? אם הוט כדאי לעבור לחיבור ללא חייגן (תרים טלפון לתמיכה של הספקית ותבקש לעבור לחיבור ללא חייגן בגלל שיש לך ראוטר TPLINK).

אם מדובר בתשתית בזק, האם אתה בטוח שבזמן הניתוק מנורת DSL נשארת לדלוק (ולא מהבהבת או נכבית)?
אם היא אכן נשארת לדלוק, יש לשלול תקלה בשם משתמש (סבירות נמוכה ביותר)\מודם\תשתית ע"י חיבור מודם ישירות והגדרת חייגן במחשב למשך 24 שעות לפחות ולבדוק האם עדיין מתקיימים ניתוקים.
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 09-11-2011 בשעה 01:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2011, 01:03
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "טרחה שלא מצדיקה את עצמה..."

דיברתי עם הוט, והם אמרו לי שהם יכולים לשנות לחיבור ללא חייגן, אבל זה יהיה רק לחצי שעה ואז יוחזר אוטומאטית לחיבור עם חייגן - לכן אני צריך לדבר עם נטוייז'ן.
דיברתי עם נטויז'ן, אמרו שישנו לי לחיבור ללא חייגן - אבל הם צריכים לדבר גם עם הוט בשביל זה. אמרו גם שיחזרו אליי - לא חזרו.
כעבור שלושתרבע שעה התקשרתי אליהם (נטוויז'ן), קיבלתי תמיכה מבחור לעניין, והכל הסתדר לטובה. עכשיו אני בחיבור ללא חייגן ולא חוויתי ניתוקים ב-3 השעות האחרונות.

תודה על עזרתך!

אכן "שיחת טלפון אחת" - ברמה העקרונית - אבל מעשית זה לוקח יותר משעה רק כדי לבצע דבר פשוט, עם הרבה עצבים בדרך (ואני חסר סבלנות בכל הנוגע לדברים האלה =\ )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר