לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2011, 17:00
  segevbin segevbin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.11
גיוס ב29 לנובמבר

שלום, הפרופיל שלי 72, לא מילאתי מנילה בכלל והצבא שיבץ אותי לתותחנים דבר שבכלל לא ביקשתי. אני לא יכול וגם לא רוצה לשרת שם אלא רק ג'ובניק. לאמא שלי יש מחלה חוזרת ונשנת ולצערי גם שני האחים שלה הלכו לעולמם במהלך הצבא, היא איננה בשום פנים ואופן מוכנה שאני יתגייס לקרבי וציינתי זאת במכתב לצבא שעדיין לא זכיתי ליחס ממנו. זה כמובן לא מכתב מאמא כמו חיסור לבית הספר אלא מכתב רציני מאוד עם סיבות שהייתי מעדיך שלא לפרט( פירטתי רק חלק מהם). עדיין לא פניתי למדור ת''ש, אני מתכנן לעשות זאת ביום הגיוס. כמובן שאני מתכנן לא להתפנות מהבקום. אני פשוט באמת מפחד ולא יכול לשרת בקרבי אלא רק ג'וב ובבסיס כמה שיותר קרוב לביתי.
מה לדעתכם יעשו לי בבקום שלא יתפנה אחרי שאני יסביר הכול לקצין מיון..?? אני חייב ללכת לטירונות 02 ולקבל בסיס קל''ב איך אני עושה את זה???

תשובות כמה שיותר מהר..! תודה לכולם!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2011, 19:48
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי segevbin שמתחילה ב "אם אני ייתפנה ייקח לי המון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי segevbin
אמרתי דברים בצו הראשון אך לא את הכול כי לא ממש ידעתי בדיוק את הפרטים המדיוקים לא באתי מוכן..

מה זה התירוץ האומלל הזה? לא ידעת את הפרטים המדויקים של החיים שלך, רק בגדול ידעת שלא בא לך להיות לוחם?
ציטוט:
אני לא ייתפנה רוב הסיכויים אחר ישימו אותי במעצק בבקום ומה אז אני יראה קצין מיו ויסביר לו את הכול לא?

רק אם אתה חי בסרט של דיסני.
ציטוט:
אני חיייב להסתדר כמה שיותר מהר בבסיס שקרוב לביתי (טירת הכרמל). תודה.

שניה, אני מרים טלפון למב"ס ומסדר לך. אם אין לו תקנים מתאים לך בה"ד חה"י בבת גלים או שזה כבר מחוץ לטווח המוסכם עלייך?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 19-11-2011, 20:08

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי fritz2 שמתחילה ב "נראה לי שמועד הגיוס פשוט..."

נו אתם לא מבינים ולא נוגעים בכלל בשאלות שלי ! שהייתי בצו הראשון לא ממש התעמקתי בפרטים שלי ושל משפחתי אלא רק אחרי. לכן לא אמרתי את כול הדברים שאני מציין עכשיו. אני מבקש את עזרתכם ולא דבר אחר. השאלה שלי היא מה יקרה אם אני לא יתפנה מהבקום? אני יקבל את מבוקשי? אחרי כמובן שאני יישב במעצר בבקו''ם ושוב יסביר לקציון המיון הכול.. גם אקבע פגישה עם הקב''ן. אני יקבל את מבוקשתי אם אתעקש על כך או שלא יתחשבו בי ואולי אני יגיע לכלא? איני יודע ולכן אני שואל.. אני רק רוצה לצאת לטירונות 02 ואחר כך לבסיס קרוב לבית שלי. השאלה שלי מה יקרה אחרי סירוב הפינוי ואיך אני משיג את הדברים הללו אם בכלל.. על זהת תענו לי בבקשה ולא ללעוג. =)
ישן 19-11-2011, 20:38
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי segevbin שמתחילה ב "כן, לדעתי יש סיבה טובה מספיק..."

כמו שנאמר, סירוב פינוי זה מהלך שלא מתייחסים אליו בצורה מקלה בכלל בצבא.
כן, אתה תשמע על אנשים שיצאו מרוצים אחרי שהלכו ראש בראש נגד המערכת, אבל אלו מקרים מאוד נדירים.
ואני בכלל לא בא ואומר לך תנסה - אולי תצליח כי יש מקרים שכן הצליחו.

מבחינת הצבא סירוב פינוי לא מסתיים בשיחה חוזרת עם הקצין מיון שם תסביר למה אתה מסרב להתפנות, גם עם הסיבות הכי מוצדקות בעולם.

הכתובת שלך לבעיות שהצגת היא, שוב, מדורי הת"ש.

לא לועגים לך כאן, הרושם המתקבל הוא שאתה קצת חרד מהגיוס וקיבלת רגליים קרות.
זה לגיטימי.
אבל אנא, אל תעשה שטויות, אתה פשוט תייאש את עצמך בתהליך של לנסות להוריד פרופיל / קב"ן / לא מתפנה.
מהפרטים שנתת עד עכשיו נראה כי אף אחת מהאפשרויות האלו לא תשיג לך את מבוקשך.

ישן 19-11-2011, 20:47
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Pop_Bite שמתחילה ב "אם תסרב פינוי כנראה שתשלח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pop_Bite
כמו שאמרו פה- עדיף שתגיע לבסיס ותפנה לגורמי ת"ש שמה. תזכור שכל מה שגרוע בבסיס שתגיע אליו- כנראה שבמעצר יהיה גרוע יותר (כמה שלמפקדים לא אכפת ממך, אז במעצר פחות. כמה שהגורמי ת"ש לא עוזרים, במעצר פחות)

בדיוק הנקודה שלי. בבסיס, המטרה של גופי הת"ש היא לטפל בבעיות כמו שלך (פותח האשכול). בכל מסגרת אחרת שבה אתה מאלץ את הצבא לשים אותך (מעצר, פלוגת ממתינים וכו') אתה פשוט נטל על המערכת. זה לא צריך להיות ככה, נכון, אבל את מלוא תשומת הלב תקבל בבסיס המקורי אליו תישלח.

בהצלחה.

ישן 19-11-2011, 20:48

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Pop_Bite שמתחילה ב "אם תסרב פינוי כנראה שתשלח..."

אוקי, תודה. תראו לא רציתי ממש לפרט אבל אני רואה שאין לי ברירה אז בקצרה: כמו שציינתי אחיי של אימי נהרגו במהלך הצבא. משפחתי נכנסה מאוד לחרדה מכך סבתי נפטרה אחות נוספת של אמי נפטרה מסרטן לצערי. אמי סובלת ממחלת פריצת הדיסק החוזרת בגב. עוד דברים שאיני מעוניים לפרט אך זה בגדול. עם זה אני אפנה לקצין מיון. לקב''ן- אני באמת מפחד ולא יכול לשרת רחוק מביתי אמא שלי באמת צריכה אותי והיא תיכנס לחרדות מכך וכך גם אני. אין בבית מי שיכול לעזור( אבא בעבודה ולאחים שלי קשה להיות בבית). איני יוכל לתפקד רחוק מביתי ולדעת שאמי נימצאת במצב נפשי ורפואי לא טובים, כך גם אני לא אוכל לתפקד בכלל כראוי. אני באמת זו סיבה אמיתית - מפחד לישון מחוץ לבית אני יושן בחדר ההורים כול הזמן ואף פעם לא יצאתי לטיול שנתי בבית הספר או משו כזה. אני באמת לא מסוגל לשרת רחוק מהבית ומפחד בכלל מהמחשבה על כך. שלא לדבר על להחזיק נשק. אני לא ממש מתפקד במצבים כאלה. אלא סיבותיי בגדול כמובן. עכשיו אחרי שקראתם מה לדעתכם הצבא יאמר לי אחרי שישמע זאת? מה יגיד לי הקצין מיון והקב''ן ולאi יפנו אותי? כמובןאסביר זאת לפני שאתפנה אך עם סיבות אלא לאחר שלא אתפנה מה יעשו לי לדעתכם, כי שוב אני משובץ לתותחנים ופשוט לא מסוגל לא יכול לשרת ביחדה שכזו. ושוב תודה רבה לכם.

נערך לאחרונה ע"י segevbin בתאריך 19-11-2011 בשעה 20:54.
ישן 19-11-2011, 20:57
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי segevbin שמתחילה ב "אוקי, תודה. תראו לא רציתי ממש..."

ידידי, ההזדמנות הכי טובה שלך להשמיע את הדברים האלו היא להתגייס כמו שצריך, ואז לספר לקב"ן / מש"קית ת"ש / רופא את כל הבעיות הללו.

"לא יוצא לטיולים שנתיים" וכו' אלו תירוצים שכבר נשמעו והועלו כאן על גבי הפורום. (המילה "תירוץ" אגב לא מרמזת שאתה ממציא את זה).
אבל הם לא מביאים הקלות.

לגבי השאלות שלך, הן נענו כבר.
מה הסיכוי הכי טוב שלך לקבל את מבוקשך?
כאמור - להתגייס ולפנות בתור חייל מהשורה לגורמים המתאימים.
לא בטוח שתקבל את כל מבוקשך, אבל אם תלך בדרכים אחרות, כמעט בטוח שלא תקבל את מבוקשך.

חבל שלא מילאת מנילה או מצאת לנכון להתייחס לבעיות האלו עד עכשיו בתהליך השיבוץ שלך.
אלו העצות הכי טובות שתקבל בהתחשב במצב ובסמיכות לגיוס.

ישן 19-11-2011, 21:19
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי segevbin שמתחילה ב "הבנתי אבל שאת מבוקשי אפשר..."

אתה עושה פה סלט.
שרשרת חיול מטרתה לקבל אותך מלש"ב, להוציא אותך חייל, ולשלוח אותך לדרכך הצבאית.
לא סתם אומרים שאת הבקום רואים פעמיים - בגיוס ובשחרור (וניתן להתווכח על המשפט הזה).

אין כזה דבר הדרך הכי מהירה.
צה"ל זה בירוקרטיה, ותהליך פשוט של חתימה, או קביעת ראיון לוקח יותר זמן ממה שאתה חושב.

לכן ממליצים לך לעשות את זה בצורה מסודרת, כשאתה שייך למסגרת החיילית שלך.
אם תעשה את זה כשאתה "חייל של אף אחד", זה לא יועיל לסיכויים.

אל תשכח שמבחינת הצבא הבעיות שאתה מתאר כאן כרגע הן חדשות.
לא דיווחת עליהן בעבר, לא הזכרת בראיונות, אפילו לא התייחסת אליהם כשהם שאלו אותך איפה אתה מעדיף לשרת.

אתה יכול לנסות לעשות בעיות ביום הראשון, עצתי היא שפשוט אל, וכבר נימקתי מדוע.

בהצלחה.

ישן 19-11-2011, 21:38
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי segevbin שמתחילה ב "אוקיי תודה עזרתם לי מאוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי segevbin
אוקיי תודה עזרתם לי מאוד ושלוש שאלות אחרונות לסיום:
1. לאחר שאני לא אתפנה מהבקו''ם הסיבות שציינתי הם מספיק הולמות ליחס? או שלא ואולי בכלל כלא?
כלומר החלטת שאתה לא מתפנה? לכל מי שלא מתפנה יש סיבה מצויינת (בעיניי עצמו לרוב) לקבל יחס ותשומת לב. אתה לא תהיה חריג שם. בעיניי מגיע לך יחס הולם, אבל זה לא אומר כלום. ככה שאין לי כל כך איך לענות לך על השאלה חוץ מלהמליץ שוב, תמנע מהצעד של לא להתפנות.
ואם להיות כן, הסיבות שמנית עד עכשיו מצערות, אך לא מונעות ממך לשרת שירות קרבי מלא רחוק מהבית. זו דעתי, ואני מכיר גם אנשים עם בעיות קשות יותר שעשו זאת. עם כל הרגישות.
2. איזה ת''ש לדעתך אקבל אם בכלל.. מהסיבות שציינתי?
לחלוטין לא יודע.
3. איזה יחס אקבל מהקב''ן לאחר שאומר לו את דברי הנ''ל?
אני גם לא יודע. לפני כשבוע המלצתי כאן על גבי הפורום לבחור אחר ששאל על קב"ן להגיע מגובה במסמכים שמפרטים שאכן יש לו בעיה. התפתח סביב זה וויכוח, אני עדיין מאמין ומכיר שהסיכויים שיתייחסו אלייך שונה מכל חייל אחר שפונה לקב"ן ביום הראשון בגלל השוק יהיו גבוהים יותר.
ושוב, אל תעלב, אבל לא כתבת כאן משהו שדורש בעיניי התייחסות חריגה, מעבר למקרים המצערים שתיארת ובהן מש"קית ת"ש תוכל אולי לעזור.
שוב תודה רבה =)
בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר