לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2012, 16:14
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
הודעת המרכז האוניברסיטאי אריאל בתגובה להחלטת הות"ת

שלום לכולם,

בימים האחרונים, ובעיקר ביממה האחרונה, היינו עדים ליכולתם של גורמים שונים, ובהם התקשורת, לזרוע דיסאינפורמציה.

מצ"ב הסבר על מצב ההכרה כאוניברסיטה -

הגיעו לסיומן חמש השנים בהן היינו שרויים במעמד זמני של אוניברסיטה. בתקופה זו נבחנה רמתו האקדמית והמדעית של המרכז האוניברסיטאי. וועדת המעקב, המורכבת מבכירי אנשי האקדמיה בארץ:
  • פרופ' עמוס אלטשולר - יו"ר הוועדה, יו"ר מל"ג יו"ש, דקן הפקולטה לשעבר למדעי הטבע, אוניברסיטת בן גוריון.
    פרופ' ישראל אומן - חתן פרס נובל לכלכלה, חתן פרס ישראל, חבר האקדמיה הישראלית למדעים, האוניברסיטה העברית.
    פרופ' דוד חסון - לשעבר סגן נשיא למחקר ולפיתוח ודקן הפקולטה להנדסה כימית, הטכניון.
    פרופ' מאיר ויליצ'יק - חתן פרס וולף ופרס ישראל למדעי החיים וחבר האקדמיה הישראלית למדעים, מכון ויצמן.
    פרופ' טוביה מילוא - דקן לשעבר של הפקולטה להנדסה, אוניברסיטת ת"א.
  • פרופ' דניאל שפרבר - חתן פרס ישראל למדעי היהדות, אוניברסיטת בר אילן.
קבעה חד משמעית שיש להכיר בנו כאוניברסיטה לכל דבר ועניין.

למרות הדו"ח הממליץ להכיר במרכז האוניברסיטאי כאוניברסיטה, המליץ הות"ת שלא להפוך את המעמד הזמני לקבוע, אלא להשהות את המצב לשנה נוספת ולהקים וועדה שתבחן את הצורך באוניברסיטה נוספת בישראל.

החוק קובע!!! הוועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת) הינה ועדה מייעצת בלבד אשר קובעת את צורת תקצוב ההשכלה הגבוהה בישראל.

הגוף המוסמך לקבל את ההחלטה הוא מל"ג יו"ש ולא ות"ת כפי שניתן להבין מהכתבה המצורפת מ"הארץ".

לא רק זאת, אלא שבניגוד לטענת הות"ת, לבעייתיות תקציבית, הוצע לראשי המרכז האוניברסיטאי לקבל תקצוב ולוותר על הדרישה להיקרא אוניברסיטה. הצעה זו דחינו מכל וכל כפי שניתן לקרוא ב - YNET.

אנו נמשיך לעדכן עדכונים שוטפים בדף מיוחד באתר האינטרנט של המרכז ובעמוד הפייסבוק.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2012, 17:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה מביא כתבה של "הארץ" בנושא, בתור אסמכתא? הם היו הגורם המגוייס ביותר נגד אריאל...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[INDENT]מאחר שהחלטות הוות"ת..."

אם תריץ חיפוש באתר הארץ על הכתבת הזו, טלילה נשר, תגלה שלל אינסופי של כתבות, שגם אם תדלל את אלה מהן העוסקות ב"מחאות מורים כנגד לאומנות משרד החינוך", עדיין תזהה הטייה בוטה ויתר-פובליציזם. בכל מה שנוגע לאריאל, היא יכלה לוותר על המקלדת, ללבוש חצאית ולשים פונפונים, תוך צעקות "תנו לי כ', תנו לי י', תנו לי ב', תנו לי ו', תנו לי ש'". כל הקמפיין של נשיאי האוניברסיטאות עבר דרך כתבות שלה.

היא מהווה אסמכתא אך ורק למה שחושבים מתנגדי אריאל, שמתואמים עימה עד לרמת הבדל, ככל הנראה. אין לה מושג ואין לה עניין, לדווח לנו על כל אפשרות שתביא למסלול שיעקוף את ות"ת...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר