לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2012, 18:13
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
גינגריץ' עשה למפלגה הרפובליקנית כזה נזק, שפשוט לא מגיע לו להיות המועמד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "ריק פרי פרש מהמרוץ הרפובליקני: "תומך בניוט""

הסרטון המחריד שהפיצה הsuper-pac שלו (שכמובן אסור לו להיות מתואם איתה בשום דרך צורה ואופן...), ומיום ליום מתברר עד כמה היה מסולף, עשה נזק עצום לרומני, שסיכוייו להיבחר כמועמד לא נפלו בעקבותיו - אבל הסיכויים שאובמה ישתמש בסרטון הזה - הם מאה חמישים אחוז.

הייתה לי סימפתיה לגינגריץ' כמועמד (חרף אינספור פגמיו האישיותיים) בגללעמדתו בנוגע אלינו, וההנחה שהניסיון שלו הוא חשוב ומועיל, אבל אין לו סיכוי להיבחר וההתנהגות שלו של "לשרוף ת'מועדון", טומנת בחובה קדנציה שנייה של אובמה, שגרועה פי מליון יותר מנשיאות של רומני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2012, 19:26
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
עשה ועושה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "גינגריץ' עשה למפלגה הרפובליקנית כזה נזק, שפשוט לא מגיע לו להיות המועמד"

גינגריץ פועל בגישת "או אני, או שיישרף העולם" וזה מרגיז לא מעט רפובליקנים. אפילו אם ייבחר כמועמד למפלגה הרפובליקנית (וזה לא יקרה) אין לו שום סיכוי מול אובאמה לאור האופן שבו הוא מצליח לנכר אנשים וקבוצות ביציאות האגרסיביות שלו. כפי שכתבת, זה חבל בסך הכל כי מבחינת הנסיון והגישה שלו לרוב הנושאים הוא כניראה המועמד הטוב ביותר לנשיאות (להיות נשיא, לא להיבחר...).
ואני חייב להגיד שהלב מרחב עם כל דיבייט...רוב המועמדים מתחרים נואשות זה עם זה על הפגנת תמיכה יותר נלהבת בישראל (גם כדרך לבקר את אובאמה מחד ואת הישיש הנבזה הקטן מאידך) כך שאפשר לצפות שכמעט כולם יהיו טובים לישראל אם אשכרה יצליחו להתעלות מעל יצר ההרס העצמי ולהעמיד חזית אחידה מול אובאמה מאחורי מועמד עם סיכוי טוב לנצח. לצערי, לרפובליקנים מתאימה אמירה ישנה שהשמיע שמיר כלפי הליכוד בימים הסוערים של מרכז הליכוד: "הרי לכם תנועה שמאבדת את עצמה לדעת".
ישן 19-01-2012, 19:48
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "עשה ועושה"

ההתרשמות שלי אחרת משלך ושל אורי
ראשית לרומני תהיה בעיה גדולה עם נושא חשיפת החזרי המס שלו, שנית במידה והם יחשפו תהיה לו בעיה גדולה עוד יותר עם כל המבנה של עסקיו שכולל כמה חברות במקלטי מס בעיקר באיי קיימן - חוקי לחלוטין, אבל לא ממש לעניין - ואובאמה בעניין הזה יעשה ממנו מטעמים, בנוסף האגף השמרני במפלגה הרפובליקאית יעשה ממנו על האש כשהם יראו כמה כסף הוא תרם לכנסייה המורמונית.
ניוט לעומת זאת, הוא חד מדבר לעניין ולא פוחד להגיד לאמריקאים את האמת גם אם הוא לא ממש פוליטיקלי קורקט בדרך, וראית את זה יפה מאוד בתשובה שלו לשאלה של חואן ווילאמס בדיבייט האחרון.
לדעתי ניוט יפתיע בפלורידה.
בהתחשב בבלבול שהיה בספירת הקולות באיווה, אני לא שם כסף על רומני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר