לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2012, 21:54
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מכיוון שטרם הוספת עוד פרטים , אני אוסיף.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "חוקרת שסטרה לרוצח משפחת פוגל, הועמדה לדין משמעתי "וזכתה" לנזיפה חמורה"

אותה חוקרת, שוטרת מבוגרת שזכתה לאות הצטיינות על עבודתה במשטרה הגיעה לזירת הרצח של משפחת פוגל והתקשתה להתמודד עם המראות המזוויעים. שבועיים לאחר המקרה עברה על פני המחבל במסדרון והוא חייך לעברה חיוך מתריס ואז איבדה את העשתונות וסטרה לו.

הנזיפה החמורה שקיבלה השוטרת הייתה הפעולה השניה שביצעה המשטרה בתגובה לסטירה שחטף המחבל.

הפעולה הראשונה ארעה מיד לאחר הסטירה. המחבל דרש שהשוטרת תתנצל בפניו וזו הוכנסה לחדר החקירות נאולצה להתנצל בפניו!

לדעתי, זה הרבה יותר גרוע מהנזיפה עצמה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 19-01-2012 בשעה 21:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2012, 19:36
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "או! אז עכשיו באמת ברור מה לא ממש הבנת...."

בטח שלא הבנתי שלא עבד לך הקישור.
יודע למה?
כי לא אמרת את זה...

לדעתי הניסוח ברור:
החוקרת, שנבחרה לשוטרת מצטיינת במרחב רק בשנה שעברה, חלפה על פניו של עוואד במהלך אחת החקירות והחליטה לסטור לו לאחר שחייך חיוך, לדבריה, באופן מתריס. מיד לאחר מכן היא הוכנסה לחדר החקירות והתנצלה בפניו, לפי דרישתו של הרוצח.
זה הציטוט ממאקו.
"הוכנסה" - לא "נכנסה".
"לפי דרישתו של הרוצח" - לפי דרישתו של הרוצח...

כנ"ל בוואלה:
זמן קצר לאחר מכן דרש עוואד שהחוקרת תתנצל בפניו, ולאור דרישתו הדבר אכן נעשה.
"דרש...ולאור דרישתו".

בערוץ 7 הועלת טענה אחרת:
עוואד עצמו סירב מאותו שלב לשתף פעולה עם החוקרים והחוקרת התנצלה בפניו . במחוז ש"י אומרים כי לא הכריחו אותה לעשות כך וההתנצלות הייתה בחירה של החוקרת עצמה, שהבינה כי הדבר פוגע בחקירה.
"לא הכריחו אותה" - לא הכריחו אותה...

לדעתי הכתוב ברור מאוד, "כבודו"...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 21-01-2012, 20:41
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אה, אז פתאום ערוץ 7 הם הלא אמינים וואלה כן?"

זו תאוריה לגיטימית.

אני לא מכיר "חוקרים מיומנים", ולכן אינני יודע מה נדיר אצלם ומה לא.
אם אתה מדבר מניסיונך האישי, אין לי דרך לסתור זאת (שקלתי לשלוח חוקר פרטי שיוודא זאת, אבל החלטתי לוותר), אבל זה עדיין לא אומר שזה מה שקרה במקרה הזה.
התאוריה הקונספירטיבית היא תאוריה טובה. אני לא יודע עד כמה זה נפוץ במשטרית ישראל, אבל זה אפשרי. אני מוכן להאמין שדיווחים כאלה (בין של המשטרה, של דו"צ, או דוברות השב"כ) לפעמים מטעים או פשוט שקריים מסיבות כאלה ואחרות, אבל הבעיה היא שאם אתה הולך דבר ראשון לתאוריה שמשקרים ולא שאומרים אמת, זה אומר שצריך להטיל ספק בצורה קיצונית כזו על כל דיווח של המשטרה...

ובמקרה שהמצב לא ברור:
אני לא טוען שהמצב הוא כזה או אחר. ביקשת מקור. קיבלתי מקור.
זכותך להאמין למקור אחד ולא לאחר (או לאחר על פני האחד).
זכותך לא להאמין לאף אחד-מהם. זה לא ענייני.

ישן 21-01-2012, 20:16
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
מרתק....
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "בטח שלא הבנתי שלא עבד לך..."

..."בטח שלא הבנתי שלא עבד לך הקישור.
יודע למה?
כי לא אמרת את זה... "

שמח שזה סוג ההומור שכל כך מדבר אליך.... ....

ולאור התכתובת המושקעת שהעלית לפה אנסה במחילה מכבודו להסיק:

תחילה ע"פ דבריך, הציטוט ממאקו:

...."החוקרת, שנבחרה לשוטרת מצטיינת במרחב רק בשנה שעברה, חלפה על פניו של עוואד במהלך אחת החקירות והחליטה לסטור לו לאחר שחייך חיוך, לדבריה, באופן מתריס. מיד לאחר מכן היא הוכנסה לחדר החקירות והתנצלה בפניו, לפי דרישתו של הרוצח."

נו?..מה ?..מה אני אמור להבין בדיוק?..
"הוכנסה לחדר החקירות"?... אני מניח שאתה מבין או יודע/מעלה על דעתך, שלחדר חקירות בו מתנהלת חקירה לא כל אחד יכל ומורשה להכנס ובוודאי שלא מתי שירצה, אז מה בדיוק העניין ב"הוכנסה"?...ברור שהיא הוכנסה!
מכאן שמ"מאקו", (בהנחה והוא מביא את תיאור ההשתלשלות במדויק), לא ממש ניתן להבין אם היא הוכרחה או החליטה בעצמה.

ואז, ע"פ "וואלה" - הרוצח דרש.... והדבר בוצע ע"פ דרישתו, " נו?...על כך התחיל כאן הדיון מלחתחילה, לא?... ועדין?... הוכרחה?... החליטה בעצמה.?...

וע"פ "ערוץ 7 "- הרוצח סירב לשתף פעולה ...החוקרת הבינה...לא הכריחו אותה (מקורות במחוז כך טוענים)...היא התנצלה....

לא יודע מה כל כך ברור לאדוני הנכבד אבל מבחינתי, תשובה ממש ברורה, אין כאן!
אותי, זה לא משכנע.

מצטער מאוד.

ישן 21-01-2012, 20:25
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "מרתק...."

לא............. "הוכנסה" שונה מ"נכנסה"........ ........ . .... כמו שכשאני לוקח את החתולה שלי לוטרינר היא מוכנסת לקופסת נשיאה ולא נכנסת אליה.

"הוכנסה" גם שונה מ"הורשתה להיכנס". אם היו רצים לכתוב "הוכנסה" במשמעות "הורשתה להיכנס" היו כותבים "הוכנסה, לפי בקשתה"........ או "הוכנסה, לאחר שביקשה"...... או "הוכנסה, לאחר שדרשה".... או כל ניסוח שמוסיף את המידע הזה..................... ..... ........ המשמעות הבסיסית של הוכנסה, בהעדר מידע נוסף (מהמשפט או מההקשר) הוא בהוראה סבילה לגמרי. לא משתכנע? לא צריך..........

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר