לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2012, 18:35
  Devvy Devvy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.12
מתמיין למודיעין, ונמצא בבעיה

שלום לכולם

אני מתמיין למודיעין, וכרגע חווה באסה רצינית ממש. התמיינתי לשחקים, חבצלות וגם לבטחון מידע. בשחקים לא רוצים אותי בשום מסלול. בחבצלות עשיתי את המיונים הקבוצתיים, ולא קיבלתי תשובה כבר שלוש שבועות (התקשרתי היום ואמרו לי שאני עדיין מתמיין לשם), אבל לדעתי המסקנה היא שפשוט לא עברתי. בביטחון מידע אני כבר בשלב הסיווג הבטחוני (מה שאומר שסביר להניח שהתקבלתי).

אני בעל מוטיבציה אדירה, פשוט אדירה (ענקית! בקיצור, משהו שאי אפשר לבטא בכתב) לעשות שירות משמעותי, במיוחד בחיל המודיעין. משמעותי מבחינתי זה יותר ממש שעושים בבטחון מידע. אמרו לי המון אנשים שבטחון מידע זה מה שנקרא "מעפן" (ציטוט מאחד ששירת בחיל המודיעין), ואני ממש לא רוצה להיות כזה שפועל מול דובר צה"ל או עושה את התשאול הבטחוני למלש"בים. לא מושך אותי, לא מעניין אותי. אמנם הבנתי שיש חלק בבטחון מידע שאחראי על מחקר (וזה משהו שאני רוצה), אבל אני לא אדע לאן אני מגיע אלא רק לאחר הקורס, ז"א, חתול בשק. (מגאמ"א אגב, נפלתי בשלב השני).

בכל מקרה, רק רציתי לדעת מה לדעתכם אני יכול לעשות בכלל? הבנתי שלשני מסלולים בחיל המודיעין אני לא יכול להתמיין בו זמנית. אני יכול לחתום ויתור על בטחון מידע (?) ולקבל אולי מסלולים אחרים? (הנתונים שלי הם קב"א 54 ודפ"ר 70).

חשבתי אולי על משהו בתקשוב, אבל אני צריך לחתום ויתור על מודיעין בשביל זה.

בקיצור, אני ממש לא יודע מה לעשות.... אשמח לתגובות מכל סוג שהוא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2012, 18:25
  shlomip shlomip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Devvy שמתחילה ב "מתמיין למודיעין, ונמצא בבעיה"

זו הבעיה במיונים למודיעין. אתה לא יודע כלום עד שתתחיל את הקורס. וכן, יכול להיות שתידפק בתפקיד "מעפן"( אגב זה נקרא "בלאי").
בקשר למצב המיונים שלך אתה יכול לבדוק באתר: https://www.aman.idf.il/modiin/default.aspx
מספר מועמד וקוד אישי רשומים לך בזימונים שקיבלת.

אתה יכול להיות ממוין במקביל לחבצלות, שחקים וגאמא ומכל שאר המסלולים להיות ממוין למסלול אחד.
אל תבנה על חבצלות, קשה מאוד להתקבל לשם, ואם תוותר על ב"מ לא בטוח שתהיה בכלל במודיעין.
קח בחשבון גם שהמיונים למודיעין הם מאוד ארוכים, בערך שנה-שנה וחצי, ככה שאם וויתרת על ב"מ ואתה מתגייס בשנה הקרובה אתה בבעיה.

תעשה את הבחירה שלך, כמו שאמרו לך כבר אחרי שהתקבלת למודיעין אתה יכול להתקדם בתפקיד, או לבקש להתמיין למסלול אחר במודיעין.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר