לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2012, 07:42
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אמנם על פניו נראה שהסבירות נמוכה לכך אבל מה אם הם ינסו לברוח מהארץ?....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "סביר להניח שזה נבדק"

ובפרט נכון להיום כשלאחר הנתיחה (שבוצעה ע"י רופא מטעם המשפחה) נקבע כי התינוק סבל משברים בגולגולת (תינוק בן ארבעה חדשים בלבד יש להזכיר), האם נמצאה לא דוברת אמת בבדיקת הפוליגרף, נמצאו סתירות בעדויות שנגבו מהאב ולך תדע מה עוד אנחנו לא יודעים! (שופטים לא כל כך ממהרים כאן להאריך מעצרים בחמישה ימים למיטב הבנתי)....

מיום ליום רמת הריח הרע שעולה מהסיפור הזה ומזוג ההורים הכביכל תמים הזה עולה.......
ובל נשכח שבסיפור הזה יש עוד תינוקת שגם היא מאושפזת במצב קשה (למרות שאין משום מה שום התייחסות אליה בימים האחרונים בתקשורת, כך לפחות אני שמתי לב).....

ומיום ליום עולה בי שוב השאלה, מה הסיבה שעדיין טורחים כל כלי התקשורת להסתיר כל פרט שקשור לזהותם של ההורים כולל את פרצופם ואף פרצופי כל הסובבים אותם????....
מישהו יכל לתת אולי תשובה עניינית לכך?....
לאור העובדה שאין כלי תקשורת בארץ שלא היה רץ להיות הראשון שיפרסם את זהותו של כל אחד,על פניו נראה לי שבמקרה הנדון המצב שונה בתכלית, האם כל אזרח אחר היה גם הוא נהנה מהחיסיון המוקפד הזה?.....
חיזוק לעניין היחס המועדף הזה ניתן אתמול כשפורסם שהאב זוכה לארוחות שמובאות אליו למעצר מסניף "ארומה" המקומי....

מעניין מאוד.....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 02-02-2012 בשעה 07:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2012, 16:23
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא כל אחד מתאים להיות הורה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "חשד להתעללות: התאום שטולטל מת מוות מוחי"

מתייחסים להורות כאל איזו זכות טיבעית וקדושה שאסור להתערב בה. לכן אפילו ליגאל עמיר ולעבריינים דומים איפשרו להכניס את בנות זוגן להריון. בעיני, הזכות להורות מותנית ביכולת שלך להיות הורה סביר. אדם שעומד להיות בכלא למשך שנים רבות לא צריך להיות הורה שהרי ממילא לא ממש יהיה נוכח בחיי הילד. עבריין מין סידרתי לא צריך להיות הורה. ויש גם אנשים שאת חוסר הכשירות שלהם אפשר להעריך רק בדיעבד. יש סיכוי סביר שבמקרה שלפנינו ההורים פשוט לא עמדו בלחץ הבכי של הילדים. כל הורה מכיר את הקושי העצום הזה שיכול להביא כל אחד לתחושות רגעיות מאוד קשות ביחס לתינוק. איך אמר לי פסיכיאטר בכיר לגבי ביתו שלו כשהייתה בגיל מספר חודשים? "רציתי לזרוק אותה מהחלון". אבל רובנו אנשים עם מספיק כח ומשאבים נפשיים לתת לתינוק עוד חום במקום להגיב באופן אגרסיבי.
הבעיה היא אם אלו שלא. זה לא בהכרח רוע צרוף כמו חולשה וחוסר אונים.
אז אני לא בעד לסרס אף אחד או אחת (למעט אולי עברייני מין סידרתיים...) אבל כן חושב שצריך לחייב הורים לעתיד בהכשרה כלשהי. אם אנחנו עושים זאת לגבי נהיגה, מיו הראוי שנעשה זה לגבי הורות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר