לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2012, 13:00
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי vitaman שמתחילה ב "אולי לא בורות אבל בהחלט שילוב של טמטום וגזענות"

אני מצטער אבל אני לא מקבל את ה"תירוץ" הזה.

יצא לי להתחכך הרבה בצבאות זרים, בעיקר באמריקאים (מארינס וארמי) והסטיגמות האלה לא מקובלות עליי בעליל.
החייל האמריקאי הממוצע איכותי לפחות כמו מקבילו הישראלי.

אני כן מסכים שיש פה בעיה פיקודית ועוד פעם- משהו שנובע מבורות. אם החיילים ו/או המפקדים לא יודעים מה זה SS או חמור מכך יודעים טוב מאוד מה זה ולא חשים בושה להיות מקושרים אליהם זו בעיה חמורה. אם לחיילים לא איכפת ולמפקדים כן והם לא מצליחים למנוע דברים כאלה אז זה כשל פיקודי.
מההיכרות שלי עם המארינס וערכיהם- קשה לי להאמין שהם חשים הזדהות עם ערכי הSS, והקישור של Scout-Sniper הוא רופף מאוד, יחידה מפוארת ולמודת קרבות מסוגלת לבנות לעצמה מורשת וגאווה שלא נשענת על יחידות של צבאות זרים שביצעו כמה מהפשעים הנתעבים ביותר בהיסטוריה האנושית.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2012, 16:07
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי vitaman שמתחילה ב "אולי לא בורות אבל בהחלט שילוב של טמטום וגזענות"

אתה בטוח שאתה לא מדבר על צה"ל?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 12-02-2012 בשעה 16:09.
ישן 12-02-2012, 17:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי vitaman שמתחילה ב "KKK בצה"ל ? אני די בטוח"

מעבר לזה שיש מספר מקבילות, אני מדבר על טענת תחתית החבית, במיוחד כשאתה מדבר על force recon

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 12-02-2012, 17:52
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "מעבר לזה שיש מספר מקבילות,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
מעבר לזה שיש מספר מקבילות, אני מדבר על טענת תחתית החבית, במיוחד כשאתה מדבר על force recon
מהן המקבילות שלך ל-KKK בצה"ל? מעבר לכך שלצה"ל לא מגייסים עבריינים 'פחותים' יותר, איפה המקבילה שלך ל-KKK בישראל בכלל?
גזענות (כלפי ערבים, מזרחים, רוסים, אתיופים, מה שתרצה...) ודאי שיש בישראל. על ארגון (ישראלי, לא פלסטיני...) מסוגו של ה-KKK לא שמעתי. לכל היותר אני זוכר את המקרה של "כנופיית הנאו-נאצים" מפתח-תקווה ומקרים דומים, וזה רחוק מאוד מה-KKK...
(וגם, אני מניח שחברי הכנופיה לא ימצאו את עצמם בגדס"רים או בגדודים בכלל...)

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-02-2012, 18:03
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=ביטיס]מעבר לזה שיש..."

היו מספר מקרים של התארגנויות ספונטניות של חיילים לפגוע ברוסים/אתיופים/קבוצה כלשהי ממניעים גזעניים. לא מדובר בארגון מסודר כמו ה-KKK אבל מצד שני גם בצבא האמריקאי זה לא מגיע ליותר מכך. בד"כ גם מדובר בחומר אנושי לא משובח יותר מדי ולעולם לא ביחידות ממיינות או אפילו קרביות (למרות שביטויי גזענות קשים היו גם היו) - כמו גם במקרה המדובר במארינס

ישן 12-02-2012, 23:21
  ColMonty ColMonty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06

אין ספק שלצבא יש בעיות עם אנשים שהגיעו מרקע בעייתי אבל המספר שלהם בטל בשישים. תוכניות הטלביזיה והסרטים ההוליוודיים רחוקים מאוד מהמציאות. ארגונים מקומיים של קוקלוס ו WS הם קקיוניים, עם עשרות חברים ורובם מזדקנים ומדלדלים. אם תעשו חיפוש ביוטיוב של הפגנות אלו מונות אוליי 50 איש וברובן אותם אנשים מפגינים במספר מקומות בשנה. לרוב הם מופרדים באמצעות גדרות ומוגנים ע"י המשטרה. במקרים רבים יש גם הפגנות נגד רועשות ברחוב ממול. אל נשכח שאם אותם "גלוחי ראש" הולכים לצבא הם ישנים עם ואוכלים מאותו מסטינג עם שנואי נפשם - כל מי שאינו לבן, פרוטסטנטי. לא נראה כמקום אידיאלי עבורם.

הנה מספר עובדות מהארגון הידוע HERITAGE FOUNDATION

http://www.heritage.org/research/re...ps-and-officers

U.S. military service disproportionately attracts enlisted personnel and officerswho do not come from disadvantaged backgrounds. Previous Heritage Foundation research demonstrated that the quality of enlisted troops has increased since the start of the Iraq war. This report demonstrates that the same is true of the officer corps.
Members of the all-volunteer military are significantly more likely to come from high-income neighborhoods than from low-income neighborhoods. Only 11 percent of enlisted recruits in 2007 came from the poorest one-fifth (quintile) of neighborhoods, while 25 percent came from the wealthiest quintile. These trends are even more pronounced in the Army Reserve Officer Training Corps (ROTC) program, in which 40 percent of enrollees come from the wealthiest neighborhoods-a number that has increased substantially over the past four years.
American soldiers are more educated than their peers. A little more than 1 percent of enlisted personnel lack a high school degree, compared to 21 percent of men 18-24 years old, and 95 percent of officer accessions have at least a bachelor's degree.
Contrary to conventional wisdom, minorities are not overrepresented in military service. Enlisted troops are somewhat more likely to be white or black than their non-military peers. Whites are proportionately represented in the officer corps, and blacks are overrepresented, but their rate of overrepresentation has declined each year from 2004 to 2007. New recruits are also disproportionately likely to come from the South, which is in line with the history of Southern military tradition.

ישן 13-02-2012, 06:10
  קגנס קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
יש כאלה שמתגייסים, גם ליחידות הקרביות ביותר
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "מתגייסים בכלל תהיה השאלה..."

יש לי בן דוד בקליפורניה שלפחות עד לא מזמן שירת ברינג'רס והוא לא היה הלוחם היהודי היחיד שם. באוניברסיטה יצא לי להכיר סטודנטים יהודים שהתגייסו או עמדו להתגייס לכוחות המזויינים, כולל אחד ששאף להתקבל לקורס קצינים של המארינס והיה אז בתהליכים. זה כמובן לא מדגם מייצג ומן הסתם יש תת ייצוג ליהודים בצבא האמריקאי,ובכל זאת, ראוי לציין שיש לא מעט שכן מתגייסים מסיבות דומות לאלו של חלק מהמתגייסים הלא יהודיים: חבר'ה שנמשכים לאקשן של חיי צבא, וחבר'ה שמסיימים תיכון ואין להם מושג מה הם רוצים לעשות בחיים. עבורם 4 שנות שירות בצבא הם הזדמנות לחשוב על העתיד ולדאוג למימון עתידי לקולג'.
ישן 12-02-2012, 20:51
צלמית המשתמש של marloweperelab89035
  marloweperelab89035 marloweperelab89035 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "חיילי גדס"ר המארינס הצטלמו עם דגל SS"

אני חושב שהתמונה הנ"ל מקורה בטיפשות לשמה. קשה לי להאמין שהחיילים אינם מבינים מה מייצג הסמל, אולם הם בחרו להתייחס אליו רק בצורתו הפונטית קרי - SS משמע ראשי התיבות של מקצועם הצבאי. וכאן הטיפשות, משום שהסמל אינו עומד לבדו. מאחוריו עומדת תפישה שלמה ורוע צרוף ממנו כל הנראה בחרו החיילים להתעלם. המניע ככל הנראה, לדידי, היה גאוות יחידה, ולא תחושה ארית או גזענית כזו או אחרת. הטיפשות היא גם של מפקידהם של גדעו את העניין חד וחלק! אגב, באופן אישי מצער אותי לראות שזה קורה בנחתים, זרוע מכובדת של הכוחות המזויינים האמריקנים עליה קראתי בספרים רבים ( "זעקת הקרב" של ליאון יוריס והביוגרפיה "!MARINE" על חייו של גנרל לואיס "צ'סטי" פולר. קופצים לראש וכמובן רבים אחרים). רק למען הדוגמה בספר "!MARINE" פוקד קולונל הנחתים "צ'סטי" פולר, במהלך הלחימה בקייפ גלוסטר במלחמת העולם השנייה, כי- "'אני אומר לך, רב- סרן, ישנן שלוש מילים שאיני מוכן שישתמשו בהן לעולם בנוכחותי שנית- קייק, וופ והארפ.'
'מדוע אתה אומר זאת?'
'ובכן, שלושת הסמלים הטובים הראשונים שאיבדתי בגואדלקנל היו יהודי, איטלקי ואירי, וזה עזר לי להבין את סוד כוחנו- זה דורש את כל הסוגים, ויש לנו אותם'." (הספר "!MARINE" מאת ברק דיוויס, עמוד 179. התרגום הוא שלי)
"איפה האופניים שלך עכשיו? תאר לעצמך, שאתה יורד עכשיו למטה, למקום הרגיל, אבל האופניים לא שם. עצור את עצמך ברגע הזה, בשנייה שאתה מגלה שהאופניים לא שם, ותכפיל את הרגע הזה פי אלף. זאת המלחמה." (מתוך הספר "גוף שני", מאת עפר שלח, "זמורה ביתן", 1989, עמוד 92)
"סבלנות התמדה ולעיתים כדור בין העיניים" (סיסמת המארינס לללוחמה בטרור, אותה אימץ בשעתו מפקד גדוד 890 של הצנחנים, אמיר ברעם, כמוטו גדודי)
"המבחן שלנו כצבא הוא מבחן היכולת ולא מבחן הכוונה." (מתוך ההרצאה שנשא האלוף גדי איזנקוט "מאפייניו של עימות אפשרי בזירה הצפונית ובעורף" בסמינר לזכר חללי מלחמת לבנון השנייה שנערך באוניברסיטת חיפה ב־30 בנובמבר 2010)
"אני חושב שצנחנים מחזיקים מעצמם כמחויבים למשהו שכולם מחויבים אליו, אבל הם רוצים קצת יותר. זה לא שאנחנו פועלים מאחורי קווי האויב - אנחנו לכאורה כמו כולם. אז מה בעצם ההבדל? זה שצנחן עושה הכול וקצת יותר. זה מחייב אותך ביוזמה, בהובלה, בדוגמה אישית בקרב - וגם בקימה בפני שיבה באוטובוס." (הרמטכ"ל בני גנץ על השירות בצנחנים. מתוך הכתבה "מסיבת גנץ" מאת יוני שנפלד ונועה הורוויץ, "במחנה", 6 בינואר 2011)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר