לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2012, 11:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
איזה מזל יש לה שהיא גלאון ולא, נניח, איש ימין - כיוון שאז היה קוטע אותה ומזדעק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "זהבה גלאון: קבוצת יהודונים תקבע?(בראיון לרזי ברקאי)"

לו הייתה מישהו אחר (מהימין כמובן) - המילה הזו הייתה הופכת לכותרת, ובכל מהדורת חדשות בימים הבאים היו אומרים משהו בסגנון "ח"כ איקס כינה את (הוסף קבוצה שמאלנית כלשהי) בשם 'יהודונים'. תגובת יו" מרצ זהבה גלאון... תגובת יו:ר קדימה שאול מופז... תגובת יו"ר העבודה שלי יחימוביץ'... ראה"מ נתניהו גינה את ההבטאות וציין שהיא פלגנית ופוגעת באחדות...".

הגברת כינתה קבוצה שלמה של יהודים בעלי זיהוי מסויים (חרדים) בשם יהודונים - וברקאי אפילו לא עצר כדי להתייחס לזה. עצוב.

למרבה המזל של זהבה, רק אתה תפסת את ההתבטאות - ולכן היא תיעלם בתוך ים המלל וההתעסקות באוייב האומה, סא"ל שלום אייזנר שאיבד שליטה לרגע ופצע קל מישהו ששבר לו עצם בגוף...

נקווה שלאטמה ישימו לב - ושלפחות ערוץ 7, מקור ראשון וישראל היום (לא סביר, כותבת/כתבה אצלם) יתייחסו לעניין.

בכל מקרה, סחתין על התפיסה. היה מאוד מאוד קל לפספס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2012, 18:23
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
הייתי עד למקרה בשידור חי בו רזי ברקאי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איזה מזל יש לה שהיא גלאון ולא, נניח, איש ימין - כיוון שאז היה קוטע אותה ומזדעק"

רצה לראיין מישהו מהימין (האחראי לקניית דירות מערבים) ומשלא עלה בידו ראיין מישהו מקורב לו.
המקורב לא רצה לענות על שאלות הקשורות לא אליו ודחה אותן באלגנטיות.
ברגע שהמרואיין הוציא מפיו שאלה לגיטימית (אך לא נוחה לרזי): "תגיד לי איך זה ששמאלני הומניסט שכמוך לא מתעניין במצב הערבים ברמאללה?" הוא הורד משידור תוך 4 שניות לערך (רזי נימק זאת בכך שהוא קרא לו בתארים והזהיר אותו שיוריד אותו מהשידור, המרואיין אמר "לא אני ביקשתי את הראיון הזה אלא אתם" - ואז הוא הורד).
זו אחת הסיבות שאני משתדל לא להקשיב לרדיו בדרך לעבודה(לא טוב ללחץ דם).

ישן 18-04-2012, 19:07
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "הייתי עד למקרה בשידור חי בו רזי ברקאי"

זו אחת הסיבות שאני משתדל לא להקשיב לרדיו בדרך לעבודה(לא טוב ללחץ דם)
כן, מכיר את התופעה, הכביש, הפקקים ורזי ברקע (מזמן עברתי למוזיקה, זה עדיף!)

הזכיר לי ראיון אחר של רזי, השמיניות שהוא עשה באוויר על מנת להכפיש את רוה"מ על המסיבה שהוא עשה בביתו לבן שלו באותו ערב בו התרסק מסוק של צה"ל ברומניה (האירוע קרה אחה"צ).
הוא ראיין חצי עולם והצליח למצוא השמצות רק ממי שמשמיץ אותו כדרך קבע.
אבל, גם המזכיר הצבאי וגם דו"צ (תא"ל אבי בניהו) אמרו לרזי שלרוה"מ לישכה בביתו המצויידת ומאובזרת כמו המשרד שלו והוא יכול לעבוד בה כמעט אותו דבר.
במהלך המסיבה הוא הסתגר בה ועשה מה שצריך לעשות וכשסיים יצא אל המוזמנים ועם פני פוקר המשיך במסיבה כי נאסר עליו לדבר.
עוד הם הוסיפו שמעבר למה שעשה בלישכה הביתית שלו כבר לא היה צריך אותו ובודאי שלא יסתובב לאנשי המפתח בין הרגליים, חוצמזה שהוא קיבל עידכונים שוטפים כל הזמן וגם מידי פעם ביצע פעולה או שתיים.
רזי ראה שדם לא יהיה אז הוא עבר לדמגוגיה "איך ייתכן שראש ממשלה חוגג בזמן שחיילים מתים"
גם התואם שלו עשה כתבה באותה רוח יומיים אחרי
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/137/987.html

ישן 18-04-2012, 11:57
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
טענת שזהבה פלטה דבר מה אנטישמי? - קבל את נספח סוולר-2012
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אז עושים מה שרזי (או כל שדר בכיר אחר) עשה, ומתעלמים מפליטת פה אנטישמית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller

מקרתיזם
הקץ לחופש הביטוי
צעד שמזכיר משטרים אפלים
בדיוק כמו השטאזי
פוליטיזציה של מוסד חשוב
הרס הדמוקרטיה
מדרון חלקלק
המדינה הולכת לאבדון
בן גוריון מתהפך בקברו
הרצל מתהפך בקברו
אברהם אבינו מתהפך בקברו

אתה ושכמותך לא תקבעו פה מה זה סתימת פיות
הקיצוניות שלך היא בדיוק כמו להפיץ כרזות של רבין במדי אס אס, ולבצע פעולות תג מחיר באתרים קדושים. אם הציבור לא יתעשת ולא יקיא מקירבו תופעות כמוך, מהר מאד המדינה תמצא את עצמה על ספסל אחד עם סוריה וצפון קוריאה.
הכיבוש משחית!!
מתלהם שכמוך!

השימוש בביטויים הללו ברצף נרשם כפטנט על ידי רשם הפטנטים של מחנה ג'בליה.

"סוולר-2012, הנספח לשמאלן הדיגיטלי".

לא צריך להתאמץ, לא צריך להצטרד ולא צריך ללכלך את הידיים בטושים בזמן הכנת שלטים. כל שצריך הוא לחייג בפלאפון "כוכבית SW2012" ונספח סוולר-2012 יועלה מיידית ובמלואו לכל ערוצי התקשורת, לפורומים הפוליטיים המובילים ולדיון בוועדת הכנסת. למצטרפים עכשיו לשרות המנויים - סבסוד של 50% מהמחיר באדיבות הקרן לישראל חלשה. כי כשאין לשמאלן טוב מה לומר - הוא צריך לחייג: "כוכבית SW2012"
ישן 18-04-2012, 12:19

שיפ החמסין עד כדי כך קשה עלינו?... 'אומר לבחור מילים חמות'??..
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מכסה פשעיו לא יצליח"

לא ברור לך ש'הבחור' שכבר מיהרת הגדרת כקורבן הגיע לכאן רק כדי להשיג תמונה שתשמש את האויב שלך במסע התעמולה לשלילת לגיטימיות קיומך? לא ברור לך שכשם שהארועים שנועדו להוציא מישהו מכליו נמחקו בעריכה כך היה קורה גם ל'מילים החמות'?

אני חושב שהסא"ל פעל באופן שגוי מבצעית וזהו הכשל שלו אבל אם מג"ד ישראלי ביוה"כ שגה במהלכיו מול המג"ד המצרי שמנגד זה לא אמור לגרום לך לחוש אהדה למצרי. אייזנר היה שם כדי לשמור גם עליך - זה שהוא כשל לא הופך את האנרכיסטים לבחורים המושפעים ממילים חמות אהמר על כך שהבטוי שגל השתמש בו ושנזעקת כנגדו קרוב יותר למציאות.

http://tbk.mako.co.il/article/2392483
ישן 18-04-2012, 15:43

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כבר פעמיים ציטטת אותי בטעות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
למה זה מועיל? תחרות מי מעליב את המותקף* הכי טוב?

* לפי הסרטון

ראשית, אתה צודק. השתמשת בבטוי 'המותקף' שהוא שונה ופחות עוצמתי מהבטוי 'הקורבן' ואף הוספת כוכבית ועל כך התנצלותי

שנית, הבטוי 'המותקף' עדיין מחלק את הארוע לטוב ורע ומציב למרות הכוכבית את אייזנר בצד הרע ואת הנבלה שהגיע להכשיר את הלבבות בעולם לפוגרומים בך ובי - כטוב - ובכך אתה עדיין טועה.

אם מישהו מגיע מארץ זרה כדי להפר חוק ולפרוץ מחסומים בטחוניים שנועדו לשבש פעילות ארגוני טרור רצחניים ולהתגרות בשלטונות החוק כדי להשיג תמונה אשר תשמש במסעות תעמולה אנטישמיים ומכשירי רצח של אותם ארגוני ומדינות טרור - שבריר סרטון ערוך על ידי שולחיו בו הוא חוטף מכה לא מעניק לו את זכות הגדרת 'המותקף' גם אם שמים לידו כוכבית.

http://translate.google.co.il/trans...v%3Du5lnR8DmoLc

בכל ארוע בו נבלם הרשע - מופעל כח. אם נתמקד בשבריר השניה של הפעלת הכח נהיה בגדר טועים גם אם נצרף כוכביות. שולחי הנבלה שחטף סנוקרת אינם שונים במטרותיהם מ'המותקפים' בסרט הזה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 18-04-2012 בשעה 16:03.
ישן 18-04-2012, 18:59

בודאי שאתה יכול לקרוא למי שאתה רוצה מה שאתה רוצה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני יכול לקרוא למי שאני רוצה..."

אתה גם יכול להחשב נאור בעיני החברים של הבחור המסכן והמותקף. זה ללא ספק יסייע לך בדנמרק.

אתה גם יכול לשרת שרות נוח ולתת לסא"לים מיוזעים בבקעה להתמודד עם אנרכיסטים כשאתה יושב על הגדר ודורש הוכחות לכוונתם של התמימים שהגיעו מאירופה. הכל חוקי. חוקי גם לענות לך ואם יהיה צורך לצרף אייקון של שריקה נינוחה.

מה לעשות ואלה שבחרת בצד שלהם העלימו את יתרת הסרטון? אמור להם שאתה יהודי טוב ובקש מהם את החומר המלא והלא ערוך ואז סביר שאוכל לדלות למענך מתוכו קטעים נבחרים שידמו אולי למה שראיתי פעם פעמיים בימי חיי.

אני לא מגן על אייזנר מאחר והוא כשל מבצעית אבל 'דנים תומכי פלשתין' זהו מונח מכובס מאוד ואני מאוד מתרשם מהגנתך העיקשת על תומכי הטרור הללו [המחסום קיים כדי למנוע פעילות טרור והם ניסו לפרוץ אותו]
ישן 18-04-2012, 16:05
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יחי הפורומים! אלמלא הפרסום כאן וברוטר - ווינט בחיים לא היה מקדיש לזה כתבה"

תודה אורי, אני אציין שהעניין עלה בשאלה של ארז תדמור בפייסבוק שששמע משהו על זה. מה שמוזר שבמקרה התחשק לי היום לדעת עליו יותר וסתם עיינתי בפייסבוק שלו. אם בין היתר זה עלה בגלל הפרסום שלי בפרש , כבוד הוא לי לחשוף לעיני כל את צביעות התקשורת ביחס להתבטאויות של השמאל באמצעות פרש. שנזכה לעוד הבלטות של אמירות כאלו שלפי דעתי לא חסרות בקשת השמאל.

אם אני לא טועה, שגיב שטיינברג הוא חלק מרוטר והוא זה שכתב לארז תדמור על כך בעמוד הפייסבוק שלו והביא את הקטע. אפשר להגיד שפייסבוק הוא הראשון, אני לא יודע איפה זה התפרסם קודם, פה או אצל רוטר.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 18-04-2012 בשעה 16:12.
ישן 18-04-2012, 15:59
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
לא פליטת הפה הזו היא שהופכת את זהבה לאנטישמית. אתם עושים לה הנחה רצינית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "זהבה גלאון: קבוצת יהודונים תקבע?(בראיון לרזי ברקאי)"

תרשו לי להיות פסיכולוג בגרוש לרגע ולטעון שיש הקבלה בין תופעת ההומופביה של חלק מההומוסקסואלים הלטאנטים לתופעת האנטישמיות בקרב יהודים-לשעבר.
הכינוי של התופעה בשמות "שנאה עצמית" או "אוטו-אנטישמיות" מלבין מעט את השרץ ועושה הנחה רצינית לגזען נאלח, שמשווה להיפוכונדר. יש לקרוא לילד בשמו.
הקומוניסטים היהודים אז והיום, והיהודים שמובילים את ה"רב-תרבותיות" ואת כנסיית זכויות האדם כיום (למרות שלפני השואה תמכו בצורה נלהבת ברציחות המונים על רקע מרקסיסטי), היו ונשארו אנטישמים קיצוניים וגוזזי פאות במוצהר. החל ממארקס וחבר מרעיו, דרך תנועת ה"בונד" ועד לחומסקים, הפינקלשטיינים וכתבלבי הארץ של ימינו.
מדובר בשנאה גורפת לכל יהודי שלא המיר את דתו למרקסיזם\דת השלום וזכויות האדם.

"מליוני יהודים אלה אבק-אדם הם על גלגלי ההסטוריה ואפשר שיצטרך להיזרות ברוח, אין אנו רוצים שינהרו לארץ ישראל, אין אנו רוצים שתל-אביב שלנו תיהפך לעוד גטו בזוי"
- חיים ויצמן, הנשיא הראשון של מדינת ישראל

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 18-04-2012 בשעה 16:02.
ישן 18-04-2012, 17:40
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile

השימוש בסמלי ומושגי השואה נזיל ביותר והוא רק שאלה של אקטואליה ואינטרס.
אקח אתכם ברשותכם במסע אל העבר, שם היא "כיכבה" כמי שמגנה על זילות השואה ע"י אותם אנשים להם היא הצמידה כינוי מהשואה:
- אמצע שנת 2000, השר בניזרי השווה את ההתקפות על ש"ס לתעמולה נאצית, ב 14.06.2000 התקיים דיון בכנסת בנושא וזה התקציר שלו:
ההתבטאויות של השר בניזרי על ח"כים ושרים עלו ב- 3 הצעות לסדה"י שהתמקדו
בהשוואתו את ההתקפות על ש"ס לסגנון התעמולה הנאצי. הח"כיות יהודית נאות
(שינוי) וזהבה גלאון (מרצ) יצאו נגד זילות השואה

http://www.knesset.gov.il/takzir/tak110600.htm#5

דצמבר 2004, המתנחלים התכוונו לענוד טלאי צהוב במחאה על תוכנית ההתנתקות.
הדבר עורר תגובות רבות. הנה התגובה של...(היא אפילו לא ראויה שאזכיר את שמה):
"פינוי ישובים אינו הליכה לתאי הגזים. המתנחלים עברו כל גבול. מדובר בניסיון ליצור השוואה מקוממת שמוזילה ומזלזלת בזכר השואה", אמרה ח"כ זהבה גלאון, יו"ר סיעת יחד.
http://www.nrg.co.il/online/1/ART/840/954.html

טימון כל הכבוד לך!
זה מקרה קלאסי של הזנב (תקשורת) מקשקש בכלב (צה"ל/שואה/מתנחלים/מדינה וכו' לפי העניין) כשזה משרת את האינטרס (כמו במקרה של הסמח"ט) או הזנב נח כמו במקרה הזה.

אגב, להגיד שזה פליטת פה זה כמו להגיד שהירי על חומס הוא כמו אירוע צאלים ב'
מי שחושב דברי זדון, אומר דברי זדון!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:28

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר