לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2012, 06:49
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
נעצרה האישה מחוף בוגרשוב: "לא היה אונס ולא מין קבוצתי"

המשטרה הצליחה לאתר את האישה, שהייתה עם חבורת הנערים בחוף הים בתל
אביב. מדובר בנערת ליווי שנחקרת כעת. מחקירה ראשונית עולה שהיא זו כפתה
עצמה עליהם והטרידה אותם. קצין בכיר: "הנערים הם הקורבן, מדובר בסיפור
שלא היה כפי שפורסם".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&cat=402&loc=2

---------------------------------------------------------------------------------------------------

וכניראה ששוב התקשורת בגיבוי של כמה אנשים שחושבים שהם תמיד יודעים יותר
טוב מאחרים הריצו סיפור שלא היה ולא נברא. מפחיד אותי לחשוב מה היה יכול
לקרות לנערים האלה אם מאיזו שהיא סיבה הבחורה הייתה בוחרת לדבוק במה
שהתקשורת החליטה שקרה ולא במה שכרגע נראה שהוא האמת. לא הגיע הזמן
שהתקשורת בארץ תעשה בדק בית יסודי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2012, 09:23
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
1. לא ברור לי באיזה אופן היא הטרידה אותם.

הם היו קטינים, לפחות בחלקם, עוד מתחת לגיל 16, לא משנה כמה כולם יצעקו שזה היה בהסכמה ובהתלהבות של כל הצדדים זה עדיין לא חוקי.
ציטוט:
2. יכול להיות שהיא מציגה את העניין כך: "מה שעשיתי שם היה מרצוני וזה ידיד שלי" מכיוון שהיא לא רוצה להפליל לקוח. אם היא תצהיר שהיה כאן מין כנגד תשלום אז הלקוח ייחשב למי שביצע עבירה לפי חוק "איסור צריכת זנות וטיפול בקהילה" ולזונות אין אינטרס לסבך את הלקוחות שלהן.

גם אם לא הייתה שום עבירה אחרת (זנות, בעילת קטין בהסכמה וכו') לקיים יחסי מין במקום ציבורי זה עדיין מנוגד לחוק.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 20-04-2012, 09:41
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
התקשורת התבססה על מה שעדים במקום סיפרו לה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "נעצרה האישה מחוף בוגרשוב: "לא היה אונס ולא מין קבוצתי""

ולפחות במקרה של העדה שהתקשרה למשטרה-מדובר במישהי שעל פניו מהימנה. יש לי חשד מסוים שלגיבורת האירוע יש אינטרס חומרי כלשהו לדבור בסיפור שלה-שנשמע מעט מוזר. לא קונה שהיא צדיקה גדולה שכל מטרתה להגן על הנערים שכן לא פנתה למשטרה ביוזמתה כדי להגן עליהם. לקח קצת זמן ואני תוהה מה קרה בזמן הזה. מצד שני, יכול להיות שאני בסך הכל מפתח מה שאני בדרך כלל מתעב-תיאורית קונספירציה, והכל היה כמו שהיא מספרת. מה שבטוח-שלא הייתי אומר שהייתה "הטרדה" מצידה. לכל היותר הייתה כאן בעילת קטין בהסכמה ומעשה מגונה בפומבי שעליו גם הנער צריך לתת את הדין.
ישן 20-04-2012, 20:31
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ההבדל בין מה שקרה לבין..."

עריכה: אני רק מחדד לאור מה שנכתב בעיתונות באופן גורף, הדברים לא מופנים כלפיך.

המעשה הוגדר כאונס - חדירה ללא הסכמה או הסכמה "שלא מדעת" מצד אישה בת 35 וציור אוטומטי שלה כקורבן למעשים שהיא יזמה בנער בן 15.
הכותרת בהארץ היא עדיין "האונס בחוף בוגרשוב".
בין מעשה מגונה בפומבי, עבירה מסוג עוון שהעונש בגינה הוא לכל היותר חצי שנה, לבין אונס - עבירה פלילית שהעונש בגינה יכול להגיע ל-20 שנה, יש מרחק גדול.
הכינוי של הסיטואציה בשם "אונס" עושה קרימינליזציה מסוכנת לחפים מפשע ועושה עוול גדול לנשים שבאמת נאנסו.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 20-04-2012 בשעה 20:37.
ישן 20-04-2012, 20:25
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
אם אתה רואה טעם לפגם בהתנהגות כזו
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אני חושב שאישה שמסכימה למין קבוצתי בפומבי יש בה משהו פגום"

אתה צריך לחנך את בנותיך לא לנהוג כך.
או לתרום\להתנדב בעמותות נוער במצוקה, לסייר ברחובות ולנסות למנוע מנערות במצוקה להתדרדר לזנות.

זה נראה לך שפוי להאשים בפלילם נער בן 15 שנערת ליווי בת 35 ניצלה את היותו חרמן והדיחה אותו לשכב איתה? להאשים אותו באונס?
זה נראה לך שפוי לשלול מאדם את הזכות להסכים באופן חופשי לקיום יחסי מין? גם אם זו לא בחירה חכמה במיוחד?

יש הרבה אנשים חולי נפש בעולם. חלקם הן נשים. יש לך ספק לגבי המציאות של הרשאות שווא באלימות מינית? של ניצול החוק לרעה? של עידוד מקרי שווא של הגדרה עצמית כקורבן?

החופש שלך לנהוג כרצונך מאפשר לך גם לפגוע בעצמך. לעשות עיסקאות לא חכמות, לאכול יותר מידי, לא לבצע פעילות גופנית, להתמכר לפורנו, לאפשר לאנשים אחרים לנצל אותך וכו'
היית חושב לרגע לאפשר לפוליטיקאי כזה או אחר להגביל את החופש שלך לנהוג כרצונך באחד מהתחומים האלה? למסות אותך על התנהגות כזו? להשליך אותך לכלא?
הגבלה של חופש באמצעים של Top down היא לא אפקטיבית ויש לה השלכות הרסניות על חיים של אנשים שימעדו בכל מקרה. התרופה להתנהגות בעייתית היא חינוך.
אני לא רוצה לצטט את לקט הקלישאות שהעלת לא מזמן, אבל יש בו רלוונטיות למקרה הזה
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 21-04-2012, 00:42
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אני חושב שאישה שמסכימה למין קבוצתי בפומבי יש בה משהו פגום"

זה בגלל התרבות שגדלת בה הדעה הזו,ואם היית גודל בתרבות אחרת היית חושב אחרת אולי.
יש תרבויות שאם כמה גברים שוכבים עם אותה אישה הם נחשבים אחים.

נכון זו סטייה רצינית מצד הגברים ואותה אישה,אבל יש תרבויות שזה נראה נורמלי כמו שפעם נתנו לגבר לקחת יותר מאישה אחת ולהחזיק חוץ מהנשים פילגשות.

אצל הערבים זה עדיין קיים וגם אצל הערבים בארץ למרות שזה לא חוקי לא תראה את משטרת ישראל גיבורה על המגזר הערבי כמו שעצרו את גואל רצון. הם גם מוציאים ככה מהמדינה עוד כספים מהביטוח הלאומי,אבל זה כבר נושא אחר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 21-04-2012, 00:53
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "נעצרה האישה מחוף בוגרשוב: "לא היה אונס ולא מין קבוצתי""

מה אתם מצפים מתקשורת שרשמה להדיח את רמי הויברגר מכל מוסדות הבידור,בזמן שמאפרת טענה שהוא ביצע בה מעשה מגונה בכוח,אבל אחרי שהתיק נסגר ומצאו שלא היה כלום אף אחד לא ביקש ממנו סליחה לא התקשורת ולא אותם אירגוני נשים.

אומנם הוא שייך גם לשמאל הקיצוני בישראל וחתם על אותו מכתב של "אוהבי ישראל" אחרי עופרת יצוקה,אבל המקרה שלו הוא דוגמא לכיצד ניתן להפוך כלום לסקופ של שערורייה של מין והכל בחסות התקשורת האמינה שלנו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר