לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2012, 21:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
זה רעיון מענין שיכול לתגמל אותך היטב אם תמכור אותו לגוף הנכון
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "אני מתפלא, אף אחד עדיין לא..."

לאור העובדה שכבר נמצאו ארגוני שמאל שעודדו את הכפר ממנו יצאו רוצחי משפחת פוגל, מימנו הבאת מתפרעים מחו"ל כדי לשבש את בנית גדר ההפרדה, התירו את דמה של ישראל בעלילות אפרטהייד וגולדסטון וכן הלאה - נראה לי שהאפשרות תיפול על אזניים כרויות. מי יודע, אולי עוד ישלח עיתונאי ממוצא אתיופי לישון שבוע בלוינסקי כדי לספר לנו שהסודנים מסכנים רגע אחרי שקלוץ אחר בכיר בארגוני שמאל קורא לאזרח אותם.

אבל מול הפרובוקציה המוחשית של שימוש במסתננים אפרקיאים ומוסלמים פולשים כדי להחריב את המדינה היהודית - כל רעיון יתגמד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2012, 06:26
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
זה לא - והרי ההסבר ל'למה לא': :)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גם לגבי המתנחלים זה נכון,כמו לגבי כל אחד אחר"

אם תפקח עיניך ומצלמותיך ללא הרף על ציבור כלשהו - תמיד תמצא לפחות רגע אחד בו לפחות מישהו אחד יעשה משהו רע במיוחד.

אם תיטול על עצמך משימה עיתונאית לצלם את קהל באי הקאמרי ובטח שאת שחקניו במשך יממה או שתיים - סביר שתמצא מישהו שדופק מכונית למישהו אחר בלי לשים פתק, מישהו שמדקלם פסקאות גזענות צרופות כלפי אשכזנים/מזרחים/אתיופים וכו' ואולי אפילו מישהו שמנמן שדופק ארוחה דשנה במסעדת יוקרה בלי לנגב שפתיים ותוך כדי כך בוכה על המצב הכלכלי ומאחל לביבי נאמר עריפה בגיליוטינה. תחפש - תמצא. עם הדקה הזאת - אתה יכול לעשות מטעמים. לצלם מכמה זויות את באי הקאמרי ולחזור על הדקה הזאת שוב ושוב בשילוב הבזקים מנאומי הסתה היסטורים. להביא מומחית להסטורית מלחמת העולם השניה ו'מומחה למכונים לדמוקרטיה' ולתת להם לחרטט על הסכנה וניצני הסכנה כשברגע בשחור לבן רצה רשימת מקבלי המשכורות בתאטרון ועלות בנייתו ולקנח בתנועת ראש מזועזעת של יונית לוי או אילנה דיין. ועכשיו 'אתם תשפטו'.

זה כוחם של מצלמה, חדרי עריכה ואג'נדה זה יכול לעבוד כלפי באי הקאמרי, עובדי גן החיות התנ"כי, ועד הורי בית ספר מוישה זוכמיכט מתנחלים ואנשי ימין. 'משום מה' בשטח משתמשים בזה בעיקר כנגד מתנחלים ואנשי ימין.

יש כאן סיטואציה מסכנת מדינה. פלישה של אפריקאים/מוסלמים עם עוינות ופוטנציאל עוינות שכנראה יש גם מי שמארגן ומעודד אותה. יש כאן אנשים מכוערים עשירים ושבעים שעושים ככל שביכולתם כדי לקבע את נוכחות הציבור העוין, חסר התועלת והמאיים דמוגרפית בארצנו [אותם אנשים שמטיפים כמובן לגירוש יהודים מביתם מפאת הסכנה הדמוגרפית המאימת על ארצנו מובן]. יש כאן אנשים עניים וקשיי יום המשלמים כרגיל את מחיר הצביעות של השמאל. הם נאנסים, נשדדים, מפחדים לצאת לרחובם ולחדר המדרגות שלהם, דירת כבשת הרש שלהם הפכה לחסרת ערך [מה שיאפשר לאי אלו טייקונים לרוכשה בפרוטות ובהמשך לבצע בינוי פינוי להופכה להון]. אז העניים האלה כועסים על מדינתם ועל הפולשים והם תוקפים יהודי אתיופי אבל הם ממשל לא יותר גזענים ממך או ממני. הם אפילו הרבה פחות גזענים מאיש שמאל פוסט ציוני מממוצע מאלה להם אני חשוף.

אפשר וצריך לשים את המצוקה שלהם בזום אבל התקשורת שמה את 'הרגע הרע שלהם' בזום. זה לא נעשה בתמימות אלא כדי להרוויח עוד זמן להרס מדינתנו בידי פולשי אפריקה.

אם הטלויזיה תקדיש את אותו פרק זמן שמוקדש לביצה על אפריקאי פולש ועבריין מעצם היותו כאן לכל מעשה אלימות שמבוצע ע"י אותם אפריקאים - יהיה מקום לטענותיך ויהיה מקום לציקצוק על המפגינים המצולמים. לדפוק מכות בקרש ליהודי 'לבן' שישב ברחוב זו כנראה לא גזענות ששווה אייטם אין סופי...

השמאל הפוסט ציוני בכוחו המשפטי-תקשורתי לא רוצה להפוך את ישראל למוסרית יותר. הוא רוצה להרוס אותה ולצחוק כל הדרך לבנק השוויצרי והתנהלותו בנושא הפלישה האפריקאית היא עדות חזקה לכך אפילו יותר מהערצתו המתרפסת לאלימות הערבית.
ישן 31-05-2012, 01:02
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה "מניפולציה"? זה שצעקו על אתיופי שיחזור לאפריקה ושמגיע לו כדור בראש?"

המניפולציה היא במיקוד תשומת הלב של הציבור בגל גזענות וירטואלי.
השלכת ביצה על סודני, ניפוץ שמשות רכב, דחיפת חדרן בבית מלון על רקע לא ברור.
בתקשורת אין עדיין תמימות דעים לגבי השנה המדוייקת בהסיטוריה של גרמניה הנאצית שמקבילה ל-2012 בישראל, אבל ההערכות נעות בין 1934 ל-1939 והטוקבקיסטים מצקצקים בלשונם בהתאם.

המשוואה פשוטה - אם אתה "נגד המסתננים" אתה גזען ושכחת שהוריך או סביך היו פליטים ואם אתה "בעד המסתננים" אזי אתה אדם מוסרי ונאור שלא כמו "הימין" והקופים הברברים משכונת התקוה.
ואני מציג את זה בצורה הזו משום שזה כל מה שמופיע בתקשורת כיום - אין כל התייחסות לעובדות, למספרים, לתהליכים, להיסטוריה של 8 השנים האחרונות - נאדה.
מאיפה הגיעו המסתננים האלה? למה? כמו יש כאן? לא רלוונטי. יש כאן גל גזענות. "ואהבת את הגר! שמעת אותי?!" הזדעקו לפתע היהודים הזכים מהשמאל.

הרי כל מי שאינו אידיוט יודע שהגזענות בישראל שורשית וחריפה הרבה יותר ומחוץ להקשר של מסתנני העבודה זה לא מעניין אף אחד.
מדברים פה על אתיופי שנדחף - העדה הזו מודרת בכל תחומי החיים, כולל מוסדות חינוך שלא מסכימים לגעת בהם עם מקל ואנשים שלא מוכנים שהם יגורו לידם. אפילו בבתי הכלא בצה"ל הם מיוצגים במאות אחוזים מגודלים באוכלוסיה.
אתה צוחק עלי? כולם יודעים את זה במשך שנים ולא-ף א-ח-ד ל-א א-כ-פ-ת!
אז מנין צץ העיסוק האובססיבי הזה בגזענות פתאום, ומדוע?

מטרת אחיזת העיניים הזו היא להסתיר את הפיל הורוד שעומד במרכז החדר: דרום ת"א ואילת הן טריטוריות בעלות רוב אפריקאי מוחלט דה-פאקטו.
אזרחים שיכלו להרשות לעצמם נטשו את המקומות הללו בשנים האחרונות.
מי שנשארו הם המבוגרים והחלשים והם נרמסים בעודם בחיים ע"י פולשים לא חוקיים ששוהים כאן בניגוד לחוק ולאף אחד לא אכפת!!!.
על הלינץ' האקראי באדם מבוגר שלשום בבוקר בת"א לאור היום שמענו ב"מבזקים" ואח"כ החביאו כתבה עמוק בכותרות הקטנות.
על קריאות גני נגד אתיופי שחשבו אותו לסודני, רחמנא ליצלן, שמענו בכותרת ראשית.

כשסוף סוף יש הפגנות רציניות הדורשות מהממשלה לטפל בבעיה, התקשורת עושה מאמץ כביר על מנת לטרפד את המאמץ. מדוע?

והאמת? ממך אני לא מצפה לדבר. נראה שאתה מנסה בכל הכח להיות כח דווקאי שכזה, כמו חיכוך, בכל הזדמנות ולא, נניח, להציג עמדה כלשהי או השקפה קוהרנטית שמתאפיינת בקצת אחריות.
נשאלת השאלה באיזה pH נייר הלקמוס משנה את צבעו לכחול, ואיזה אחוז מהיהודים יעבור דנטורציה לפני שזה קורה.

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000752851
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 31-05-2012, 01:12
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אין שום דבר וירטואלי במה שקרה עם הבחור ממוצא אתיופי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "המניפולציה היא במיקוד תשומת..."

גם אין שום דבר וירטואלי במקרה התקיפה הידועים (שכחת איזה כנופיה מסויימת שנעצרה לא מכבר) של מסתננים. אתה יכול לטעון שהתיקשורת מגזימה ומנפחת אירועים ספורדיים לכלל תופעה וכו', וזו תהיה טענה דומה למה שאני עצמי העלתי בפניך בנושא זה...סוגרים מעגל.
לא יודע מה איתך, אני מוצא בתיקשורת, לצד ההסטריה על "גזענות" גם הרבה מאוד דיווחים ענייניים על המצוקה שניגרמת לתושבי הדרום, על התפתחות התופעה ועל הויכוח בשאלה אם ועד כמה מדובר באמת בפליטים. את הידע שלי בנושא אני (ואני מעז להניח שגם אתה) שואב בראש ובראשונה מהתיקשורת. כך ששוב, אתה מגזים.
אני גם לא יודע מה איתך, אבל אני נתקל בהמון התייחסות של התיקשורת הישראלית לשאלות של גיזענות. זוכר את כל הפירסומים על הדרת אתיופים מבתי ספר ושל תלמידות ספרדיות ממוסדות חינוך חרדיים?
אני מתחיל לחשוש שאתה משליך התייחסות סלקטיבית שלך לאחרים. אין הרבה דרכים אחרות להבין זאת.
הציפיות שלך ממני מאוד מעניינות. הציפיות שלי ממך פחות מתוחכמות. בסך הכל הייתי מצפה להתייחסות למציאות שהיא קצת יותר מורכבת משחור-לבן הקיצוני שאתה מייחס לה, כמו גם לקריאה והבנה של עמדותי בנושא שהן דווקא עקביות וברורות מאוד. וכמו שכתבתי באשכול הקודם-מספיק כתבתי אותן פעמיים. לא אחזור שוב רק כי אתה מסרב לקרוא או מתקשה בזיכרון כשזה נוגע לזה.
ישן 31-05-2012, 01:30
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אין שום דבר וירטואלי במה שקרה עם הבחור ממוצא אתיופי"

אין לי כל כוונה להשיב לך מעבר למה שכבר כתבתי.
אם אינך מסוגל לראות את מעשה הסילוף והרמיה שביצירת נרטיב שטחי ומהונדס שנסוב סביב שאלה אחת בלבד - "גזענות" - ע"י הצגה חלקית וסלקטיבית של המציאות בדרגות הדגשה שונות, איש לא יוכל לשכנע אותך אחרת ולהבריא אותך מהסקפטיות האובדנית הזו.
ואם אתה לא מסוגל להסכים אף על הנקודה הזו, צר לי. לא מעוניין לבזבז עליך עצבים מיותרים.
אתה אידיוט שימושי של האייכמנים הקטנים שיצרו את הבעיה.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר