לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2012, 07:53
  משתמש זכר חדראי חדראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.12
שבת בגינת לוינסקי: מסיבת סולידריות אפריקאית!

בעקבות אירועי ההסתה של הזמן האחרון, וגל האלימות כנגד אפריקאים ששוטף את המדינה בעידוד הפוליטיקאים הפושעים מהימין, הגיע הזמן להראות לאחינו מהיבשת השחורה שיש גם אנשים שפויים שמקבלים ומכבדים אותם!

לפני שבוע, בהפגנה בשכונת התקווה, באירוע שהזכיר פוגרום, הגבולות נחצו והשנאה שרפה את ההגיון. בהפגנה גזענית נוספת שבוע אחר כך הותקפו שחורי עור בגלל צבע עורם - ויהיו סודאנים או אתיופים או אריתראים (למי שמכיר, זה הכל אותו חלק של אפריקה...)

הגיע הזמן לתקן את העוול שגורמת הגזענות, ולהראות שיש ישראלים שפויים שמסוגלים להביע הערכה ואהבה לזולת, ללא כל קשר לחזות החיצונית.

בשבת הקרובה, ה-2 ביוני בין 1.00 בצהרים עד 6.00 בערב תתקיים בגינת לוינסקי מסיבת סולידריות בה גם יגויס כסף עבור אמין, בעל הבר שנבזז בהפגנת הימין הגזעני. לאמין נגנב רוב הציוד והסחורה, והאחריות מוטלת על כולנו, לעשות משהו כדי לתקן את העוול.

בתפריט: מוזיקה אפריקאית משובחת, מעדנים אפריקאים ממדינות שונות, אפריקאים ממדינות שונות, והרבה אהבה!

(ארגוני הסיוע)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2012, 08:44
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מרק לוינסקי זו 'יוזמה' של 'הטלויזיה החברתית' להזין את 'הפליטים' המסכנים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי חדראי שמתחילה ב "לצערי לא. אבל ברשימת המכותבים..."

שהרי אין כמו להאכיל את אלה שהובאו לכאן כדי להחריב את מדינתך ולחסל את עתיד ילדיך

למה 'מרק'? אני מניח שכדי ליצור אסוציאציות שואה. כלי תעמולתי חביב בידי הניפים חסרי העכבות בפועלם לחיסול המדינה.

'אדם קלר'הוא פעיל רדיקלי שאיכשהו תמיד יהיה בצד של מי שכך או אחרת מסכן את עתיד ישראל. תמהתני איך טרם נתקלת בו בגדה השמאלית.

חוששני שאני מצטרף לסיסמתו של בן ארי: "ביבי - תפסיק לקשקש ותתחיל לגרש"

ומוסיף לכך גם סיסמתי שלי: "אל תגרשו אותם לבד בחושך לעתיד הלא ידוע - תמיד תדאגו שיאיר להם את הדרך לאפריקה חבר מארגוני הסיוע"
ישן 02-06-2012, 11:19
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
יצא לך לקרוא את הספר שריד מסוביבור של דב פרייברג?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מרק לוינסקי זו 'יוזמה' של 'הטלויזיה החברתית' להזין את 'הפליטים' המסכנים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
למה 'מרק'? אני מניח שכדי ליצור אסוציאציות שואה. כלי תעמולתי חביב בידי הניפים חסרי העכבות בפועלם לחיסול המדינה.

הוא דן בהרחבה אודות אותם בוגדים שמאמצים לעצמם שמות של מפלצות ואת מעשיהם.. אני לא מתפלא - זו תופעה ששורשיה עוד משחר ההיסטוריה של העם היהודי. תמיד היו שהצטיינו למכור את נשמתם לשטן אגב הקרבת חייהם של אחרים.

ישן 02-06-2012, 08:31
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חדראי שמתחילה ב "שבת בגינת לוינסקי: מסיבת סולידריות אפריקאית!"

זה נורא מעצבן שכל הזמן אומרים ששונאים אותם כי הם שחורים ולכן אנחנו גזענים..

השנאה נובעת מפחד, פשיעה כגון גניבות ואונסים וכו'..

ללא שום קשר לצבע העור!
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 02-06-2012, 12:04
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כי מבחינת 'צדיקי הNIF' חיי העולים מרוסיה, 'מזרחיים' וסתם עניים - צריכים להיות ג'ונגל
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "למה הם לא יכולים לארח אצלם בבית את מסיבות האירוח האפריקניות?"

ולא הדשא המטופח שלהם.

אני חושב שהתנהלות השמאלניפים בענין פולשי אפריקה היא הסרת מסיכה אחרונה לפני הישורת מבחינתם. איש כבר אינו מסתיר כי אבירי הצדק מחד"ש ואולי גם משולי מרצ, מובילי 'שתי מדינות לשני עמים' של שנות השבעים ו'העם רוצה צדק חברתי' של 2011 - חפצים בחיסולה של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי.

שים לב שכל אלה שתומכים בפלישה האפריקאית שמשמעותה אסון דמוגרפי, הגברת אלימות בחברה ומכה כלכלית לשכבות הנמוכות - הם אותם אלה שמשתמשים במראית עין של דאגה מפני הדמוגרפיה, האלימות בחברה וכלכלת העשירונים התחתונים כדי להמריצ את האג'נדה המטורפת והאלימה שלהם.

"סודני, בדרכך דרומה אל תשכח - רדיקל שמאלני הביתה תקח"

"אריתראי, עמוד על זכותך כי מגיע לך! מגיע לך ליטול עימך חזרה לאפריקה פעיל זכויות אדם עם כל ההטבות הנלוות אליו" [לפרטים, נא לפנות למדור 'סל פליטה' במשרדי 'יש גבול?']
ישן 02-06-2012, 14:29
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חדראי שמתחילה ב "שבת בגינת לוינסקי: מסיבת סולידריות אפריקאית!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חדראי
לפני שבוע, בהפגנה בשכונת התקווה, באירוע שהזכיר פוגרום, הגבולות נחצו והשנאה שרפה את ההגיון. בהפגנה גזענית נוספת שבוע אחר כך הותקפו שחורי עור בגלל צבע עורם - ויהיו סודאנים או אתיופים או אריתראים (למי שמכיר, זה הכל אותו חלק של אפריקה...)

וגם את האתיופי תקפו בגלל צבע עורו!
מישהו שם לב לפרט "קטן" זה? תקפו את האתיופי בגלל צבע עורו!
שום הסבר למניע(הטעות בזיהוי), כלום. אנחנו פשוט אוהבים לתקוף אנשים בגלל צבע עורם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר