לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2012, 03:24
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
שוטרי ישראל שוברים שתיקה: "אין לנו ברירה אלא לשקר"

קצין סיור: "אין סיכוי לעמוד ביעדים. אז אנחנו משקרים"
"אנחנו שומרים על עצורים, מטפלים בסכסוכי שכנים, שיכורים ומה לא – כשחוץ מזה אנחנו צריכים לעמוד ביעדים של כל מני תוכנות מחשב שסופרות לנו אירועים", מספר לנו קצין סיור. "זמן תגובה לאירוע הוא 15 דקות, אין סיכוי כי לפעמים אתה מקבל אירוע בזמן שאתה מטפל באירוע אחר, אז אנחנו מסמנים הגעה לאירוע כשאנחנו עדיין בדרך למקום. זמן ההגעה נמדד לנו ומי שלא מגיע בזמן צריך להסביר את עצמו, אז אין ברירה אלא לשקר. כל הקצינים בתחנה יודעים את זה אבל גם הם מבינים שאין ברירה". כל שוטרי הסיור אתם שוחחתי העידו שבכל משמרת הם מדווחים על חלק ניכר מהאירועים כאילו הגיעו למקום למרות שהם עדיין במרחק נסיעה.

http://www.mako.co.il/men-magazine/...dc633831006.htm
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2012, 08:43
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "שוטרי ישראל שוברים שתיקה: "אין לנו ברירה אלא לשקר""

קצת הסבר על מערכת המיחשוב שבניידות.
כאשר נפתח אירוע במוקד 100 והוא "מועבר לניידת מטפלת" מתחיל לפעול "שעון עצר" לאחר כ-15 דקות (תלוי בדחיפות האירוע) צבע ההודעה על האירוע (בניידת) נצבע בצבע אדום. ואז מתחיל ים של הסברים למה הניידת לא עמדה "בלוח הזמנים".
במקרים רבים, כאשר אתה מספר בתים ממקום האירוע, אתה כבר "מסמן הגעה".

אולי לא 100 אחוז תקין, אבל זאת המציאות כאשר הניידת שלך עשתה חצי מליון ק"מ. ואסור לך לחצות צמתים באור אדום (אחרת תקבל שלילה) וכאשר תגיע למקום-אתה צריך לחפש חניה מסודרת (אחרת יצלמו אותך ויתלוננו עליך).
אז זה המצב. לפעמים צריך קצת "לעגל פינות".

ישן 02-08-2012, 09:14
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "אסור לניידת עם סירנה לחצות..."

נוהל משטרת ישראל מחייב: כאשר ניידת נדרשת לבצע עבירה על תקנות התעבורה, חייבים לקבל אישור מראש.
זה כולל הפעלת סירנה וחציית צמתים באור אדום.

מנסיון אישי.
קיבלתי אירוע חריג של אוטובוס עם ילדים עולה בלהבות וילדים לכודים בתוך האוטובוס.
קיבלתי אישור (מתועד) להפעלת סירנה וחציית צמתים באור אדום.
בצומת בלינסון/זבוטינסקי בפ"ת. נכנסתי לצומת באור אדום, הייתי במהירות 0 כי הסתכלתי לכל הכיוונים אם כל הרכבים עוצרים.
נהג בן 80 (שנת לידה 1930) חירש שתי אוזניו, קיבל אור יירוק ונסע, והתנגש בניידת שלי.
הרכב הועף לצד שני של הצומת ואני והשוטר הנוסף שהיה איתי נפגענו (לי נשברו צלעות).
כאשר הגיעו בוחני תנועה למקום, אני הוזמנתי לשימוע אצל קצין תעבורה במרחב השרון וקיבלתי שלילה מנהלתית ל-60 יום,
בסוף הוחלט לא להעמיד אותי לדין כי הנהג הפוגע ביצע עבירה בכך שנכנס לצומת (למרות האור הירוק) כאשר הצומת לא פנויה (הייתה שם ניידת משטרה-שלי)

בתמונות, הניידת בתמונות בצד ימין (הצמודה לגדר הפרדה - עם הדלת הפתוחה) זאת הניידת שלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-08-2012, 07:56

Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא אמרתי שיש בעיה, שאלתי שאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
לא אמרתי שיש בעיה, שאלתי שאלה כי אני לא מכיר את נהלי המשטרה וכי מהדברים של אשר לא היה לי ברור איך בדיוק זה מתבצע. יש לך מושג ממי בדיוק מבקשים את האישור הזה? ולמה בכלל צריך אישור? המשטרה לא סומכת על השוטרים שלה שישתמשו באופציה הזו רק מתי שבאמת צריך?

את האישור מבקשים ומקבלים במערכת הקשר (שהיא מוקלטת),
האישור מתקבל מראש המשמרת או קצין היח"ס (יחס = יחידת סיור).

מ"י סומכת מאד על השוטרים שלה. אבל למען התיעוד הנכון, זה גם מוקלט במערכת הקשר.

ישן 02-08-2012, 11:55
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

זה בגלל שניידות משטרה בישראל מסתובבות עם צ'קלקה או קוז'אק מהבהב כל הזמן ולא רק במקרה חרום כנהוג בכל העולם.

אם נהג כבד שמיעה היה רואה צ'קלקה נדלקת הוא היה מבין שיש כאן ניידת במקרה חרום אבל היום הוא חושב שזה סתם ניידת שבאה לצומת ואם הוא לא שומע טוב אז הוא לא יבין למה הניידת עוברת על חוקי התנועה.
מישהו אמור לתקן את זה לפני שזה יגרום רק ליותר נפעים והם לרוב יהיו שוטרים.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 03-08-2012, 08:06

Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "זה בגלל שניידות משטרה בישראל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
...אם נהג כבד שמיעה היה רואה צ'קלקה נדלקת הוא היה מבין שיש כאן ניידת במקרה חרום אבל היום הוא חושב שזה סתם ניידת שבאה לצומת ואם הוא לא שומע טוב אז הוא לא יבין למה הניידת עוברת על חוקי התנועה.
מישהו אמור לתקן את זה לפני שזה יגרום רק ליותר נפעים והם לרוב יהיו שוטרים.

אתה מצפה מנהג בן 80 שאינו מכיר את תקנות התעבורה (אור ירוק ברמזור מאפשר חציית הצומת בתנאי שהיא פנויה, והצומת לא הייתה פנוייה-הייתה שם ניידת) שיראה באור יום את גשר האורות (הצ'קלקה) דולק?

ישן 03-08-2012, 10:47
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

הי גם לך.
בשביל רוב האזרחים הפשוטים אור ירוק זאת אומרת מותר לי ליסוע, ולא זוכרים את "אם הצומת פנויה" ( מה שגם בכתום צהוב ישנם שנוסעים).
אם אתה לא רגיל לראות גשר אורות מהבהב, אתה מיד תשים לב שיש כאן משהו חריג, זה לא איזה סעיף (פשוט אמנם) בחוקי התעבורה, זה רפלקס שקיים אצל כמעט כל היונקים בעלי ראיה, אור חריג שנדלק ונכבה מושך צומת לב (גם באור יום)

נ.ב. זה לא אומר שהחירש בן ה80 צודק רק שאפשר למנוע הישנות מקרים כאלו אם יחזרו להפעיל את הצ'קלקה/ קוז'אק רק במקרה חרום.

בכבוד רב
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 02-08-2012, 17:50
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אין לי בעייה עם ה"עוד עין בוחנת"....
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "נכון שלפעמים נעשה עליהום..."

הבעייה היא שאף אחד לא שם אזרח זה או אחר כ"עין בוחנת" על עבודת המשטרה!
אזרח לא תמיד (בלשון המעטה) בקיא ברזי ספר החוקים ובוודאי שלא בהנחיות הפנימיות של משטרת ישראל!

יהיה יותר טוב לכולנו (וגם לי ולך) אם אזרח, במקום להכריז על עצמו כ"מבקר המשטרה", יבחן את התנהגותו כאזרח כלפי חוקי המדינה!!!!
האמן לי שגם לאזרח יש הרבה במה להשתפר.....

אם הגברת הצדיקה הגדולה מחדרה היתה מלחתחילה מחנה את רכבה כחוק ולא שמה פס, סביר להניח שלא היית שומע כלל על המקרה המדובר היום.....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 02-08-2012 בשעה 17:52.
ישן 02-08-2012, 19:48
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

למה אתה חושב שלא צריך תקשורת?...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אז גם לא צריך תקשורת.. בוא..."

ממש לא ברור לי.
שתהייה תקשורת, אבל שתהיה הוגנת !
ו"על כל אזרח מוטלת האחריות להיות מבקר"...זו באמת ססמא יפה...בתור ססמא!
אתה יכל להיות מבקר אבל הביקורת שלך בחלק ניכר מהמקרים תתבסס על חוסר ידיעה והכרה כיצד אמור לפעול הגוף שאותו החלטת לשים עצמיך כמבקר כך שהביקורת שלך ברוב המקרים שווה כקליפת השום !
אבל מה זה משנה בכלל... נכון?...

הרי מחר בהחלט יכל לקרות שתיקלע לסיטואציה בה תראה שוטר צועק על אזרח (שמבחינתך הוא כמובן אזרח תמים) להתפנותו לעזוב את המקום, לא תדע מה קרה, מי אשם, במה...אבל מה אכפת לך, אתה הרי "המבקר"...
שוטר צועק על אזרח!....לא יקום ולא יהיה!!!
מכאן הדרך לפייסבוק הרי קצרה, שם כבר תתחיל ההילולה הרגילה שמלווה בד"כ בתגובות משתלחות על המשטרה/על אותו שוטר, סביר בהחלט שיהיה מי שירים גם את הכפפה ויתלונן על המקרה...(המשטרה תגיב כרגיל תגובה "נחרצת" בסגנון של "הנושא בבדיקה"), במקרה הרצוי (מבחינתך כמבקר כמובן) אותו שוטר יזומן גם לחקירה... אולי אפילו יגדילו לעשות ויעכבו אותו קצת מבחינת קידום...ואחרי שנה לערך יסתבר (רק לצורך הדוגמא) כי מדובר היה באזרח שסירב להתפנות במהלך טיפול בחפץ חשוד תוך סיכון חייו/חיי הציבור...
אבל אותך "כמבקר" כמובן שזה כבר לא יעניין... אתה כבר תעסוק ב"תיקון" העוול הבא...

כל הכבוד!

ישן 02-08-2012, 22:21
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

ברשותך האדיבה....
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אתה מסתכל על כל הנושא או..."

..."אתה מסתכל על כל הנושא או בשחור או בלבן, וזו טעות."

אני מסתכל בשחור או בלבן?...
אתה בטוח?...
ואם בענייני "טעויות" עסקינן, הטעות היא שלך כשאתה חושב שאתה צריך לשים את עצמיך כמבקר של גוף שמה לעשות...אבל כנראה שאין לך ממש מושג בנהליו/הנחיותיו וכו'... ולו בכדי להיות ........ מבקר!
למה שלא תהייה גם מבקר של חברת החשמל?... של מחלקה כירורגית ב' בתל השומר?... של בית הספר לטיסה ?... מה יש?... תבקר!

...."מצטייר מדבריך כאילו כל האנשים הם רעים ובורים ומחפשים רק איפה לפגוע ולהשמיץ,
ושאם ניתן להם את מאית הכוח לבקר מערכת כלשהי- כליה עלינו."

באמת?...זה מה שהצטייר מדברי מבחינתך?... לשם העדפת לקחת את הדברים?...
קטונתי.

..."תעסוק פחות בבדיית סיפורים והמשלת משלים שאולי יכולים להתרחש, כי את זה גם אני יכול לעשות בכיוון ההפוך."

יקירי...תרגיע!... לא באתי לספר לך משלים ולא אגדות!...לא אבזבז את זמני וזמנך על כך!
אני (לעומתך) כן זכיתי להכיר גם את הצד שאותו החלטת שאתה ...
אז עשה לי טובה ושחרר אותי מהמשלים והאגדות ....
אם תרצה, אשמח מאוד לשתף אותך בכמה וכמה "משלים" מבחינתך...שהתרחשו במציאות ולספר לך מה היה בפועל, מה פורסם בתקשורת ואיך הדברים הסתיימו בסופו של דבר (מבלי שהדבר בכלל הוזכר היכן שהוא)... והאמן לי, מי שבסופו של דבר גם נפגע מההתנהלות הזאת היא אתה, אני וכל אזרח שומר חוק במדינה הזאת!

..."לכל אחד מותר לבקר את המשטרה או כל גוף ממשלתי אחר גם אם אין ראיה אמתית לעשות כן,....."

מודה ומתוודה שאת המשפט הזה לא ממש הצלחתי להבין...אבל תקן אותי אם אני טועה, אם "אין ראייה לעשות זאת"...אז את מה בדיוק אתה בא לבקר?... שהרי ביקורת חייבת להיות מושתתת על משהו שקרה במציאות לא?...
אלא אם מדובר בביקורת בכל מחיר ולשם הביקורת שהרי אז יש כאן כבר בעייה אחרת מבחינתך....

ישן 03-08-2012, 12:04
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ברשותך האדיבה...."

פספסת את משמעות המילה "מבקר" מבחינתי.
אתה רואה את זה כאילו אני יושב בבית ומוציא דוחות ומחבר ספרים כמבקר המדינה, אז לא.
מותר לאזרח הקטן למחות על פעולה כלשהי של גוף ממשלתי כלשהו, ביקורת ציבורית.

ואתה שוב מתעקש לספר ליסיפורים, לא שאני אומר שאיני מאמין לך, אבל כל סיפור כזה תמיד יכול או שבאמת הסתיים גם הפוך ובצורה רעה.

אל תצפה שהפייסבוק או כל בלוג באינטרנט יהיה אובייקטיבי לחלוטין ושאמות השיפוט שלו יהיו רציונאליות בצורה אוטופית.
מדובר בכלים תקשורתיים שנועדו נטו לפרסומים סובייקטיבים ודעות אישיות (גם אם שגויות ביסודן).
אני מבין את הפנטזיה שלך לגבי המדיה, אבל תשתחרר ממנה כי היא לא ריאלית בעולמנו.

אם למשטרה אין דרך להחזיר את כולנו מאה אחת אחורה, אז שיפסיקו להתבכיין ושיתחילו להסכין לעידן שבו אנו נמצאים.
ישן 03-08-2012, 16:22
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

לא...ממש לא...אני דווקא לא רואה אותך בדמיוני "יושב בבית ומוציא דוחות" כדבריך....
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "פספסת את משמעות המילה "מבקר"..."

בדמיוני אני נוטה יותר לכוון של לראות אותך בולע בשקיקה כל מה שמוצג בפניך בעיתונים ובמהדורות החדשות כאילו זו תורה מסיני, מסנן מבין שיניך למראה התמונות ומשמע הדברים.... "איזה חרא של משטרה", נהנה לקרא את התגובות הדומות לשלך בפייסבוק ...וממתין לאירוע הבא....

וכן, בהחלט מותר לאזרח הקטן למחות (בשום מקום לא תראה שטענתי אחרת), אבל אתה גם מתכוון להיות "המבקר"...וכדי להיות שכזה, רצוי שלפני שאתה מבקר תדע את כל העובדות (ולא כפי שהן מוצגות בפניך בתקשורת) !
איך בכלל אתה כותב את מה שאתה כותב כאן לגבי המקרה הנדון מבלי ששמעת בכלל מה שיש לשוטרים המעורבים לומר?...
על סמך מה אתה מבקר אותם ואת המשטרה במקרה הזה?...
על סמך מה שאותה גברת כתבה/התראיינה?...
הרי לשוטרים שהיו באירוע אסור בכלל להתראיין, אתה לא חושב שגם להם יש מה לומר?...
אולי אחרי שגם תשמע אותם, תקבל דיעה קצת שונה על המקרה?...
אבל לא, אתה כבר קבעת והשתכנעת רק מדברי הגברת הנכבדה הזו שזוכה לבמה בכל ערוץ תקשורת אפשרי, לך זה כבר מספיק...ובכלל, מי מאמין לשוטרים האלה? לא?....

ידיד - גם מבקר המדינה, לומד ובוחן את העובדות לפני שהוא מפרסם דו"ח....

ישן 03-08-2012, 18:17
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "לא...ממש לא...אני דווקא לא רואה אותך בדמיוני "יושב בבית ומוציא דוחות" כדבריך...."

אולי יש הבולעים בשקיקה את כל השקרים הנאמרים במדיות השונות על המשטרה, אבל אתה יכול להאשים בזה רק את המשטרה, שלא יודעת להתמודד ולהחזיר מלחמה.

זה כמו שתבוא בטענות לערבים או לפעילי שמאל ותדרוש מהם להפסיק לצלם את חיילי צה"ל במחסומים ואז לתת לתמונות כותרות מפוברקות- כי זה בחיים לא יקרה.
כמו שלצה"ל יש דובר צה"ל (גם אם כושל), למשטרה יש גם כן דוברות ,ותפקידה צריך להיות התמודדות עם דברים כאלה.

וסם, אתה יכול לקרוא לזה איך שבא לך, אולי באמת מדובר בנרגנות ותו לא, אבל זה רק נותן עוד סיבה להתלונן על חדלות האישים של המשטרה על כך שאינה יודעת להתמודד עם כמה נרגנים שיש להם פרופיל פייסבוק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר