לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2012, 01:37
  fortune faded fortune faded אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.11
בעיה עם השיבוץ (ועם מיט"ב)

שלום,
אני מלש"ב שסיים י"ב ועומד לפני גיוס בנוב'/דצ' (תבינו בהמשך).
אז הסיפור שלי הולך ככה:
לפני חודשיים, באמצע יולי, קיבלתי זימון למסלול טק"מ של חיל התקשוב. מלכתחילה הוא לא היה נראה לי משהו, אבל חשבתי ששווה לנסות ולהגיע - אולי אני אגלה משהו חדש.
הגעתי למיון ולא ממש התרשמתי. מאחר שלא הייתי סגור על עצמי, הראיתי מוטיבציה ונכונות להגיע לתפקיד. הודיעו לי במפורש שמי שרוצה לוותר על התפקיד צריך לשלוח פקס לחיל תוך 48 שעות.
אחרי שחזרתי הביתה והתייעצתי קצת החלטתי שהתפקיד לא מתאים לי. התקשרתי לחיל התקשוב והנציגה אמרה לי שצריך שיהיו תשובות, ורק אז אני אוכל לוותר על ההתמיינות לתפקיד. מסיבה שאני לא יודע מהי, הקשבתי לה ולא למה שאמרו לי. כעבור פחות משבוע התקשרתי שוב לחיל (המיון היה ביום חמישי, התקשרתי ביום שני), שם נתנו לי תשובה אחרת: הייתי צריך לשלוח פקס תוך 48 שעות. מאחר שלא עשיתי זאת, עליי לשלוח פקס עכשיו. שלחתי, הפקס לא התקבל (יש את העניין של 24 שעות המתנה).
לא אלאה אתכם בכל הפרטים - שלחתי המון פקסים, למיט"ב ולחיל התקשוב, אני כבר לא זוכר כמה. חלק הגיעו וחלק לא. מאחר שסחבת ביורוקרטית היא צורת ההתנהלות השגרתית בחיל התקשוב, ומאחר שאינני יכול ואינני רוצה להקדיש את כל זמני רק כדי להשתחרר מתפקיד שאני לא רוצה, כשהתקשרתי באחת הפעמים לחיל התקשוב, סירבתי לשלוח פקסים, וביקשתי לשוחח את האחראית על המסלול. רק לאחר שצרחתי עליה ועל ההתנהלות השערורייתית של חיל התקשוב, היא טענה שהיא הוציא אותי מן הרשימה ויותר אני לא משובץ במסלול. ביקשתי מהם בנוסף שיעדכנו את מיט"ב, כך שמיט"ב ישנו בחזרה את מועד הגיוס שלי מה -4/12/2012 ל- 19/11/2012. כשראיתי שהתאריך לא משתנה באתר התקשרתי למיט"ב עוד כמה פעמים, שלחתי להם פקס נוסף בעניין, ממש בשבוע שעבר. וידאתי שהפקס התקבל, ונאמר לי שהעניין בטיפול, ושיהיו תשובות ביום שלישי. כשהתקשרתי היום ורציתי לשמוע האם העניין סודר, נטען בפניי שהפקס שלי התקבל בשלילה, כלומר שמיט"ב מסרבים לשנות את תאריך הגיוס שלי, ומבחינתם אני משובץ לתפקיד הזה. לא משנה שחיל התקשוב הוציאו אותי מן התפקיד - מבחינת מיט"ב אני הולך לשם, מאחר שלא שלחתי את הפקס תוך 48 שעות. נאמר לי שכל מה שאני יכול לעשות זה לשלוח ערעור בעניין, וכך עשיתי.

מאחר שאני מטיל ספק ביכולתו של הערעור שלי לשנות את פני הדברים, אני שואל אתכם: מה אני צריך לעשות עכשיו? איך אני משנה את השיבוץ הזה?
עליי לציין, התפקיד הזה הוא תפקיד התנדבותי. נאמר לנו במפורש במיון שמי שאינו רוצה להגיע למסלול הזה, ממש לא חייב ("אנחנו לא מכריחים אף אחד").
אני מבין שלפקידי מיט"ב יש קושי לקבל פקס יותר מ-48 שעות אחרי המיון ושזה כנראה פוגע בבריאותם. אחרת אני לא מסוגל להבין את ההתעקשות חסרת הפשר הזאת. ובכל זאת, איך הם עומדים להתמודד עם העובדה שאני לא משתייך למסלול הזה מבחינת חיל התקשוב (לפחות לפי מה שאני יודע)?
חשבתי לפנות לנציב קבילות החיילים. זה יכול לעזור?

תודה מראש לעוזרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:32

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר