לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2005, 22:24
  Lenyo de banyo Lenyo de banyo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.05
sad but true....

היום ה3.5.05 היה לי מיון לסטיל"ים\דבורים בביתן חיל הים.
למיון זה אני מחכה כבר המון זמן והייתי מאוד חדור מוטיבציה.
אבלללללללללללל לא עברתי אפילו את המיונים הראשונים.
עכשיו, זה נראה לי מאודמאוד, מאוד, מאוד מאוד מאוד, מאוד ,מאוד,מאוד מוזר ובלתי אפשרי.
יש לי פרופיל 97, קב"א לפחות 54, עברתי יום סיירות וקיבלתי חובלים אך את המיונים לא עברתי-לא הראיתי נכונות כי לא רציתי....-6 שנים צבא ומאז אני בונה על התפקיד כלוחם בדבור.
לביתן הגיעו היום איזה 250 איש!
ניפו בערך 50 מהם. כאשר אני ביניהם. בלי לזלזל ובלי לפגוע, אני ממש חושב על שתי אופציות הגיוניות:
1. או שהצבא טעה כי עשיתי את המבחנים בצורה טובה מאוד
2. או שחיל הים צריך גם אנשים מפגרים?@?!@?!@!!?!
שכן, חלק מהאנשים בכלל לא עשו מבחנים במחשב אלה מילאו רק שאלון אישי ומילאו משפטים.
כמו שאמרתי מקודם, בלי לפגוע, ישנם אנשים שהתקבלו ועברו לשלב הגיבוש למרות שהם טומטומים במלוא מובן המילה ואני לא מגזים!! אנשים שואלים אותי מה זה "להסתייג" או מה זה "משאמר כבר"
ועוד כול מיני שאלות של אנשים שבאמת לא נראה לי ואני דיי בטוח לחלוטין שאינם יותר פקחים וחכמים יותר ממני.
עכשיו, אם תוכלו להסביר לי איך בכל זאת זה יכול להיות אודה לכם מאוד מאוד מאוד...........
בתודה מראש
מעיין מלמלמ
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2005, 11:17
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
מצטער לשמוע את זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lenyo de banyo שמתחילה ב "sad but true...."

באמת שכן.

גם אני היתי באותו מיון, אולי אתה זוכר אותי, ילד נמוך שהסתובב בחולצה לבנה, סריג קשור למותן. ישבתי בחוץ על המדרגות ונקרעתי מצחוק עם אנשים ככה שאולי אתה זוכר.

ניסיתי פשוט להיות אני במבחנים, 2 הדפים היו קצרים מדי מכדי להכיל את קורות חיי, כששאלו אותי מה עד כמה אני רוצה לשרת בסטילים כתבתי 6, ובשאלה הבאה בהסתייגויות כתבתי שאני מפחד שזה לא יהיה קרבי בצורה שאני מגדיר קרביות. למרות שכולם ניסו לחרטט בתכונות שבהן אתה חושב שאתה צריך להשתפר (אחת השאלות הקשות לדעתי, כל אחד ניסה לרשום תכונה רעה אבל שלא תהיה רעה מספיק), רשמתי דברים שלדעתי נכונים.

ד"א גם לדעתי המון אנשים לא חכמים עברו, ראיתי את האנשים שעברו ודיברתי איתם ויכולתי לראות את הרמה שלהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר