לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2012, 23:54
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני מניח שיכול להיות שעוד שנה..."

זה באמת לא מסובך.

חשוב על כדוה״א. חלק אותו ל־24 פלחים, 24 אזורי שמן שונים, כל אחד מייצג שעה אחרת ביממה.
הבעיה מתחילה כאשר אני קובעים "קדימות", כל פלח מקדים בשעה את זה ש־"משמאלו".

זה כמו שתציב 24 אנשים במעגל ותסדרם לפי גובה. ברור שלא ייתכן שהרצף ממשיך למשך כל המעגל. חייבים להיות זוג אנשים במעגל שבהם הוא "נשבר".

אותו הדבר עם הזמנים בכדוה״א, רק שבהם אנו קובעים באופן שרירותי את זוג אזורי הזמן האלה (והוא נקבע לעבור באוקיאנוס השקט).
הקו המחבר בין אותם זוג אזורי זמן שבהם התאריך קופץ, הוא זה שמכונה "קו התאריך הבינלאומי".

וזהו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2012, 23:48
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אשכול סיפורים מפחידים"

סיפור אמיתי שקרה למישהו שאני מכיר שעשה סיאנס עם עוד מישהו
אבא של אחד מת לפני כמה שנים ומועד האזכרה העלה אצלם רעיון לנסות סיאנס כדי להגיד לאבא שהוא מתגעגע וכו'
הם קראו על זה באינטרנט, חשבו שזה בולשיט אבל החליטו בכל זאת לנסות בשביל הלולז. עשו איזה טקס באמצע הלילה, לוח, כוסות, נרות, כל הסיפור - והתחילו לקרוא לרוח של האבא ולשאול שאלות.

הכוס התחילה לזוז, כל אחד חשב שהשני מזיז אותה - אבל לא. בהתחלה הם קיבלו איזושהי תשובה לא ברורה - וזהו.
חשבו שזה לא הצליח.
מה מסתבר? בסיאנס מישהו/משהו כן הצליח ליצור איתם קשר. אולי זה מי שהזיז את הכוס בהתחלה ואחר כך פשוט נשאר בחדר של הבן. הם לא יודעים אם זה האבא, אבל מרגישים בחדר שיש נוכחות של מישהו ולפעמים שומעים רעשים של מישהו בחדר כשלא אמור להיות שם אף אחד. הבן אדם מפחד להכנס לחדר כשהאור סגור, מתעורר באמצע הלילה לתחושה מוזרה.
קיצר, לא סימפטי.
האם אני מאמין שזה אמיתי? לא יודע. אם הוא מאמין בזה, זה מספיק אמיתי בשבילו, וזה מה שדפוק.

ישן 01-10-2012, 12:13
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "סיפור אמיתי שקרה לי כשהייתי..."

אשכול סיפורים מפחידים.
לא אשכול סיפורים מגעילים

אז ככה, כשהייתי נער לא האמנתי באלוהים והייתי מתרגז מזה שאחרים כן מאמינים ואפילו מטיפים לאחרים שהאמונה הזו שלהם זה הדבר הטבעי והנכון. איזה יום אחד כשהייתי לבד בבית ישבתי בסלון וקראתי משהו בעיתון על זה שהחרדים אומרים שהשואה התרחשה בגלל שהיהודים בגולה התחתנו עם נוצריות ובגלל שהם איבדו אמונה באלוהים. מתוך תסכול מזה שהדבר המטופש הזה כתוב בעיתון הנחתי אותו בצד ואמרתי בקול רם ונחוש כל מיני קללות מאוד בוטות נגד אלוהים. השתמשתי במילים שאילו הייתם מפנים אותן לערס אז הוא היה דוקר אותכם בלי לחשוב פעמיים. אחרי שסיימתי שאלתי: "נו, מה אתה חושב על זה אלוהים?? ככה אתה מרשה לי לקלל אותך ומצפה ממני להאמין שאתה קיים??" פתאום הדלת בסלון נטרקה בעוצמה אדירה שגרמה לי לרעוד בבהלה.

כנראה שהייתה רוח שחדרה דרך החלון... אני מקווה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר