לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2012, 01:34
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אולי תספר לנו קצת על הנירצח ועל הרקע של ההיכרות שלך איתו?"

יש הרבה שאני מעדיף לא לומר (מטעמי פרטיות) אבל אגיד שאת טאג'י הכרתי לראשונה לפני משהו כמו 15 שנים. מי שטיפה יטרח להסתכל מעבר לתדמית של רמלה היום יגלה עיר עתירת היסטוריה ואתרים רבים לה. המסגד הגדול של רמלה, למשל, הוא אחת הקתדרלות הגותיות המוקדמות הכי משומרות בעולם. אין הרבה מה לספר פה על ההיסטוריה של הקתדרלה וכיצד הפכה למסגד אבל החלק החשוב הוא שבניגוד להרבה מסגדים בארץ, שהוואקף סגר למבקרים בכל מיני טיעונים שונים ומשונים, טאג'י איפשר למבקרים לבוא למסגד הגדול, להיכנס וללמוד ולהחכים. מכאן הגיעה ההיכרות הראשונית שלי עימו.

טאג'י היה אדם מנומס, נעים הליכות. הוא נהג בכבוד בכל בני האדם בלי קשר לדתם והיה האנטיתיזה המוחלטת למוסלמים הקיצונים המונעים על ידי בורות, שנאה ועיוורון.
הלוואי והיו לנו עוד כמותו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2012, 08:13
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "יש הרבה שאני מעדיף לא לומר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue

טאג'י היה אדם מנומס, נעים הליכות. הוא נהג בכבוד בכל בני האדם בלי קשר לדתם והיה האנטיתיזה המוחלטת למוסלמים הקיצונים המונעים על ידי בורות, שנאה ועיוורון.

אני מבין כי מבחינתך השם שבחדשות הוא דמות חיובית, ראויה וחביבה שהכרת באופן אישי וזהו אובדן צר לי על המנוח וצר לי על האובדן שלך - אבל מכאן ועד להאשים אחרים [שיתכן וגם חביבים עליך] בריקוד על הדם - עוד ארוכה הדרך וראויה לבוא התנצלות מפיך.

באשכול טרם הודעתך הראשונה [1] דיווח על הרצח [2] אמירה שלי על נאום של טיבי ועל כך כי זה ענין של זמן עד שאנו כ'יהודים' נןאשם בכך ואין שם שום בקורת על הנרצח עצמו.

זה הרי לא ממש יפתיע אותך אם תבוא האשמה כזו כנגד הציבור היהודי בעקבות מקרי אלימות במגזר וזה לא יפתיע אותך אם אנשים כמו טיבי יזמו הלך שכזה. אתה יכול להתווכח על הסכוי שזה יקרה וכן הלאה אבל להאשים אותי ב'ריקוד על הדם' ולחלק ציונים אודות עמידה או עמידה בצפיות לחברך לפורום בגלל זה?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 06-10-2012 בשעה 08:38.
ישן 06-10-2012, 20:53
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אין לי אלא להסכים איתך..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "יש הרבה שאני מעדיף לא לומר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר