לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2012, 22:55
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "לפיד: "צריך להיפטר סוף סוף מהפלסטינים ולהציב גדר בינינו""

לפיד משקר פעמיים, מתוך כוונה לגנוב קולות צפים מהמרכז למפלגת השמאל הפאנאטי שהקים.

פעם ראשונה כשהוא טוען ש"אינו שמאלן" הרשת עמוסה בציטוטים שלו שחושפים שונא מתנחלים\ימין

קיצוני ביותר וחסר פשרות. (ישנה אופציה שהוא "התפכח" אבל זה נראה לי תזמון מוזר).

פעם שניה כשהוא טוען לגבי גושי ההתישבות, אם יש משהו שהסכסוך על האוניברסיטה באריאל הוכיח

זה שהשמאל רוצה להחזיר את השטחים עד הגרגיר האחרון, כל קיומו של ישוב יהודי יהווה עבורו

פצע פתוח ובלתי נסבל, אלדד יניב סיפר פעם על האסטרטגיה החדשה של השמאל, שחיים רמון

התחיל בחוכמה עם "עזה תחילה", לעבוד בשלבים כל פעם לבודד חלק מהשטחים, פעם גוש קטיף

פעם איתמר ה"קיצונית". להפעיל נגדם את כל האש התקשורתית ולגרום לחורבנם, שלב שלב

עד להתנתקות מלאה, בשביל שיוכלו לטעון שהאתוס של ליבוביץ ושלום עכשיו היה נכון.

ישנן היום 2 "תוכניות שלבים", תוכנית אחת של השמאל לחיסול מוחלט של הישוב היהודי מעבר לקו

הירוק, ותוכנית פלסטינאית שהיא פחות או יותר דומה,אבל לא מסתיימת בקו הירוק, אלא בקו הכחול

שמצוייר על המפה, כלומר הים התיכון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2012, 13:40
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
הסבר חלקי..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "באופן כללי ראיתי (פה בפורום..."

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...465#post4285371
הבעייה היא כל החנפנים למיניהם שמתחנפים, ואחר כך מציגים מיצג שוא שמפחיד אחרים, ואז ללהקה של החנפנים מצטרפים כל הפחדנים. וזה נהיה מפלצת מאיימת.

רק בישראל, כי מתקיים מה שנאמר בתוכחה:

וְהַנִּשְׁאָרִים בָּכֶם וְהֵבֵאתִי מֹרֶךְ בִּלְבָבָם בְּאַרְצֹת אֹיְבֵיהֶם וְרָדַף אֹתָם קוֹל עָלֶה נִדָּף וְנָסוּ מְנֻסַת חֶרֶב וְנָפְלוּ וְאֵין רֹדֵף. וְכָשְׁלוּ אִישׁ בְּאָחִיו כְּמִפְּנֵי חֶרֶב וְרֹדֵף אָיִן (ויקרא כו לו-ז)

https://sites.google.com/site/hamedinai/

ישן 21-10-2012, 22:14
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אני לא שמאל קיצוני, אבל אם זה היה אפשרי בהחלט הייתי רוצה לבטל כל התיישבות מעבר לקו
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "התיאור שלך דמגוגי ואני נמנע..."

הירוק. לא בגלל שבקו הירוק נעצרת פתאום ארץ ישראל (היא לא-השומרון מבחינה היסטורית ועקרונית שלנו לא פחות מהגליל) ולא בגלל שיש לי משהו אישי נגד המתנחלים, אלא משום שאני חושב שההתישבות מונעת הסדר מציאותי שיבטיח רוב יהודי במדינה דמוקרטית ובאופן כללי מסבכת מאוד מצב שמסובך בלאו הכי. אבל המציאות היא שיש התיישבות ואני לא רואה את כולה, או אפילו רובה, מפונה. אני גם לא בטוח שמוסרי לפנות ממקום מסוים אדם שנולד בו וגדל בו. כתוצאה מכך אני, ואנשי "שמאל" (המרכאות הן משום שאני לא באמת רואה בעצמי איש שמאל לפי הקריטריונים שלי) רבים אחרים צריכים להשלים עם מציאות מאוד מסובכת ולנסות לגבש תפיסת פיתרון מתאימה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר