לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2012, 11:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ציפי ליבני לאור בחירתו החוזרת של אובמה: חשבון נפש ותיקון עמוק נדרש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck

ולמי שלא היה ברור חשבון הנפש והתיקון העמוק נדרש מאיתנו, לא מאובמה חס וחלילה.
אני לא חושב שיש מישהו שזה לא ברור לו. המושג 'חשבון נפש' בנוגע לעצמה זר לתינוקת המגודלת של הפוליטיקה הישראלית אפילו יותר מלציניקן שבפוליטיקאים.

עכשיו נשאלת השאלה האם מי שכנראה רואה את עצמה כמועמדת לראשות הממשלה חושבת שאנחנו צריכים לעשות כל מה שהאמריקאים רוצים גם אם זה לא בהכרח טוב לנו?
שאלה רטורית. בודאי שכן. נראה שהיא אפילו חושבת שגם צעדים שרעים לנו שהאמריקאים לא מעונינים שנבצע כרגע - כדאי שנקדים ונעשה ולא כדי להראות ש'אנחנו ילדים טובים' אלא כדי להראות ש'ציפי ילדה טובה' ולעזאזל שאר הכתה.

אם היא אי פעם תצליח לחזור לעמדת מפתח, האם היא קודם כל תתחשב במה שהאמריקאים רוצים או במה שטוב לנו?
נו באמת, ברווזי. הגברת רואה את השותפות של 'מפלגתה' עם הממשל העוין הזה ככלי לגיטימי בויכוח הפוליטי בישראל. משהו מעין 'האח הגדול שלי יבוא וירביץ לכם אם לא תבחרו אותי לועד'. זה שהחיבה של 'האח הגדול' הנ"ל מצריכה מעורבות עו"ס ממש לא מענין אותה. היא תתחשב קודם ואחרי הכל וגם באמצע כל שיורוה

סביר להניח כי אילו חיה בדור של הוריה הייתה סבורה שהדרך הטובה ביותר לאצ"ל לפעול היא לקיים הפגנות תמיכה בבווין. לכל היותר היתה מארגנת עצרת של אנשי אצ"ל עם טישו שיבכו ליד ארמון הנציב.
סביר גם להניח ש'האח הגדול של השמאל הקטן' היה שמח לעזור לפרוקסים שלו דוגמת אולמרט-לבני-מופז רק שלרוב מזלנו הזמן שנותר עד הבחירות כמו גם הכח האלקטורלי של חונטת קדימה קצרים מדי. העם הישראלי הרבה פחות טיפש מידידו האמריקאי. יחימוביץ והשמאל הציוני שהיא מיצגת אינם וסאלים של אובאמה גם אם יש מספר מישורי הסכמה בינהם ואילו הגברת גלאון היא קוריוז ביזארי מדי מכדי שהבית הלבן ישקיע בה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר