לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2012, 10:08
צלמית המשתמש של ישראלי_גאה
  משתמש זכר ישראלי_גאה ישראלי_גאה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.04.11
מלחמה , ומחאה חברתית

חברות וחברים, אחים ואחיות, אחיי גיבורי התהילה מכלל החברים, כולנו הפסדנו בקרב הזה, גם אילו היינו משטחים בניינים ומנחילים תבוסה לבניינים ולמתקנים האורבניים=הבטון בהרס מוחלט לא השגנו כלום חוץ מחלילה 1000 הרוגי מלכות לחינם ועוד אלפי הרוגי מלכות מהצד השני לחינם, הגדולים יברחו כמו עכברים במחילות לצד המצרי ומשם ינהלו את הלחימה האלקטרונית, ובסוף יוסג הסכם כזה או אחר, לכן ניצח מקבל ההחלטה המהפכן המצרי שהכניע את השחיתות השלטונית והביא לעמו את הריבונות, וזאת האמת לאמיתה, וכאן מורסי המנהיג של האומה המצרית הביא שחר חדש למזרח התיכון ואני כבן ליהודי ערב ערב בערבות הדדית עם אחינו ממצרים לשלום עולמי, ולך בנימין (בועה) נתניהו אני אומר זמנך עבר אין לך מצע חברתי ודחיתם את הבשורה לבי העם הישראלי, ל"חיים של תקווה" בנינו נתניהו המלחמה לא תמה היא ממשיכה ורק תעצים עכשיו הבנו את המשחק המקדים מה יהיה במיסים אחרי הבחירות ????????????????????????? ועוד המון שאלות שמנסים לשחק כמו שקר השינוי שהובל ברוטשילד לדיור להשכרה במחיר מוזל ולמעמד הביניים בהתאם, מה נעשה שקר פוליטי של מפלגת העבודה ועכשיו נתניהו עם ההצגה של המלחמה , לכן אלוהים של כלל העמים ובני האדם הושיע אותנו

אנו נלחמים משמע אנו קיימים !!! (מנחם בגין "המרד")

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2012, 11:43
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראלי_גאה שמתחילה ב "שלום עושים בין אויבים קיצוניים לבינך"

כרגל כתבת הרבה שטויות, אני אתייחס רק לדברים הבאים:
ציטוט:
ללא רצח רבין , הימין לא היה עולה לשלטון , כי לא היו הפיגועים שאליהם הובילה ממשלת ביבי הראשונה

תבדוק באיזה תאריך רבין נרצח ואחרי זה תבדוק באיזה תאריך נבחר ביב להיות ראש ממשלה בפעם הראשונה. אחרי שתמצא את שני התאריכים הנ"ל תנסה להסביר איך הפיגועים שאתה טוען שממשלת ביבי הראשונה הובילה אליהם גרמה לביבי להיבחר אחרי רצח רבין.

ערפאת אף פעם לא רצה שלום והרצח של רבין לא שינה דבר מהבחינה הזו. אתה מוזמן לקרוא את הדברים בקישור הזה למשל כדי להבין מה ערפאת חשב באמת (יש עוד דוגמאות אבל בינתיים נסתפק בזה).

ישן 22-11-2012, 12:09
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בשביל לקוי למידה שלמד שפה חדשה ממשפחת שפות שונה תוך 4 שנים - ההשג אפילו טוב יותר
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראלי_גאה שמתחילה ב "אני בארץ רק 4 שנים עליתי מצרפת"

גם שפה חדשה ורהוטה וגם החלמה מהירה מלקויות למידה - אין ספק שהעליה היתה צעד מבורך בעבורך.

השאלות היחידות שנותרו פתוחות הן:

[1] מדוע הסגנון הבהחלט לא 'עולה חדשי' ולא 'לקוי למידתי' נשמע כל כך דומה לקולו של קריין קול הרעם?

[2] האם "מורסי המנהיג של האומה המצרית הביא שחר חדש למזרח התיכון" ו"אחינו ממצרים לשלום עולמי" הם בטויים מקובלים בצרפתית?

נ.ב

אודה להסבר כיצד מסתדרת חתימתך הניצית הזאת עם הערצה למורסי ועם תוכן הודעתך שבמעלה האשכול.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 22-11-2012 בשעה 12:20.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר