לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2012, 14:58
  איסוף מודיעין איסוף מודיעין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.09
אתר לוחמה כנגד ריגול של חמאס:חיילות יחידת קרקל מפתות ומגייסות פלשתינים בגבול

יוני אלפר -טרור ווטש
http://yoni-alper.net/
http://www.facebook.com/YONI.ALP

אתר לוחמה כנגד ריגול המזוהה עם מנגנוני הביטחון של חמאס טוען ומזהיר כי יחידה של צה"ל המורכבת בעיקר מחיילות המוצבות בגבול עזה ישראל , מנסה לשדל פלשתינים העובדים ונעים סמוך לגדר המערכת , כדי שישתפו פעולה עם המודיעין הישראלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

על פי האתר הנ"ל מפי מקורות מקרב ארגוני המחבלים בעזה , מדובר בחיילות של גדוד קרקל המוצבות בגבול ישראל מצריים וגבול ישראל עזה. קרקל היינה יחידת חי"ר משולבת המורכבת משני שליש לוחמות ושליש לוחמים. על פי הפרסום החיילות חושפות את איבריהן ועושות מעשים לא מוסריים אחרים כדי למשוך ולפתות את הפלשתינים הנמצאים סמוך לגדר המערכת ולהביא אותם להיות משת"פים עבור ישראל.

נמסר יש שני דרכי קשר עיקריים . הראשון מסירת מספרי טלפונים לפלשתינים אשר יצאו קשר עם חיילות היחידה , איתו יוכלו ליצור קשר עם המודיעין הישראלי בעתיד . שיטה שניה היא כניסתם לתוך שטח ישראל ומשם הם עוברים סחיטה שתוביל אותם גם לשיתוף פעולה.

לטענת האתר , המודיעין הישראלי ובראשם השב"כ פנה לשיתוף פעולה עם היחידה כדי לגייס משת"פים חדשים זאת לאור היחלשות המודיעין בעזה ולצורך חידוש בנק המטרות לאחר מבצע עמוד ענן .יש לציין כי האתר הנ"ל אשר נועד להרתיע את תושבי עזה מלשתף פעולה עם ישראל ואשר נותן בין השאר טיפים לשיבוש היכולת של ישראל לחדור לתוך ארגוני המחבלים בעזה , עושה שימוש רב בלוחמה פסיכולוגית .

לידיעה:

http://yoni-alper.net/archives/1041

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2012, 22:04
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אה? זה ש"הערבים" מפנטזים שמטרידים אותם מינית אומר שהם מטרידים או פושעים?"

טוב,

לא כל כך מתלהב לחלוק סיפורים פרטיים אבל הדיון הזה ממש מתחנן לזה אז שניים מהארכיון הפרטי שלי;

לפני שנים, כשעוד הייתי סטודנט לתואר ראשון בי-ם, חברתי באותם הימים נזקקה למשהו שיכלה להשיג רק בשכונות החרדיות. בגלל שחשבה שהיא יודעת מה היא עושה לבשה מכנסיים ארוכות, בספר שלה זה ניקרא להיות צנועה... כשהלכה ברחוב התחילו ילדים ללכת אחריה, הם התחילו לקרוא לה ״שיקסע״ ולידות בה אבנים זעירות, בערך בגודל של אבני חצץ, חלקם התחילו לירוק, לא עליה אבל לידה. מבוגרים חרדים שראו את כל הארוע נמנעו מלהגיב.

שנים אח״כ, שוב בי-ם, נסיבות אחרות, חברה אחרת, זו גבוהה, בהירת עור וכחולת עינים (יעני מערבית לגמרי, המראה יכול להיות רלונטי, אני לא בטוח). על פנינו עוברת חבורת פירחחים ערבים ופתאום אחד מהם נוגע בה בחלק אינטימי ולפני שהספקנו בכלל להגיב הם בורחים ונעלמים.

זה מדגם זעיר ולא מדעי בעליל, סתם שני נסיונות שלי (במקרה הראשון לא הייתי אפילו נוכח, היא סיפרה לי כשחזרה הביתה נסערת למדי והיא היתה בחורה קשוחה) אבל בכל זאת אני רואה הבדל בסגנון.

ישן 06-12-2012, 00:36
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "או שאיכשהו, למרות שהם עניים,..."

מי טוען שאתה גזען? גזען זה אחד שמתאר עובדות לא נכונות, מה שאתה טוען הוא נכון באופן כללי.

אם זה היה מסתיים בהטרדות זה היה "בסדר", מי שגר באזור שבחורי המגזר מסתובבים בו בהמוניהם יודע בידיוק על הבעיות הללו, תוצאה מין הסתם של חבר'ה פרימיטיבית שנוטה ליחס מחפיר כלפי נשים פי כמה יותר מכל חברה אחרת, של דת שהנטייה שלה לאלימות כנגד לא מוסלמים הוא מחליא ובשל העובדה שלשכב עם מוסלמית לפני הנישואים יכול לעלות ביוקר. המאפיינים של אלימות כלפי נשים לא מוסלמיות לא שונים בהרבה בארץ מבכל מקום אחר, תראה מה קורה במצרים לנוצריות, באירופה למקומיות, לנשים הינדיות בפאקיסטן ולנשים בהרבה מקומות שיש בהן חיכוכים בין מוסלמים ללא מוסלמים.
ישן 05-12-2012, 19:57
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה לפני או אחרי שהן מפתות את הפועלים הפלסטינים המסכנים בתל אביב?"

זה לא בדיוק..

http://mida.org.il/?p=2335

כשמעמיקים עוד במחקר, מתברר שההרגלים המיניים של השוהים הפלסטיניים רחוקים מלהציג אותם כקרבנות תמימים. חלק מהפועלים העידו על כוונתם לעבוד בישראל כי הם "אוהבים לנהל מערכות יחסים עם ישראליות במטרה לשכב איתן". בשל הפחד שייתפסו ע"י רשויות החוק, במקום ללכת לבתי-בושת, הם 'מתחילים' בסמוך למועדוני-לילה עם בנות המהוות, לדבריהם, 'טרף קל' – "מספיק שתמצא בנות ברחוב ותקנה להם בעשרה שקלים סנדוויץ' וקולה, או תציע להם סמים, ואח"כ אתה יכול לעשות איתן מה שאתה רוצה".

ומה לגבי המוטיבציה? בעוד שחלק מהנשאלים ציינו כי המניע שלהם לשכב עם ישראליות הוא החשש שלא ידעו מה לעשות בליל-הכלולות, חלק אחר ציין מניע אידיאולוגי: הם טענו כי האקט המיני עם הישראליות מהווה מבחינתם "ג'יהאד", או צעד של נקמה נגד הכיבוש הישראלי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר