לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2012, 14:34
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שרקן שמתחילה ב "מה יהיה בנט? רוצה להסתבך גם עם הנשים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שרקן
מה זה "שיהיו גברים"?
גברים אמינים ועומדים מאחורי דבריהם ונשים לא?
אני מתחיל לחשוב שילד השמנת בנט (אני לוחם מגלן מהולל ומיליונר הייטק שאוהב את ביבי) עדיין לא בשל להיות ראש מפלגה.

זה ללא ספק שהוא עדיין לא בשל להנהיג, לצערי ההתבטאויות האחרונות שלו גורמות לפקפק גם ביכולות שלו להיות מנהיג של מפלגה קואליציונית משמעותית.
- זה התחיל עם הערה שלו נגד נתניהו מייד עם סיום עמוד ענן
- המשיך עם פליטת הפה הלא חכמה על אי פינוי (בשביל מה הוא בכלל נכנס לפינה הזו, לא קלט שמשעל עשה לו מארב?)
- העצים עם הריאיון במוצ"ש בו הוא ממש התנשא "כל מי שאינטיליגנט מבין שלא קראתי לסרבנות..." (אז מי שלא הבין אדיוט?)
- ועכשיו מגיע "שיהיו גברים"
ניראה שמה שקרה לו זה בדיוק מה שקרה לזה עם הג'ל, זו מהאבודה וההיא מתנועה מגונה - שני סקרים מבטיחים עלו להם לראש והפנטזיות דהרו מעלה מעלה.

עכשיו השמאל חוגג (אגב, אני לא מאמין ל Ynet שהליכוד הודה בהודעות האנונימיות)
בנט יכול היה להיות מבטיח יותר ויציב יותר עם היה משדר ממלכתיות ולא תוקף את הליכוד ואת נתניהו אישית, מה הוא ציפה שישתקו לו?
תינוק...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2012, 18:05
  שרקן שרקן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "יש לי הרגשה שעל הבוחרים שלו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
יש לי הרגשה שעל הבוחרים שלו כל הטררם הלא מוצדק הזה לא ממש עשה רושם ולא יגרום להם לשנות את דעתם...

אני מקווה שאתה טועה.

יש הבדל בין להצהיר על דעה ימנית ובין להתרברב על השרות הצבאי הקרבי כקצין (נושא שהוא "מזכיר" בכל ראיון) תוך עירוב בין הדברים באופן פסול לחלוטין.

אני משוכנע שרבים בציבור הישראלי, שהתנהגות הפלסטינאים והמצדדים בהם, "דחפו" אל הימין הפוליטי, עדיין רואים בסרבנות מעשה שלא ייעשה.

רעייתי למשל שהרבה יותר ימנית ממני והשתעשעה במחשבה להצביע עבורו, מרגישה ממש "נבגדת" רק בגלל שהוא לא היה מסוגל להישיר מבט למצלמה ולהגיד "אני נגד פינוי ישובים יהודיים אך בעודי במדים, לא אסרב פקודה".
ישן 23-12-2012, 18:36
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שרקן שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]יש לי..."

לגבי ההרגשה של אשתך, אני מאד מבין אותה - גם אני ציפיתי לזה!

כדאי שנעשה סדר ונבהיר מספר דברים, אנחנו לא מכירים את האיש מספיק טוב אבל כניראה שהוא קורץ מהחומרים הנכונים להנהיג ואני אפילו מעז לקוות מסוג מיוחד של מנהיגים שמזמן לא ראינו במחוזותינו.
תוסיף לזה את האריזה בה הוא נמצא (מפלגה עם אידאולוגיה של ציונות דתית) והרי לך מתכון מנצח.
אממה, הבחור והמפלגה צריכים זמן, עליות המטאור האלה לא בריאות ולא ריאליות, זה כמו כנפי הדונג - מגיעים אל השמש ומתרסקים.
אני מקווה בשבילנו ובשבילו שהוא למד מכל זה להפסיק עם הצהרות יומרניות מידי, להנמיך את האש, לדבר יותר "אנחנו" ופחות "אני" ולעבוד ביחד עם מי שיהיה הפטרון שלו ולא נגדו.
הוא צריך סבלנות כי זה יקח זמן, אבל בתוך קהל המוזרים שיש בפוליטיקה העכשווית הוא יוכל לבלוט ולא מין הנמנע שתוך שנים ספורות בזכותו הבית היהודי יהיו מפלגה מאד משמעותית במדינה (יש להם מצע נכון ואנשים טובים).

באיזה מקום אני שמח שהוא קיבל את הזבנג הזה, אין כמו הניסיון האישי.
אז קדימה נפתלי, תלעס את האגו, תפסיק להתבכיין כמו ילד קטן (אכלו לי, שתו לי) ותתחיל לדבר על מה שטוב בכם יותר וביביפוביה פחות.

הלוואי ולא אתבדה.

ישן 23-12-2012, 18:39
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שרקן שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]יש לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שרקן
אני מקווה שאתה טועה.

יש הבדל בין להצהיר על דעה ימנית ובין להתרברב על השרות הצבאי הקרבי כקצין (נושא שהוא "מזכיר" בכל ראיון) תוך עירוב בין הדברים באופן פסול לחלוטין.

אני משוכנע שרבים בציבור הישראלי, שהתנהגות הפלסטינאים והמצדדים בהם, "דחפו" אל הימין הפוליטי, עדיין רואים בסרבנות מעשה שלא ייעשה.

רעייתי למשל שהרבה יותר ימנית ממני והשתעשעה במחשבה להצביע עבורו, מרגישה ממש "נבגדת" רק בגלל שהוא לא היה מסוגל להישיר מבט למצלמה ולהגיד "אני נגד פינוי ישובים יהודיים אך בעודי במדים, לא אסרב פקודה".
כל פקודה? אתה משוכנע. אני לא.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-12-2012, 20:05
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שרקן שמתחילה ב "[QUOTE=פסטן]בנט ציין במפורש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שרקן
ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
בנט ציין במפורש בראיון שהוא מדבר על פקודה בלתי חוקית שגדל שחור מתנוסס מעליה.
אבל אל תיתן לי להפריע להתלהמות הדמגוגית שלך.
לא נכון. הוא דיבר על פינוי ישובים ישראליים. אין שום דגל שחור או אדום או שום אי חוקיות בפינוי הישובים שאליו התייחס.

הדמגוגיה - כולה שלך!
לא נכון, והשקרים כולם שלך: "אני חינכתי אותם שפקודה שדגל שחור מתנוסס מעליה לא... לא מקיימים." (17:32-17:38).

לך נסה לשקר למישהו שלא ראה את הסרטון לפני 3 דקות...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-12-2012, 19:38
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "בנט: הליכוד מכפיש בקמפיין אנונימי, שיהיו גברים"

לפרשנותי כהדיוט, מדובר בעבירה על חוק הבחירות - דרכי תעמולה.
ציטוט:
(ב) לא תהא תעמולת בחירות באמצעות מודעות מודפסות המתפרסמות בעתונים יומיים, בשבועונים או בירחונים, אלא בהגבלות אלה:
(1) מודעה לא תהא גדולה מ-40 אינץ';
(2) (בוטלה);
(3) לא תפורסם יותר ממודעה אחת ביום מטעם כל מפלגה בעתון אחד;
(4) לא תפרסם מפלגה יותר מ-10,000 אינץ' בסך הכל במשך שלושת החדשים שלפני יום הבחירות. הוראה זו לא תחול בבחירות לכלל הרשויות המקומיות;
(5) המודעה תישא את שמו ומענו של האדם האחראי להזמנתה, ואם פעל אותו אדם מטעם סיעה, רשימת מועמדים, מועמד כאמור בסעיף קטן (א)(3) או גוף אחר, תישא המודעה את שם הסיעה, רשימת המועמדים, המועמד או הגוף כאמור, או את האות או הכינוי של הסיעה או של רשימת המועמדים.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר