לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2013, 07:00
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מסכים לגמרי, אם כי בוודאי ביבי לא השתלט על המימון שהוא קיבל מהמדינה במרמה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "15 אלף נטו זה מספיק לגמרי למי שממילא הוא לא בדיוק עני"

אני מניח שהיתה בקשה ממנו למימון כל הדברים האלה, שמן הסתם חלקם המדינה מממנת כחלק מהחוזה הסטנדרטי בינה ולבין רוה"מ המכהן (אני מניח), ואת החלק האחר אישרו לו...
אני לא חושב שהוא קיבל משהו פה שלא כדין, ומעניינת ההשוואה של "פופוליסט" אך ורק לברק - כאשר היו בין כהונתו ולבין כהונתו של נתניהו עוד כמה ראשי ממשלה שאליהם לא התייחסו...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2013, 07:23
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אמנם מי שמתעתד להיות רה"מ מוטב שראשו לא יהיה עסוק בעשיית כסף
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "15 אלף נטו זה מספיק לגמרי למי שממילא הוא לא בדיוק עני"

אבל אני לא חושב שאפשר להגיד על 15 אלף ש"ח שזה "די והותר" עבור אדם שאמור להיות בעל כישורים של מעבר לממוצע. נכון שבישראל רבים נחנקים תחת עול של משכורת של מתחת לעשרת אלפים ש"ח (אני מוציא מהחשבון צעירים אחרי צבא כמובן, או אנשים מבוגרים שמטעמים של כוחות שוק מוצאים עצמם נדחקים לשוליים) למרות שהם ברוכי כשרון ועובדים "קשה" אבל אני חייב לציין שהמספר "15 אלף" לא עושה עלי רושם. אלא אם נגדיר מצב כמו ברפובליקות עתיקות - שבו איש ציבור אינו מקבל שכר (ולכן אבולוציונית יבוא לרוב משכבה מאוד מסויימת) יש להתייחס לתפקיד הרה"מ, מבחינת השכר והתנאים, כאל "עבודה".

ניחא שבסקטור הפרטי אני מכיר המון אנשים שמרוויחים 15-18 ש"ח נטו עבור משרות שרחוקות מאוד ממה שדורשת משרת רה"מ (מבחינת שעות, אחריות, וכישורים ניהוליים) - גם בסקטור הציבורי ממשלתי ישנם המונים כאלה - אפילו פה ושם כל מיני מקרים הזויים של זוטרים שבגלל כל מיני תעלולי בולשביזם מצליחים להגיע למשכורת, ותנאים מפליגים.

אני לא מצדיק את כל המקרים הנ"ל אבל עובדתית זה המצב ולכן אי אפשר לנתק את משרת הרה"מ ובשביל הטעם הטוב לקורא העיתון להחליט שדווקא רה"מ יהיה "איש לדוגמא". נתקלתי בחיי במעט מאוד אנשים שאמרו על עצמם "זה כבר מוגזם" כאשר היה ברור להם שהם מקבלים שיפור שכר/תנאי שהוא כבר בטעם רע וחזירות לשמה. אלו שכן היו לרוב "אולד טיימרס". איש לא באמת חושב שהוא לא ראוי ל 15 אלף ש"ח נטו - פשוט ישנם המון שלא יכולים להגיע למשכורת כזאת. ובכן? לרה"מ, לפי חוקי השוק, מגיע מעבר לכך. זה המצב. זה הסטנדרט ולטעמי הגישה הגורסת כי "בגלל שהוא רה"מ הוא אמור להוות דוגמא" פשוט לא עומדת בסטנדרט של שנת 2013. אולי בזה של 1960.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:29

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר