לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2013, 13:17
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אסור להחזיק את הכלבים האלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אסור להחזיק את הכלבים האלה זאת הנקודה.

אני שמח שזאת הנקודה שהגעת אליה, אני מנסה להבין מה ההגיון בה.
הבנאדם פושע. אתה לא יכול לנצח פושעים ביצירת עוד חקיקה. פושעים מנצחים רק בעזרת אכיפה.
הוא פשע פעם ראשונה בכך שהכלב שלו לא היה קשור, פעם שניה בכך שלא היה עם זמם ופעם שלישית בכך שתקף פיזית את הבעלים של הכלב השני. אתה באמת חושב שחוק נוסף היה מונע אירוע כזה?
ציטוט:
אקדח או כמה אקדחים בבית כבר יותר בטוח מהכלבים האלה.

אני מחזיק כמה אקדחים בבית ואני מכיר עשרות אנשים שעושים ככה והפלא ופלא אף אחד מהם לא יורה באנשים רנדומליים ברחוב.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2013, 14:17
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כלב זה לא אקדח. על אקדח יש לך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
כלב זה לא אקדח. על אקדח יש לך שליטה מלאה, ואתה מקבל רשיון אליו אחרי שנבדק שאתה מספיק בנאדם להחזיק בו.

זה לא בדיוק נכון אבל זה ויכוח אחר לגמרי.
ציטוט:
לכלב לא צריך רשיון, כלב יכול להיות לא צפוי, לא תמיד יש שליטה עליו, ולרוב גם הבעלים של כלבים מסוג זה נמצאים בתחתית החברה האנושית (כמו שמתואר בפרוטרוט בתגובה המעולה מתחתי) מה שמעלה ספק ביכולתם להחזיק את עצמם מחוץ לכלא, ובטח את כלביהם.

מצוין ובדיוק בגלל זה יש חוק שקובע שכלבים מהסוג הזה צריך להחזיק על רצועה וזמם. מה הבעיה?

ואגב- לכלב כן צריך רשיון, אבל הוא לא "ממיין".

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 28-04-2013, 13:27
  איש_רוח_ימני איש_רוח_ימני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.13
הבעייה היא גם בכלבים, אבל גם בערסים שמחזיקים אותם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הותקף על ידי פיטבול בחוף הים: "הבעלים בעט בפני""

להחזיק כלב פיטבול זו אמירה. כמו להיות בעלים של מכונית ב.מ.וו שחורה, או לנהוג בב.מ.וו עם כובע קסקט על הראש. האמירה היא: אני עבריין, אני ערס, אני לא שם עליכם זיX, אל תתעסקו איתי.
באותו אופן, להתקין באוטו רמקולים של 1000W ולשמוע מוזיקה מזרחית בקולי קולות עם חלונות פתוחים ב- 2 בלילה ברחוב שקט בו ישנות משפחות של אנשים עובדים עם ילדים - זו גם התנהגות טיפוסית של ערסים שבעצם אומרים - אנחנו כאן, אנחנו שולטים ברחוב, אף אחד לא יכול עלינו ותלכו כולכם להזדXXX.
או המנהג החדש להביא הביתה DJ של קריוקי של שירים מזרחיים ולהפעיל רמקולים עוצמתיים כדי שכל השכונה תשמע איך הערסים מזייפים שירים של אייל גולן (במקרה הטוב) או זמרי דיכאון אלמוניים (במקרה הרגיל) - ולעשות את זה עד 3 לפנות בוקר, כאשר המשטרה לא מוצאת לנכון בדרך כלל להתערב.

אנחנו חיים בעולם שבו הערסים איבדו את הבושה, אבל בעיקר איבדו את הפחד. מי שמגדל משפחה נורמטיבית צריך פשוט להיזהר שלא תצטלב דרכו עם ערסים. לא בשכונה, לא על הכביש ולא בשום מקום אחר.
אלא מה, בעוד שאנשים נורמטיבים הולכים לצבא, הולכים ללמוד, ואז מפתחים קריירה, ואז מוצאים זוגיות ואז עושים מקסימום 2 ילדים - ועושים את זה בגיל 38, הערסים מוצאים את הפריחות שלהם בגיל 18, 19, עושים 6 ילדים ערסים כמותם, ומתרבים הן בכמויות והן בקצב הרבה יותר גבוה.
כך שעם הזמן זה נעשה יותר ויותר קשה להימנע מלפגוש ערסים. ובגלל שהערסים מחפשים את המלחמה, קשה מאוד להימנע ממנה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר