לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2013, 14:30
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
"אנו חיילים עם נשק, משרתים בתור ליצנים של הפלסטינים"

לידי מעריב הגיעו עשרות עדויות של חיילים בסדיר ובמילואים שמתארות מציאות של חוסר אונים מול פקודות מעורפלות ועמומות בכל הנוגע להתמודדות עם האלימות בשטחים. המפקדים מזהירים: אי אפשר להגן על החיילים, אנחנו מאבדים את ההרתעה"
אנחנו לא הלכנו במילואים האלה. ברחנו. רק ברחנו", מעיד סמל ראשון ש', לוחם שעשה לאחרונה מילואים באזור יהודה ושומרון. "יצאנו מהמילואים מאד מפוחדים. כל מי שהיה איתי יצא מפוחד. אני מפחד. אתה חוזר הביתה, אתה מרוסק. אתה מתבייש ללבוש מדים. חזרתי מושפל. ואללה, זורקים עליי אבנים. אני נמצא כמו איזה ברווז. עם נשק, עם אפוד עם מחסניות. כל האמצעים בידיים שלי, ואני מתבייש להגיד לך, שאני לא יכול להגיב".
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&cat=875&loc=2
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2013, 17:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
האמת שלא שמתי לב. למעשה, מספר הרוגי הטרור מאז אוסלו גדול יותר מאשר במאה השנה לפניו...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אם לא שמת לב מספר הרציחות קטן עשרות מונים"

הטרור הפלסטיני נוהג להגיע בגלים - ומעולם-מעולם לא היה גל רצחני וממושך יותר מאשר בשני גלי הטרור של אוסלו (הראשון בין 1994 ל1996, והשני בין 2000 ל2004). הגל השני, שהחל בספטמבר 2000, הוא גל הטרור החמור בתולדות הציונות, והגיעו לשיאו בחודש שבמהלכו נרצחו 130 ישראלים. איך נבלם גל הטרור? בפעילות צבאית, וכיבושן-מחדש של הערים הפלסטיניות. צה"ל אמנם יצא מהן מאז, אבל שמר ושומר על חופש פעולה בתוכן.
צר לי, דן - אבל בכל הנוגע למהלך ישראלי שעלה לנו בדם, אין מהלך שעלה ביותר דם, מאשר מסירת נשק לידיים של אנשים שמעולם לא ויתרו על שאיפתם להשמיד אותנו (וכשהם אומרים שלו הייתה להם פצצה גרעינית היו משתמשים בה נגדנו - אתה מגיב בביטול, ומציע להם עוד רובים, שאותם אתה רואה, השד יודע למה, כנשק שאינו התקפי...).

אכן, רק על כוחות הביטחון שלנו צריך לסמוך. אנשי הרש"ף הם גורם עויין-בפוטנציה, ורבבות הרובים שבידיהם, כבר הופנו נגדנו בעבר לא פעם ולא פעמיים - ואני מבטיח לך שיופנו נגדנו שוב בעתיד. כשם שהאמון בהם בעבר הביא לרצח 1500 ישראלים, עלול אמון מחודש בהם, להביא לרצח של מאות נוספות. ללמוד מטעויות, דן, זה לא פשע. מותר לנסות זאת פעם...
ישן 19-05-2013, 03:57
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
גיהוץ ההסטוריה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "האמת שלא שמתי לב. למעשה, מספר הרוגי הטרור מאז אוסלו גדול יותר מאשר במאה השנה לפניו..."

כל הרציחות היו בעידן שליטתו ללא מיצרים של ערפאת והיום אנחנו בעידן אבו מאזן, שהגיע למסקנה, שלא בכוח וברצח הוא ישיג את מטרותיהם של הפלסטינאים. כאשר עיקר מטרותיהם הוא חיסולה של מדינת ישראל וסילוקנו מכאן.
אני מביא קטע מוויקיפדיה המתייחס לנושא:
"עוד מתחילת האינתיפאדה השנייה נחשב עבאס למבקרי דרך הטרור, או כפי שנקראה "המאבק המזוין". עבאס גרס כי העולם כבר נוטה להכיר בזכויות העם הפלסטיני, ולכן דרך המאבק צריכה להיות מדינית ובלא שימוש בכוח. הוא שב וטען באופן פומבי כי השימוש בטרור פגע במעמד הפלסטינים בעולם, והרחיק אותם מהשגת זכויותיהם. כמו כן, ביקר עבאס את הסממנים השליליים שיצרה האינתיפאדה - התרחבות התופעה של חיסולים פנימיים, מאבקי חמולות, אנרכיה ביטחונית ופגיעה בשלטון החוק. כל אלה, טען עבאס, היו תוצאה של השימוש בטרור ושל פעילות ישראל בעקבותיו.
ב־19 במרץ 2003, אחרי לחצים כבדים מצד ארצות הברית והאיחוד האירופי, מונה עבאס לראש הממשלה של הרשות הפלסטינית על ידי נשיא הרשות יאסר ערפאת, וממשלתו זכתה לאמון המועצה המחוקקת ב־29 באפריל והושבעה למחרת. כראש ממשלה ניסה להגיע להבנות עם החמאס והג'יהאד האסלאמי על "הודנה" - הפסקת אש זמנית במאבק בישראל. ב־4 ביוני 2003 נפגש בעקבה עם אריאל שרון וג'ורג' בוש והבטיח לשים קץ ל"אינתיפאדה החמושה". אולם קריסת ה"הודנה" וחוסר הגיבוי מצדו של ערפאת הביאו אותו להתפטר מתפקידו ב־6 בספטמבר 2003 בעקבות איום בהפלת ממשלתו בהצבעת אי אמון[18], אולם הוא המשיך לכהן בתפקידו עד להשבעת ממשלת אבו עלא ב־11 בנובמבר."

נכון, שגם כיום, מדי פעם נרצחים אנשים וחבל על כל אחד מהם. אבל הדבר לא נעשה ע"י השלטון המרכזי ובידי כוחות השיטור שלו.

כפי שציינתי מבטחנו חייב להיות בכוחות הביטחון שלנו בלבד. אבל, אי אפשר להמנע מצייון העובדה שכוחות השיטור הפלסטינאים מהווים כיום (אני מדגיש כיום) גורם מסייע. לא ידוע מה ילד יום ומה עלול להתפתח באזור רב תהפוכות כשלנו. אני מסכים שחשוב ביותר ללמוד מטעויות, הפלסטינאים עשו זאת, בהקשר לצורת המאבק כנגד קיומה של מדינת ישראל. האם גם אנחנו נלמד מטעויות העשויות להביא אותנו למדינה דו-לאומית ולאובדן ?

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 19-05-2013 בשעה 04:08.
ישן 19-05-2013, 05:27
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גיהוץ ההסטוריה"

בהחלט גיהוץ ההיסטוריה. אבו מאזן נכנס לתפקידו אחרי שצה"ל השתלט על רוב שטחי הגדה, והפעילות התקינה של "כוחות הבטחון" שלו תלויים בסיוע צמוד של צה"ל. בתחילת דרכו התושבים היו לוקחים את הנשק של השו"פים ואלה היו מחכים שצה"ל יכנס, ידכא את המרידה ויחזיר להם את הנשק. השקט הושג עוד לפני זמנו ולפני מותו של ערפאת. (אה, ובל נשכח את איום השתלטות החמאס על הגדה, בהעדר שלטון פת"ח חזק).

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-05-2013, 16:36
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הסכם אוסלו - נגדע ע"י רוצח מקרבנו"

לא ייאמן - עכשיו אתה בעצם מצדיק את הרציחות של עראפת, בגלל שרוצח יהודי רצח את ראש ממשלת ישראל...

מעבר לספקולציה המגוחכת שלך ש"רבין היה עושה הכל אחרת", הרי שהיא לא בדיוק מתיישבת עם טענותיך הקודמות לעראפת. האם אתה טוען שלולא נרצח רבין, היה עראפת מכבד את כל התחייבויותיו? האמת שזה לא משנה, שכן אם אינך טוען זאת, אז לא היה בכלל ערך לעצם הקביעה שאוסלו מת כשרבין נרצח - ואם אתה כן טוען זאת, אז איך לעזאזל אתה יכול לסמוך על פרטנר שעמידתו בהסכם תלוייה בכך שראש הממשלה הישראלי לא יתחלף לעולם?...

כך או כך, דן - הניסיונות הנפתלים שלך לטהר את הרש"ף, הם קריאה מרתקת. תמיד אהבתי מד"ב ופנטזיה - וכאן יש בשפע משניהם...
ישן 20-05-2013, 05:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מענין עד לאיזה שפל אתה יכול להגיע"

בוודאי שאתה מגן על אש"ף - אפילו באשכול זה. אתה סיפרת לנו כאן את שבחי אבו מאזן (יו"ר הוועד הפועל של אש"ף, ואחד ממייסדי הארגון הראשי בתוכו - פת"ח), והסברת שעראפת אמנם רוצח, אבל לא הוא שהרג את אוסלו, אלא רצח רבין הוא שעשה זאת.

האמונה שלך ש"רבין לא היה מאפדר לעראפת להשתולל", היא לא מעבר לספקולציה פרועה.ץ ספקולציה פרועה זה שכיש איזשהו בסיס זעיר להנחה כלשהי - בעוד שכאן רבין ז"ל היה עד לשנה וחצי של פיגועים שיצאו מהרש"ף ולשפע התבטאויות של עראפת - וכל מה שעשה היה לדבר על קרבנות השלום ולהגיד שנמשיך בדרך המו"מ כאילו אין טרור...

כואב לי מאוד שלפלסטינים יש רבבות רובים שיופנו נגדנו שוב בהמשך הדרך, כתוצאה מהטרגדיה של ההחלטה לספק להם אותם - אבל אני מאוד מרוצה שבעקבות המפלות שספגו ובעקבות חזרכת צה"ל לשליטה-בפועל בכל השטח, הפלסטינים מורתעים בינתיים. אין ספק, חיסולו-בפועל של הסכם אוסלו, הציל מאות ישראלים, דן.
ישן 19-05-2013, 16:39
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הסכם אוסלו - נגדע ע"י רוצח מקרבנו"

כמו שהוא שם קץ להן בשנה וחצי לפני הרצחו?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 18-05-2013, 21:58
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל אתה צודק.. כל מה שמתרחש בשנים האחרונות - הוא קרקס אחד גדול
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מי שבונה קרקס שלא יתפלא שמופיעים שם ליצנים"

ראה בילעין ושכונות מזרח ירושלים ובכל מקום בו האויב מרים את ראשו בסיוע פעיל או מוראלי של כמוך ודומייך..

בכל מצב אחר שהוא ההיפך מקרקס - כל מה שהזכרתי לעיל אמור להיות מדוכא באגרוף ברזל - בלי בג"ץ ובלי בצלם..

ישן 19-05-2013, 13:02
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה מוזמן בהחלט להזכיר לי למי אני דומה.. כך אדע להקצין יותר..
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "רצוי שתמנע מלהזכיר מי דומי - אני נמנע מלהזכיר את דומיך"

אם זכויות אדם לאויב - זה לחנך את ילדיו לשנאה מהגיל הרך בספרי הלימוד ובמערכת החינוך - והופך אותם למתאבדים ומצמיד לגופם מטעני נפץ...

אם זכויות האדם של האויב - זה לפגע באוטובוסים ומסעדות ואוניבריסטאות - הומי אדם בפעולות מחרידות ופחדניות..

אם זכויות האדם של האויב זה שיסוף צווארם של תינוקות וירי בראשם מטווח אפס .

אם זכויות האדם של האויב זה לפלוש לשטחי קרקע שמעולם לא היו שלהם ולטעון לבעלות עליהם

אזי - אני שולל מהם לא רק את זכותיהם אלא את הגדרתם כבני אדם.

מחובתינו כעם שוחר חיים להמשיך ולהקיז דמו של האויב - ולטפל ולעקור את תופעת הבוגדים מקרבו.

ישן 19-05-2013, 14:19
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אתה מוזמן בהחלט להזכיר לי למי אני דומה.. כך אדע להקצין יותר.."

"אם זכויות אדם לאויב - זה לחנך את ילדיו לשנאה מהגיל הרך בספרי הלימוד ובמערכת החינוך - והופך אותם למתאבדים ומצמיד לגופם מטעני נפץ...

אם זכויות האדם של האויב - זה לפגע באוטובוסים ומסעדות ואוניבריסטאות - הומי אדם בפעולות מחרידות ופחדניות..

אזי - אני שולל מהם לא רק את זכותיהם אלא את הגדרתם כבני אדם. "

עד כאן כמוני כמוך. אם הייתה קורא את מה שכתבתי הייתה גם מבחין בדעתי. זה בדיוק מה שכתבתי "אני בעד מאבק לגיטימי כנגד פגיעה בזכויות אדם - אני בפירוש נגד שימוש באלימות, מכל הצדדים, במאבקים אלו"

באשר לבוגדים מי שמך לקבוע מי הוא בוגד. בשביל זה קיים שלטון החוק במדינת ישראל . הם אלו הקובעים את הכללים והם אלו האמורים להעניש את המפירים אותם.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 19-05-2013 בשעה 14:23.
ישן 19-05-2013, 15:28
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם כמוני, אתה שולל את הגדרתם כבני אדם..
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "[indent]"אם זכויות אדם לאויב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
"אם זכויות אדם לאויב - זה לחנך את ילדיו לשנאה מהגיל הרך בספרי הלימוד ובמערכת החינוך - והופך אותם למתאבדים ומצמיד לגופם מטעני נפץ...

אזי - אני שולל מהם לא רק את זכותיהם אלא את הגדרתם כבני אדם. "

עד כאן כמוני כמוך. אם הייתה קורא את מה שכתבתי הייתה גם מבחין בדעתי. זה בדיוק מה שכתבתי "אני בעד מאבק לגיטימי כנגד פגיעה בזכויות אדם - אני בפירוש נגד שימוש באלימות, מכל הצדדים, במאבקים אלו"

מדוע אתה מצדד בהם? מדוע אתה רוצה להתקפל ולסגת בפני מי שאינם חשובים כבני אדם בעינייך?

ישן 19-05-2013, 03:12
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב ""אנו חיילים עם נשק, משרתים בתור ליצנים של הפלסטינים""

אבא שלי אמר את זה כבר משנות ה 80 שהפוליטיקה נכנסה לצה"ל ומג"ב,אבל הוא היה קצין וההערבים פחדו ממנו כי הוא היה מציק להם חזרה בקטנות אם היו זורקים עליו אבנים ולכן הם נתנו לו כבוד חזרה ולא עשו כלום שהוא היה שם.

ברגע שהמדינה נתנה לערבים לזרוק אבנים בשנות ה 80, היא עשתה טעות והיה צריך להשתיק את הערבים על ההתחלה על ידי הרס של רכוש מרכבים, בוילרים על הגג ולהרוס להם את השינה באופן מאורגן על ידי פיצוץ מטענים שהם השאירו על הכביש עם כמה שיותר חומר חומר נפץ עם פינוי של כל האולוסיה בבגדים שהם יושנים בהם באיזור המסוכן ועם הרס של חלונות בכל אותו רדיוס של הפיצוץ וזה היה נפסק מיד וצה"ל היה מקבל כבוד מהם.
ערבים מבינים כוח וכבוד ואחרי מכה כזאת כואבת על הראש לרכוש, התופעה תגמר ברגע שהם מבינים שיש להם מה להפסיד והרבה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר