לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2013, 22:21
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
יו"ר ועד עובדי נמל חיפה: "לא איכפת לי מה חושב הציבור - אני לא משרת אותו"

יו"ר ועד עובדי נמל חיפה, מאיר תורג'מן, יגיב הערב (ראשון) לביקורת הציבורית הגואה על שכר העובדים בנמל, בייחוד לאור טבלת שכר העובדים שפורסמה אתמול, וחשפה את נתוני השכר הגבוהים שלהם. "ממש לא אכפת לי שהציבור כועס עלי. אני לא משרת את הציבור", טוען תורג'מן בראיון לתוכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10. לדבריו, "המשכורות שהוצגו אינן נכונות ולא קרובות למציאות, אפילו לא חצי ממה שהציגו. זה נתון שקרי. אני מוכן להציג כל נתון במשכורות".

הוא הוסיף כי חרף הטענות על חגיגות שכר, "כל ההסכמים שלנו שנחתמו נחתמו מול האוצר. אף פעם לא לקחנו שקל שלא מגיע לנו. אני מגן על זכויות העובדים שלי ואני מאמין במה שאני עושה". בנוסף, יתייחס תורג'מן לכוונת הממשלה לערוך רפורמה כוללת בנמלי הים בישראל, ובפרט לכוונה להקים נמל פרטי שיתחרה במונופול של הנמלים הקיימים באשדוד וחיפה. לטענתו, "לא יהיה נמל פרטי". כמו כן, תוקף תורג'מן את כלי התקשורת במדינה וטוען כי "התקשורת משתתפת בהסתה".

http://news.walla.co.il/?w=/90/2643462
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2013, 17:54
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אתה מסרב להבין כנראה, ננסה..."

כנראה שאתה מתקשה להבין, או סתם מתעלם מהמציאות.
1)יש סניפי טיב טעם שפועלים 24 שעות בשבוע(במקרה ולא ידעת).
2)גם לעבוד מ7 בבוקר עד 10(חוזרים הבייתה ב11:30), ואז לקום ב6 זה לא קל, וזה קורה לא מעט, במיוחד בתקופה של חגים.
3)עובדי הנמל נחים בחגים, ובשבתות, לובה חוגגת רק את יום כיפור, וגם זה רק כי החוק אוסר לפתוח את העסק, אתה כנראה לא מבין כמה זה לא נחמד לעבוד תמיד בשישי\שבת\חגים.
4)אתה יודע כמה מקבל דימה השומר בלילה? שכר מינימום.
5)אתה חושב שאנשי הנמל הם היחידים שעושים משמרות לילה? יש לא מעט מפעלים בהם עובדים במשמרות לילה(בדיוק כמו בנמל), רק שחלקם גם עובדים בחגים ובשבתות, ואף עובד מפעל לא חולם לקבל משכורת ממוצעת של עובד נמל.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 20-05-2013 בשעה 18:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר