לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2013, 23:58
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The_last_Apachi שמתחילה ב "ואז הוא אומר את הדבר הבא: ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_last_Apachi
ואז הוא אומר את הדבר הבא:
אולי כן ואולי לא. זה מה שהוא אומר שהוא היה אומר אילו היה מתקיים מצב היפותטי כלשהו. נפלא.
אני מתייחס למה שהוא אומר במצב שמתקיים בפועל ומה שהוא עושה במצב שמתקיים בפועל.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_last_Apachi
אגב, אם אתה טוען שהוא שקרן, תוכל להביא את הסטטיסטיקה האמיתית, אפילו מתוך זכרון, במידה ואין אותה במקורות נגישים?
הוא אומר הרבה דברים ומשקר בחלק מהם. איך החלטת שזה הדבר שהתייחסתי אליו? אין לי נתונים על כמות הדתיים בצה"ל ולצורך העניין אני מוכן לקבל את המספרים שהוא מתאר. אז מה? איך זה קשור לשאר הטענות שלו (באשכול הזה ובמקומות אחרים)?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2013, 08:49
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
חדשות זה מה שבולט ושונה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "הכותרת שלך מנוגדת לחוקי..."

לכתוב שהיום השמש זרחה ובערב היא שקעה זה לא חדשות.

מה שבולט פה שלפני חודש חודשיים הייתה טענה למה החרדים לא מתגייסים, וגם עכשיון עדיין לא נחים ולא שקטים, ועכשיו תוך כדי יש טענה 180 מעלות הפוך: למה הם מתגייסים יותר מדי. אז איך אפשר שלא להדגיש את זה בכותרת. לא להדגיש את זה מחסר את כל הסקופ.

לא הבעתי דעה ולא כתבתי האם זה טוב או רע. כתבתי את המציאות ממש כמו שהיא. אפילו פחות מדי, כי אם לא מסתדרים עם דתיים שהם הרבה יותר פשרניים בהרבה דברים, איך יסתדרו עם החרדיים בני הישיבות. וגם מעלה שאלה האם כל הדרישה לגיוס החרדים הינה אך ורק לשם קינטור והתקוטטות. אבל את זה לא היה מספיק מקום לכתוב בכותרת, וגם צריך להשאיר קצת מקום לחשיבה עצמית.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-06-2013 בשעה 09:10.
ישן 28-06-2013, 10:12
  The_last_Apachi The_last_Apachi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "חדשות זה מה שבולט ושונה"

ציטוט:
למה הם מתגייסים יותר מדי

בוא נשאל לרגע, מי אלה "הם"?
אתה בטח לא חושב שהמרואיין מדבר לרגע על חרדים שמהווים בצבא אחוז גדול יותר לעומת אחוזם באוכלוסיה הכללי? גם בטח לא על עמדות פיקודיות שהחרדים תופסים?
אז מה הקשר לזה?
ציטוט:
מה שבולט פה שלפני חודש חודשיים הייתה טענה למה החרדים לא מתגייסים

וגם, מה זה?
ציטוט:
כי אם לא מסתדרים

איפה זה כתוב? אני אשאל אותך יותר מזה, הדוקטור הנכבד עדיין שייך לצבא? יש בכתבה הזאת בכלל התייחסות של גורם צבאי רשמי לסוגיה?
זה כמו שאני אפשרשן כתבה מ"כיכר השבת" שכוללת ציטוטים של הרב שטיינמן ואטען, שהחרדים כולם, טוענים שאני אנטישמי, מפני שאני שייך ל"ערב רב (חילוני) ששונאים יהודים".

ישן 28-06-2013, 10:31
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הדת אינה מפריעה לי ואני מכבד כל אדם באמונתו
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "דבר תכלס, אל תסתתר מאחורי איצטלות..."

מה שמפריע לי היא השתלטות הדת ( במיוחד בגוונה האורטודוקסי) על החיים במדינה. מדינת ישראל עדיין מדינה חילונית וחייה על פי חוקיה ואל לתת לרבנות להשתלט על חיינו. עדין קיימים מספיק חוקים שאומצו ע"י המדינה, הנשלטים ע"י "חכמי הדת". אין לאפשר גם שליטם על הצבא.

לידיעתך אני נגד הוצאת הבעיות הפנימיות של מדינת ישראל לרשות הרבים. לא באמצעות בית הדין של "האג" ולא בפני כל טריבונל בינלאומי אחר. הבעיות, תוך כדי כיבוד ומתן חופש דתי לכל תפתרנה רק ע"י אזרחי מדינת ישראל ועל על פי חוקיה הקיימים ואלו שיחקקו בעתיד.
אני אכבד כל חוק אפילו אם ישיתו עלי חובת הופעה בבית הכנסת.

כן אני דואג וגם מודאג ממה שקורה למדינתנו - כיצד מהבחינה הערכית מוסרית היא הולכת מתדרדרת . אם הדבר מעורר בך בחילה - אני מציע לך להקיא, במיוחד את כל הרוע שנצבר בבטנך. לאחר הקאה מרגישים הרבה יותר יותר טוב

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 28-06-2013 בשעה 10:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר