לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2013, 01:07
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כאשר שוטר לא יעזור לך בעתיד,..."

את הדברים האלו לא אני אמרתי אלא שוטרת מאוד בכירה - ומהיותה יועצת משפטית גם אמורה לדעת מה מותר ומה אסור למשטרה לעשות. ופה היא מודה בפה מלא בוועדה בכנסת שהמשטרה נוהגת באלימות ובמקום להגן על זכותם הדמוקרטית של אזרחים להפגין (שברוב המקרים לא צריכים אישור מאף אחד) היא מכה בהם.

איזה עוד הוכחות אתה צריך?
יועצת משפטית משטרתית מודה שהמשטרה עוברת על החוק, הן באלימות של שוטרים והן בפיזור הפגנות חוקיות.
אשכול מקביל על שוטר סמוי שנשלח לעשות פרובוקציות ואחר כבוד חטף מכות מקולגה בריון וחמום מוח.
עוד מלא מקרים שקורים וגם עלו פה.

גיבוי לשוטרים? 100% - ובלבד שהם מתנהגים כשוטרים לפי החוק ולא כמו עבריינים אל אזרחים נורמטיביים.
איזה גיבוי אתה רוצה שאני אתן לסנ"צ שפרלינג שחנק בחורה שהיא רבע ממנו בגודל, עצר אותה ואח"כ החברים שלו התנכלו לאביה?
שפרלינג המכה יצא נקי, המוכים עומדים עדיין מול כתבי אישום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2013, 23:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "משטרת ישראל לא מפרסמת את..."

היי אשר, יש היגיון בנוהל הזה?
תראה כיצד שפני, ck5760, עו"ד, אירגוני זכויות אדם שונים ואנשים בתקשורת חוגגים על הדם שלכם בזמן שאתם שותקים ולא מגנים על כבוד המשטרה ולא נותנים לשוטרים אחרים גיבוי כגוף.

האם הגיע לא הזמן שמשטרת ישראל לא תבחן את כל מדיניות התגובה שלה ובמיוחד לאנשי התקשורת שחוגגים על המשטרה חופשי חופשי כמו אותה כתבה מהארץ ששפני בחר להביא לנו או אותו וידאו "ערוך" ש ck5760 בחר להביא בזמנו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 08-07-2013 בשעה 23:40.
ישן 09-07-2013, 07:02
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]תראה כיצד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שפני
אני לפחות עושה מה שאני עושה באמצעים מקובלים וחוקיים, בניגוד לאורגיות האלימות של הבריונים במדים - כפי שכולנו ראינו באשכולות בנושא כאן בפורום.

הדם היחיד שראיתי הוא של מפגינים\אוהדים\אזרחים נורמטיביים.

שפני: ללא כל קשר לתפקיד שאני ממלא מחוץ לפרש. אתה מתחיל לקרוע את החבל הדק עליו אתה הולך.
לא אני ואף מנהל אחר בפורום לא יתן לך להטיל רפש ולהכניס תיאורים פלסטיים במטרה להבאיש את ריחה של משטרת ישראל.

ישן 09-07-2013, 06:58
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "היי אשר, יש היגיון בנוהל הזה?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
היי אשר, יש היגיון בנוהל הזה?
תראה כיצד שפני, ck5760, עו"ד, אירגוני זכויות אדם שונים ואנשים בתקשורת חוגגים על הדם שלכם בזמן שאתם שותקים ולא מגנים על כבוד המשטרה ולא נותנים לשוטרים אחרים גיבוי כגוף.

האם הגיע לא הזמן שמשטרת ישראל לא תבחן את כל מדיניות התגובה שלה ובמיוחד לאנשי התקשורת שחוגגים על המשטרה חופשי חופשי כמו אותה כתבה מהארץ ששפני בחר להביא לנו או אותו וידאו "ערוך" ש ck5760 בחר להביא בזמנו.

האבסורד הגדול הוא שאני צריך/מנסה להסביר עמדה שאני לא שלם איתה.
כמו כל ארגון/מפעל גדול יש הגיון בכך שהודעות היוצאות מהארגון יהיו "פה אחד" ולשם כך יש מערך דוברות.
אני משוכנע שנהל כזה או דומה קיים בעוד ארגונים/מפעלים שבהם "יוזמת היצוג" נמצאת במקום אחד ולא כל אחד אומר את אשר על ליבו.

האם יש מקום לשינוי? יתכן במגבלות מסויימות.
כיום ניתנת לכל מפקד יחידה/תחנה אפשרות לתת הצהרה לאמצעי התקשורת אולם גם זאת רק בעקבות הנחיה/אישור של הדרגים הבכירים.

ישן 09-07-2013, 10:42
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]היי אשר, יש..."

היי אשר, האם אתה מבין את הנקודה שלי בטיעון שהזמן תגובה של המשטרה לתקשורת הוא לא מהיר מספיק בעוד שהתקשורת ועו"ד כמו הכתבה ה"אמינה" של שפני מהארץ כותבת גם דברים לא נכונים ואנשים כמו שפני מאמינים לזה, בעוד שאתם המשטרה יושבים בפינה בשקט ולא יכולים להגיב על אותם דברים?

הזמן תגובה של המשטרה צריך להיות מותאם לקצב התקשורת ועו"ד של היום, כי התקשורת ועו"ד לא מחכים לתגובה שלכם כמו בעבר אלא רושמים או אומרים מה שהם רוצים וזהו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 09-07-2013, 12:57

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "היי אשר, האם אתה מבין את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
....
הזמן תגובה של המשטרה צריך להיות מותאם לקצב התקשורת ועו"ד של היום, כי התקשורת ועו"ד לא מחכים לתגובה שלכם כמו בעבר אלא רושמים או אומרים מה שהם רוצים וזהו.

אני מסכים איתך.
אבל כדי שתשובה תהיה מבוססת היא חייבת להיות מגובה (לפחות פנימה-לתוך המערכת) במסמכים ועדוייות.
לא תמיד ניתן לקבל "און-ליין" תשובות לכל השאלות, לכן, לפעמים, הדוברות נאלצת להמתין עד להתבהרות הנושא הנדון.
כידוע חצי אמת גרועה כמו שקר.

מגבלה זאת לא חלה על עיתונאי שיכול לבחור משפט אחד מתוך כל הפרוטוקול או מהודעת הדוברות, להוציא אותו מהקשרו ולהפוך אותו לכותרת.

מזמן אני טוען שבעיתון. מה שנכון זה המחיר.......ולפעמים גם זה לא.

אתן לך דוגמא קטנה (ואל תבקש פרטים, כי לא תקבל).
היה מקרה שבו התברר כי הועסק פדופיל מורשע במתקן שבו שוהים קטינים, לבעל המקום נודע אחרי מספר דקות כי העובד החדש הינו פדופיל מורשע ורצה להוציאו לאלתר.
נציג מוסד שילטוני שהיה מופקד על אותו פדופיל, מנע זאת ממנו בטענה "אתה מחבל בעבודתינו, אנחנו רוצים לתפוס אותו על חם". מעבר לכך נציג אותו מוסד שילטוני מנע ממנהל המקום להשגיח שלא יקרה אסון.
לסיכום הפדופיל עבד בקרבת ילדים עוד שלוש שעות עד שנלקח ע"י המשטרה מהמקום (למשטרה לא הייתה כל נגיעה וידיעה לגבי האירוע עד למעצר-"המוסד השילטוני - לא משטרת ישראל").
מה היתה הכותרת למחרת בעיתון?
"מנהל מתקן שבו שוהים קטינים העסיק ביודעין, פדופיל מורשע במשך שלוש שעות" סילוף מוחלט של המקרה.

ישן 09-07-2013, 07:16

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי red-junior שמתחילה ב "כשעוצרים את זאב רוזנשטיין,הם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי red-junior
כשעוצרים את זאב רוזנשטיין,הם מגלים הרבה פחות גבורה..פתאום זה לא אגרופים ובעיטות אלא 2 בוסות על המצח.
כשחוקרים עבריינים בכירים אף אחד לא מטיח להם את הראש בקיר..יותר בכיוון של לספר לו בנאום כמה שהדור הנוכחי חרא וכמה יש לו "כבוד".
אתם יודעים ששוטרים במהלך משמרת פותחים שולחן אצל משפחות פשע?אתם יודעים שאם שודד מנסה לפרוץ לבית של עבריין בכיר המשטרה "נותנת לו לטפל בעניין".וזה רק קצה הקרחון..
פשוט פחדנים על חלשים.

מתי פעם אחרונה הייתה מעורב במעצר של עברין בכיר? אני חושש שאף פעם.

אז רק לידיעה. העבריינים הבכירים הם אנשים "עם כבוד" אלה אנשים שלעולם לא יקללו שוטרים, אלה אנשים שיודעים בדיוק מה מותר ומה אסור, הם מכירים את כללי המשחק על רזיו.
לעולם לא תשמע "עברין בכיר" שניסה ליצר פרובוקציה, יש להם את הדרכים שלהם להשיג את המטרות שלהם.
חקירה של "עברין בכיר" זאת מלחמת מוחות לא פשוטה ומאתגרת מאד.

להפך, הבעיה היא אם "הפושטים" הקטנים שמנסים "לשחק" אותה עבריינים (מה שמכונה בסלנג "עברין צעצוע") שכאשר הוא בין החברים שלו הוא משחק אותה גבר ובחדרי החקירות בוכה כמו תינוק.

בזמן מעצר/עכוב של "עבריין בכיר" לא צריך כוח משטרתי גדול של עשרות שוטרים. מספיק 3-4 שוטרים והכל מתנהל בשקט.

כאשר אתה בא לאירוע של קטטה בין נערים, תהיה תמיד מוכן "לחטוף דקירה".

לגבי "אתם יודעים ששוטרים במהלך משמרת פותחים שולחן אצל משפחות פשע?" על סמך מה אתה אומר את זה? הייתה נוכח? ראית?.......... אני לא בטוח (אולי ראית באיזה סידרה בטלוויזייה).

ישן 09-07-2013, 13:08

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "מסכים איתך לחלוטין לגבי מה..."

אל תשכח שברגע שאזרח נורמטיבי, מתחיל להשתולל, הוא הופך להיות עברין,
מצטער אין לזה הגדרה אחרת.

אני מכיר הפגנות ומחאות שפעלו בסדר מופתי (למשל מושב מזור, המחאה החברתית ועוד) שההפגנה אובטחה ע"י המשטרה במשך מספר חודשים, לא הייתה אלימות לא היתה התפרעות והשוטרים חילקו מיים למפגינים.

הפגנה (ברשיון או לא) שתתנהל בסדר מופתי ללא "התלהמות" וללא נסיון לשבור חלונות של סניף בנק/עירייה. לא יופרעו ע"י המשטרה.

ברגע שיש התלהמות. הפרעה לתנועת כלי רכב, קריאות גנאי (מעבר למקובל), יריקות ותקיפת שוטרים, אל תצפה שהמשטרה תשב בחיבוק ידים.
פשוט המפגינים חיפשו כותרות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:03

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר