לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2013, 21:29
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "היא לא רוצה להיות חברה שלי"

קראתי את האשכול במשבלב, ותהיתי בנוגע לרצינות שלך לאור אופי התגובות האחרות שלך בפרש. החלטתי לא להגיב (אם זה אמיתי- שיהיה לך בהצלחה, לך על זה, אם זה לא, לפחות לא אאכיל את הטרול)

אבל אני פשוט נגעלת מהתגובות שהאשכול הזה קיבל. לא משנה מי כתב את האשכול ומה ההיסטוריה שלו. אתם חושבים שזה מצחיק? זה נראה לכם שנון? הומור משובח? זה גועל נפש. בכל השנים שאני נמצאת באתר, מעולם לא נתקלתי ברמה כזו של העלבת גולש, גם כזה עם סממנים של טרוליות מובהקת. במיוחד כשאותו גולש התמתן בתגובות שלו.

באמת תתביישו לכם. על חלקכם באמת לא ציפיתי (ולא, לא לקחתי את זה קשה, אתם צריכים כנראה לקרוא את עצמכם באופן ביקורתי לפני ה"שלח")

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 16-10-2013 בשעה 21:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2013, 21:41
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "קראתי את האשכול במשבלב,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
קראתי את האשכול במשבלב, ותהיתי בנוגע לרצינות שלך לאור אופי התגובות האחרות שלך בפרש. החלטתי לא להגיב (אם זה אמיתי- שיהיה לך בהצלחה, לך על זה, אם זה לא, לפחות לא אאכיל את הטרול)

אבל אני פשוט נגעלת מהתגובות שהאשכול הזה קיבל. לא משנה מי כתב את האשכול ומה ההיסטוריה שלו. אתם חושבים שזה מצחיק? זה נראה לכם שנון? הומור משובח? זה גועל נפש. בכל השנים שאני נמצאת באתר, מעולם לא נתקלתי ברמה כזו של העלבת גולש, גם כזה עם סממנים של טרוליות מובהקת. במיוחד כשאותו גולש התמתן בתגובות שלו.

באמת תתביישו לכם. על חלקכם באמת לא ציפיתי (ולא, לא לקחתי את זה קשה, אתם צריכים כנראה לקרוא את עצמכם באופן ביקורתי לפני ה"שלח")

1. זה פורום מה שבראש (לא מה שבלב), אז זה דיי טבעי שהוא יקבל תגובות כאלה.

2. אנשים כאן צחקו, אף אחד לא באמת התכוון שיהיה אונס (כזה או אחר).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-10-2013, 22:51
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "> מתלוננת על כך שמעליבים..."

> מתעלם מתגובות גועליות שמבזות בעיקר את האנשים פה.
> מחפש סתירות פנימיות כדי.. מה בעצם?

כן, אני חושבת שהוא טרול. כן, אני חושבת שהוא התמתן. לא, אני לא חושבת שאף על פי העובדה הראשונה, מגיע לו יחס כזה.

כבר אמרתי את זה בעבר, לאו דווקא בהקשר כזה. אנשים מתרצים תגובות בעלות אופי טוקבקיסטי זול בתור ציניות או צחוק. אע"פ שככה זה האינטרנט ופה זה לא מה שבלב, אני לא מוצאת את ההומור ולא את מה שמשעשע בזה. "רק בצחוק" זה תירוץ של בריונים. לא שהאנשים פה בריונים, אבל לדעתי על חלק מהתגובות פה בהחלט היה ניתן לוותר. ואתם יודעים טוב מאוד שאני לא מתכוונת לאלו של סנוקי.

ישן 20-10-2013, 10:56
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "לקרוא לאנוס מישהי, גם אם..."

על פי 8469/99 אביגדור אסקין נ. מדינת ישראל, פ"ד נה (2), 65 - בשביל להוכיח את היסוד הנפשי הנדרש לשם הרשעה בניסיון לשידול (תיקון מס' 39) תשנ"ד-1994, סעיף 33 לחוק העונשין, צריכות להתקיים שתי דרישות, אותן יש לבסס:
"ראשית, על המשדל להיות מודע לכך שיש בהתנהגותו כדי להביא את האחר (ה"משודל") לידי ביצוע העבירה נושא השידול. דרישה זו עניינה מודעות לטיב ההתנהגות המשדלת וכן מודעות לקיומו של אחר הזקוק להנעה מנטלית על-מנת לבצע את העבירה נושא השידול. שנית, על המשדל להתכוון להביא את המשודל לידי ביצוע העבירה יעד השידול. לשון אחר, השידול צריך להיות מלווה בשאיפה – מטרה – מצד המשדל כי העבירה נושא השידול אכן תבוצע, על כל יסודותיה, על ידי ה'משודל'"
כלומר בשביל לטעון שמה שעשו המגיבים במקרה דנן אכן אינו חוקי על פי סעיף זה, את צריכה להוכיח שהם:
א. היו מודעים לכך שהאמירה שלהם אכן עשויה לדחוף אותו לביצוע אונס - לא סביר.
ו- ב. התכוונו להביא אותו לאנוס את אותה בחורה - מאוד לא סביר.

אם, לעומת זאת, את מתכוונת לעבירה על סעיף 144ד2 לחוק העונשין, הסתה לאלימות או לטרור (תיקון מס' 66) תשס"ב-2002, הרי שקיימת בו הדרישה כי"על פי תוכנו של הפרסום המסית והנסיבות שבהן פורסם, יש אפשרות ממשית שיביא לעשיית מעשה אלימות או טרור", גם זה לא נשמע סביר במצב הנ"ל.

אי לכך ובהתאם לזאת, אין אפשרות אחרת אלא להסיק שמרשיי חפים מפשע.

ישן 21-10-2013, 11:11
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "את יכולה בכל זאת להסביר מה..."

לא מצחיק, לא ראוי, ולאתר הזה יש סטנדרטים מינימליים.
מכיוון שאני ושאר בעלי האתר נושאים באחריות החוקית למה שנכתב כאן, ולא אתה או כל גולש אחר, אני מעדיפה שלא להלך כאן על הגבול המאד לא ברור של מה זה הסתה לביצוע עברה ומה לא.

ולו היה הולך לו אקסדיל ואשכרה אונס אותה, והיו מגיעים בחקירה לאשכול כאן, אתה חושב שהאתר היה יוצא נקי? (לקחתי את מקרה האשכול הזה כדוגמה בלבד. גם קריאה לביצוע עבירות פליליות אחרות לא תהיה כאן).

הנה, קיבלת הסבר.

בזאת באמת תם הדיון, אין לי כוונה להמשיך להגיב כאן.
אם זה לא היה ברור - אין כאן ויכוח, אין דיון. זו ההחלטה וכזו היא תישאר. מי שלא מסוגל לעמוד בסטנדרט בסיסי של כתיבה בקהילה כאן, לא יהיה חלק מהקהילה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:16

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר