לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2013, 10:30
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
פרס לליברמן: "מצטער על הסבל"; יחימוביץ': "על הפרקליטות להגיש ערעור" - התגובות מהזיכוי

נשיא המדינה שמעון פרס התקשר לברך את אביגדור ליברמן על זיכויו בבית המשפט. הנשיא אמר לליברמן כי הוא מברך אותו על הזיכוי ועל פסק הדין ומאוד מצטער על הסבל שהוא עבר. ליברמן הודה לנשיא ואמר כי הם יחזרו לשתף פעולה ולקיים את הפגישות הפורות השבועיות כנשיא ושר חוץ.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4450180,00.html

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם אביגדור ליברמן, אחרי הזיכוי במשפטו: "אני מברך אותך על הזיכוי פה אחד ושמח על שובך לממשלת ישראל כדי שנמשיך לעבוד יחד לטובת עם ישראל", אמר נתניהו.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4450173,00.html

סגן שר החוץ אלקין: "בטוח שאחזור לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם ליברמן"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4450208,00.html

לבני: "שמחה אישית בשביל ליברמן ומאמינה במערכת המשפט"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4450176,00.html

יו"ר האופוזיציה שלי יחימוביץ' הגיבה לזיכוי ליברמן ומסרה כי "שחיתות ציבורית אינה נופלת מחומרתה של שחיתות פלילית. אני קוראת ליועץ המשפטי לממשלה להורות לפרקליטות להגיש ערעור".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4450153,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2013, 17:12
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
איפה כל אותם אנשים שאמרו שהוא אשם? עכשיו הם בשקט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "פרס לליברמן: "מצטער על הסבל"; יחימוביץ': "על הפרקליטות להגיש ערעור" - התגובות מהזיכוי"

מעל 10 שנים המשטרה והפרקליטות חקרו אותו ואמרו שהנה הוא יוצא אשם כולל בתקשורת שוב ושוב, אבל כנראה שלכל תיק תפור יש גבול גם אם לקח להם מעל 10 שנים להפסיק עם הרדיפה הזאת בגלל שהוא שייך לימין ולא לשמאל.
אם הייתי מקבל שקל על כל פעם שאמרו שהוא אשם בתקשורת, הפקליטות והמשטרה, הייתי כבר עם כמה מיליונים טובים בבנק.

חבל שאותם שוטרים חוקרים, פרקליטות וכלי תקשורת לא צריכים לשלם על זה אישית וכספית ולתת על זה את הדין בועדת חקירה מלאה כיצד זרקו כל כך הרבה כסף וזמן על רדיפה פוליטית בלבד בלי כלום נגד אותו אדם.

אה ולירון ל efekt, אני אותכם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 06-11-2013 בשעה 17:17.
ישן 06-11-2013, 17:35
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "איפה כל אותם אנשים שאמרו שהוא אשם? עכשיו הם בשקט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אם הייתי מקבל שקל על כל פעם שאמרו שהוא אשם בתקשורת, הפקליטות והמשטרה, הייתי כבר עם כמה מיליונים טובים בבנק.

אם מה שאתה טוען פה היה נכון, גם לליברמן היו כמה מיליונים טובים בבנק מכל תביעות הדיבה שהוא היה מגיש. הבעיה היא שזה לא נכון. בתקשורת דיברו על זה שליברמן מואשם. אף אחד לא הצהיר שהוא אשם. אם מישהו היה עושה את זה, הוא היה עובר על החוק.

גם את הטענות שלך לשוטרים/פרקליטות אני לא ממש מבין. התפקיד שלהם הוא לא להרשיע, אלא להגיש כתב אישום כאשר יש חשד שבוצעה עבירה. האם היית רוצה לחיות במדינה שבה יש 100% הרשעות? הבעיה היחידה עם התנהלות המשפט הזה היא פרק הזמן ההזוי שהוא לקחת. מעבר לזה הסיטואציה של אדם נחקר, הואשם, נשפט וזוכה נשמעת לי כמו הליך לגיטימי לחלוטין שאף אחד לא צריך "לשלם עליו".

ישן 06-11-2013, 17:48

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot] אם הייתי..."

אז רגע מי יתן לו פיצוי על כל הזמן האבוד בחקירות, אובדן התפקידים, אותם פרומואים למשדרים מיוחדים שהנה נגדו שהנה יש נגדו כתב אישום ובסוף לא היה כלום, ההצגה כמפלצת של המאפיה ואנטי דמוקרטי בארץ נהדרת, ושוב מדובר על 17 שנה!!! אתה מתחיל להבין את גדול הבעיה פה או לא?

מדובר ב 17 שנה שאדם אחד סומן על ידי מספר גורמים שזה כולל את המשטרה והפרקליטות והתקשורת ועכשיו אף אחד לא ייתן לו פיצוי על אותם שנים. זה לא תקין דמוקרטית וצריך לחקור כיצד עשו את לאדם במדינת ישראל במשך 17 שנה אם זה חקירה נגד המשטרה, פרקליטות והרשות ה 2 ומשרד התקשורת נגד התקשורת עצמה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 06-11-2013 בשעה 17:50.
ישן 07-11-2013, 03:11

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "כמו שכבר אמרתי, זה שהחקירה..."

דווקא אחלה ראיון ירון, אותם שוטרים כל הם עוד הם תחת חקירה של מח"ש לא יוכלו להתקדם מקצועית, פרקליטים לא יוכלו להבחר להיות שופטים או להתקדם בלי ביקורת ציבורית אישית קשה, כאשר גם בלי למצוא שהם אשמים בזה זה יהרוס להם להם את הקרירה. זה העונש הכי טוב לאנשים שמסוגלים לרדוף משהו 17 שנה שאין נגדו הוכחה אחת.

עכשיו אליך בני היקר והחביב מאוד, נגד אולמרט היו 7 תיקים בחקירה ונתנו לו להבחר להיות ראש עיר, שר וראש ממשלה ואף אחד לא פתח את הפה שלו כל השנים האלה לא המשטרה, לא הפרקליטות ולא התקשורת שיש נגדו 7 חקירות? נגד אולמרט היו חקירות על שוחד, עדיפות למקורבים שלו וככה הלאה על עבירות שונות על החוק כראש עיר, שר בממשלות ישראל וראש ממשלה וכולם שתקו. להזכירך לפני שאתה עונה לי, עד אותו ראיון של השלום עם סוריה דיברו בפרקליטות שהוא הולך לקבל עונש באותו משפט תיק, אבל אחרי אותו ראיון הפרקליטות התחילה לדבר אחרת ובית המשפט אחריהם הוציא אותו בלי עונש. אני מזכיר לך שוב בני, שהוא לא הוצג כאדם שנמצא תחת חקירה בתקשורת, משטרה או פרקליטות כל הזמן הזה פעם אחת.
עכשיו בו נביט על המקרה של ליברמן שכל פעם שהיו בחירות או אירוע מדיני אחר חשוב המשטרה, הפרקליטות והתקשורת חגגו לו על הדם חופשי חופשי והציגו אותו באופן אנטי דמוקרטי ואדם שיש נגדו חקירות על דברים חמורים מאוד. פעם אחת אם היו עושים את זה, זאת לא הייתה רדיפה, אבל שוב ושוב ושוב זה מראה על רדיפה פוליטית.

עכשיו לשאלה שלי בני, תגיד לי למה אולמרט זכה ליחס מועדף והגיע למצב שנבחר להיות ראש ממשלה עם כל החקירות האלה נגדו, כאשר אותם גופים לא הזהירו את הציבור ולא הציגו אותו כמו שעשו עם ליברמן. למה אולמרט זכה ליחס מועדף מאוד שידעו מה הוא עשה בכל תפקיד שלו וליברמן זכה לרדיפה במשך 17 שנה שרק גדלה עם שנים שידעו שאין כלום נגדו כמו שהשופטים אמרו. בוא נראה אותך עונה לי על זה ומסביר את זה, אטך כל עוד אין לך טיעון נגד שמסביר את זה, ההסבר היחיד זה שאולמרט עבר לצד הנכון פוליטית וליברמן היה בצד הפוליטי הלא נכון.
בוא נראה אותך מסביר את זה עכשיו בבקשה.

ישן 07-11-2013, 08:19
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "דווקא אחלה ראיון ירון, אותם..."

התשובה היא פשוטה - מרבית ההבדלים שהצגת בין המקרים של אולמרט וליברמן נמצאים בדמיון שלך:
- גם החקירה והמשפט של אולמרט סוקרו בהרחבה בכלי התקשורת.
- אולמרט אולץ להתפטר מתפקידו כראש ממשלה כאשר החקירה נגדו הגיעה לשלבים מתקדמים.
- גם ליברמן המשיך לשמש בתפקידים ציבוריים, לרבות ח"כ ושר, לאורך כל החקירה שלו, עד שהוגש נגדו כתב אישום. הסיבה היחידה שהוא לא זכה להיות גם ראש ממשלה, היא שהוא לא נבחר.

בקיצור מדובר בשני מקרים מאוד דומים מהרבה בחינות - חקירה פלילית נגד פוליטיקאי. סיקור נרחב מצד התקשורת (הגיוני). הפוליטיקאי ממשיך לשמש בתפקידים בכירים לאורך החקירה. כאשר מוגש כתב אישום, הפוליטיקאי פורש מתפקיד שר/ראש ממשלה (אגב, ליברמן, להבדיל מאולמרט, המשיך לשמש כחבר כנסת).
למעשה, בהתחשב בזה שהמקרים כל כך דומים, נשאלת השאלה איפה היו התגובות שלך לאחר שאולמרט זוכה ממרבית האישומים נגדו.

ישן 07-11-2013, 22:43

עם הבדל אחד גדול שעם אולמרט לא אמרו שיש נגדו חקירות לפני שהוא הפך לראש ממשלה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "התשובה היא פשוטה - מרבית..."

ורק כאשר הוא הפך לראש ממשלה זה פורסם בגדול בתקשורת ויש אומרים שזה גם קשור לחוסר ההתקדמות של השיחות עם הרשות הפלסטינית. (אולי נכון ואולי לא, אתה מוזמן לקרוא מה אחרים רשמו עלהאישומים של אומרט ולא אני)
עכשיו למקרה של ליברמן שהציגו את זה בכל הזדמנות אפשרית ועם השנים הפירסומים נגדו רק החמירו שיש נגדו חקירות פתוחות בכל צ'אנס אפשרי, אבל הזיכרון שלך שכח את כל הפירסומים נגד ליברמן וחוסר הפירסומים נגד אולמרט.
הבדל מספר 2, בית המשפט פסק שאולמרט אשם באחד התיקים למרות שלא נתן לו קלון בניגוד לליברמן שזכה לזיכוי מוחלט מבית המשפט! עוד הבדל קטן שבחרת לא לדבר עליו באופן ברור זה פסק הדין שני של המקרים.

כל עוד אינך זוכר את כל אותם פירסומים אין מקום להמשיך בדיון עקר בלי תכלית, ולכן כאן נגמור את הדיון הזה בלי להסכים אחד עם השני.

ישן 07-11-2013, 09:01
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "פרס לליברמן: "מצטער על הסבל"; יחימוביץ': "על הפרקליטות להגיש ערעור" - התגובות מהזיכוי"

לדעתי הדבר החשוב האחד בעניין הוא הקביעה הזו:
"בשאלת התאמתו של בן אריה לשמש כשגריר בלטביה: נקבע כי בן אריה היה מועמד ראוי ומתאים לתפקיד השגריר, ואף היה המועמד הטבעי והמוביל לתפקיד זה מבין כלל המועמדים. סביר היה שועדת המינויים תבחר בבן אריה לתפקיד גם ללא כל השפעה או מעורבות של הנאשם."
http://www.mako.co.il/news-law/lega...0&pId=786102762

כלומר, למסירת המידע מבן אריה לליברמן כנראה לא הייתה כל השפעה על המינוי של בן אריה. אין קשר בין הדברים.
אבל הפוך כן. השתיקה של ליברמן הובילה לכך שהמינוי הטבעי לא נפסל.
כל הסיפור מנופח ולא קריטי לדעתי.

מה שמעניין אלה הטענות על כך שליברמן עשה דברים לא חוקיים אחרים,
בגינם לא הורשע.
לא צריך להתייחס לזיכוי הזה כתעודת יושר לאביגדור ליברמן, כי זו לא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר