לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2013, 07:18
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
לאמריקנים מותר: ארה"ב שכרה דירת תצפית ליד מגדלי אקירוב כדי לעקוב אחרי שר הביטחון ברק

ביוני 2007, זמן קצר לאחר מינויו של אהוד ברק לתפקיד שר הביטחון, הבחינו במערך האבטחה הישראלי כי האמריקנים שכרו דירה ברחוב פנקס בתל-אביב, אשר צופה היישר על חלונו של ברק במגדלי אקירוב. האמריקנים, מצדם, ענו כי אין כל קשר בין האירועים. בישראל הבחינו בכמות גדולה של ציוד אלקטרוני שהוכנסה לדירה וכעת, בעקבות חשיפה נוספת בסוף השבוע של מסמכי ביון בוושינגטון קיבלו בישראל אישור סופי לחשדותיהם. כך פורסם הבוקר (יום א') ב"ידיעות אחרונות".

בסוף השבוע נחשף ב"ניו-יורק טיימס", "גרדיאן" הבריטי, "דר שפיגל" הגרמני ו-ynet כי מסמכים חדשים שהציג איש הביון האמריקני הנמלט אדוארד סנואדן מראים כיצד יירטה הסוכנות לביטחון לאומי של ארצות-הברית - NSA - תכתובות של ראש ממשלה ישראל ושר הביטחון, וכיצד עקבה אחר שורה של יעדים ישראלים בארץ ובעולם. המידע מתייחס לשנים 2008 ו-2009 בעת שבמשרד ראש הממשלה ישבו אהוד אולמרט ובנימין נתניהו ואת תפקיד שר הביטחון אייש ברק.

עוד עולה כי שירותי המודיעין האמריקנים עקבו אחרי תכתובת המיילים של שגרירות ישראל בניגריה. הסיבה לעניין בשגרירות זו היא התערערות מצב הפנים במדינה האפריקנית, נכונותה של ממשלת ניגריה להשקיע כסף רב בתעשייה צבאית זרה ובהייטק - וניסיונן של חברות גדולות במערב לנגוס בנתח שבו מחזיקות כיום כ-30 חברות ישראליות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4468041,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2013, 09:23
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
איך יודעים איזה מיילים ובאיזה נושא בדיוק האמריקאים קראו?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "לאמריקנים מותר: ארה"ב שכרה דירת תצפית ליד מגדלי אקירוב כדי לעקוב אחרי שר הביטחון ברק"

לפי מה שאני יודע, הם יכלו ויכולים לקרוא כמעט כל מייל שנשלח בעולם (אם כי לא בטוח שהם יכולים לפענח אותו - אם הוא מוצפן).
וכן, לאמריקאים מותר, גם לרוסים, וגם לסינים מותר - ואפילו גם לנו מותר לרגל, וזה מובן מאליו.
ההבדל בינינו ולבין ארה"ב, רוסיה וסין הוא - שלהם גם מותר להיתפס בשעת או לאחר מעשה, לנו אסור...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 22-12-2013, 23:00
  משתמש זכר BurningBush BurningBush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.10
לא רע. אסור להתפס
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "איך יודעים איזה מיילים ובאיזה נושא בדיוק האמריקאים קראו?"

הרמאי הגדול ביותר בארצות המערב היום הוא ללא ספק אובמה שמרמה בהבטחות שהוא יודע שאינו יכול או עומד לקיים, או לגבי עובדות ולמרות זאת הוא וזרקוסי כינו את נתניהו כשקרן.
וידוי חיים שור."אני הייתי מאלה שפתחו לאש"ף את הדלת לאמריקה. משרד המדינה האמריקאי לא רצה לתת להם אשרות. טיפלנו בזה שיקבלו אשרות, והם נכנסו ובעזרתנו כבשו את אמריקה. זה מה שהם רצו, אני אישית הזמנתי אותם לחוגי בית של יהודים אמריקאים. הם הצליחו בזה בעזרתנו. בלעדינו הם לא היו מצליחים בזה לעולם". כל פעם שאני קורא את חתימתי נחמץ לבבי. האיש שיכל בן בסיירת. מתעתע בנו אלוהי ישראל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר