לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2005, 23:23
  SplndidTorch SplndidTorch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.02
התגובה הראשונית שלי היתה יריה מהמותן לפני שקראתי את הכתבה המלא
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי SplndidTorch שמתחילה ב "שקרן בחסד עליון"

מקריאת הכתבה נראה שהמעטתי בערכו של הלהטוטן. קבלו מספר ציטוטים:

"האם אני רוצה לחזור ולהיות ראש ממשלה? כן, אני רוצה לחזור להיות ראש ממשלה. האם אני ראוי להיות ראש ממשלה? כן, אני ראוי להיות ראש ממשלה. האם אני חושב להתמודד על תפקיד ראש הממשלה? כן, אני חושב להתמודד. האם יש לי את הכישורים הדרושים להיות ראש ממשלה? כן, אני יכול לעמוד בראש הנהגת המדינה: צברתי ניסיון, הפקתי לקחים והוכחתי כושר מנהיגותי". כך, ברצף של שאלות שהוא שואל בעצמו ומשיב עליהן בחיוב בעצמו, מודיע נתניהו בראיון חג ל"ידיעות אחרונות" על רצונו העז לרוץ לראשות הממשלה בבחירות הקרובות.

"אז טעיתי. כבר הודיתי בכל טעויותיי. מבחנו של אדם ביכולתו ללמוד משגיאותיו". עם המסר הזה - "למדתי והשתנתי לטובה, תראו איזה שר אוצר מעולה אני!" - מתכוון נתניהו לרוץ לבחירות, קודם כל בתוך הליכוד, לכשתהיינה הבחירות. נכון למאי 2005, הוא עדיין שר אוצר, ובעיני עצמו - וגם, יש לומר בהגינות, בעיני רבים בארץ ובעולם - שר אוצר מוצלח ומצליח מאוד. הוא אוהב לדבר על כלכלה, לספר שוב ושוב בנס היציאה מהמיתון שהוא הוביל; ביבי הוציאנו מארץ המיתון ביד חזקה וזרוע נטויה.

לקריאת הראיון המלא: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3083987,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר