לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2015, 21:25
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מה שלא הולך בכוח, הולך באמא של הכוח...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מענין - אם לא אבומאזן אשם אז מי אשם ?"

מצחיק שאתה אומר שעד עכשיו ניסו לטפל בהם בכוח, טוב אני לא מתפלא, אתה שמאלני...

לא רק שלא טפלו בהם בכוח, טפלו בהם בכפפות של משי.

צה"ל צריך להתחיל להיכנס באמא שלהם (תרתי משמע).

קודם כל אני שמח ששבשעות הקרבות הולכים לשטח את הבית של הרוצח (בתקווה שחבריו בבג"צ לא ימנעו זאת).

את אותו תהליך צריכים גם לעשות לחוליית המרצחים של משפחת הנקין.

צריכים לשנות את נהלי פתיחה באש (מבחינתי שגם מיידי אבנים בני 10 יקבלו כדור לראש).

אם המצב יחמיר, צריכים לתת לפלסטינאים בעיטה בתחת ושיזדיינו לירדן.

אם נהיה ממש נחמדים, אפשר לצ'פר חלק עם סירה מתנפחת ואישור יציאה בכיוון אחד ליוון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2015, 02:32
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
אל תשים מילים בפי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי cesium שמתחילה ב "וזו תגובה בעייתית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cesium
אני לא מדבר על "אין לי ציפיות", אלא יותר על "סמרטוטי ליכוד הביתה". אין לנו הפריבלגיה להפיל הממשלה - כשזה קורה התוצאה היא משהו גרוע הרבה יותר. יש דרכים אחרות להפעיל לחץ.

לא דיברתי מילה על פרקטיקה שאתה ממהר להאשים אותי בהפלת ממשלות. אני סה"כ מכוון את החיצים אל האשמים,שיהיה ברור אלו שרי הליכוד ולא איזה אויב חיצוני שנוח להפיל עליו הכל.

עכשיו רוצה פרקטיקה? אני לא כ"כ בטוח שהפלת ממשלה היא רעיון רע בהכרח. במה טובה ממשלת ימין מחברתה השמאלנית אם היא מממשת את האידאולוגיה של זו האחרונה? מה יתרון לביבי מבוז'י כל עוד שהוא מקפיא בניה,משחרר מחבלים סדרתית ומכריז על שתי מדינות לשני עמים?
אולי -ואני תוהה לעצמי בקול- מה שנחוץ לנו הוא דווקא הליכה של הליכוד לאופוזיציה,בחירת יו"ר חדש ועליה לשלטון מחדש בעוד 4-5 שנים עם אישיות קצת יותר ראויה?
לא יודע. אני כבר מוכן לנסות הכל,רק שהמצב הנוכחי יפסק.

ישן 04-10-2015, 06:14
  cesium cesium אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.11
נו, ידעתי שזה יגיע לזה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "אל תשים מילים בפי"

אני מכיר את הלך הרוח הזה מזמן, אז תבין למה חשדתי בזה. זה בדיוק מה שחלקים קטנים בימין חשבו לפני רבין וברק, ותראה מה קרה. העניין הוא שהאגנדה משמאל תמיד הרבה הרבה יותר רדיקלית ממה שמצפים - ושהם תמיד מציגים את עצמם כ"מרכזיים" לפני בחירות. זה היה בדיוק תשדיר הבחירות של רבין ב92' וכך גם כל האחרים.

מה ההבדל? טוב, בגלל שזה לא קרה אפשר רק לנחש ע"פ ההצהרות. היית מקבל את כל הרשימה שלך, ותוסיף לכך דברים כמו "פליטים" מסוריה, מסודן ומכל מקום אחר (בינינו, ציפית לפני בחירות שהם ירצו את זה? בכלל הזכירו את זה? התוכנית היא תמיד להגניב דברים). בעולם שבו הרצוג היה איכשהו נכנס היית מקבל את זה בהפתעה (החלטה כזו אפילו לא צריך להעביר בכנסת) - ובלי שום יכולת לעשות דבר. תוסיף "שינויים" בהגדרת המדינה (עוד ממרה של הרצוג[1] שהתעלמו ממנה בבחירות). בקצרה קח בחשבון אגנדה של מישהו שאחד היועצים הראשיים שלו הוא ספי רכלבסקי מ"הארץ" (עוד משהו שלא ידענו אז, נכון?). בקצרה, אף פעם, אבל אף פעם, אין להסתכן בדברים האלו.

עכשיו, אני לא מציע לתמוך בליכוד רק כי הצד השני גרוע. רוצה להעיף את יו"ר הליכוד? יש לי הצעה רדיקלית - העף את יו"ר הליכוד. אפשר להוביל לזה מהלך, וגם אם זה לא ילך - יוביל ללחץ שישנה מדיניות. יש הרבה דברים שאפשר לעשות בלי להיות טיפשים (ואפילו מפלגות אחרות לתמוך בהם). אתה מציע הצעות כמו מישהו שעבר את נקודת השבירה, וזה תמיד מקום רע מאוד (ובדיוק המקום שבו האויב רוצה אותנו).

לבסוף, אני פשוט לא כל כך פסימי. סוף סוף יש לנו היכולת לעשות משהו - בניגוד לכל השנים האיומות בעבר. רק צריך לשכנע אחרים. זה אתגר שבכוחנו.

[1]

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

נערך לאחרונה ע"י cesium בתאריך 04-10-2015 בשעה 06:22.
ישן 04-10-2015, 06:40
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "פיגוע קשה בי-ם: שניים נרצחו ושניים נפצעו"

היה פיגוע דקירה נוסף לפנות בוקר, שבו נפצע נער כבן 15.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4706693,00.html

פורסם ברוטר סרטון של נטרול המחבל ע"י המשטרה.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

דעתי האישית מצפייה ראשונית בסרטון - עבודה טקטית יפה של השוטר ופגיעות טובות, אבל זה מצב אבסורד שמחבל מסתובב עם סכין לאחר שדקר מישהו, וכל הרחוב במשך דקות ארוכות מלא באנשים לא חמושים חסרי אונים שצריכים לבקש 10 פעמים מהשוטר שיירה בו.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

נערך לאחרונה ע"י סיורניק בתאריך 04-10-2015 בשעה 06:43.
ישן 04-10-2015, 08:22
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אכן במקרה הנדון מוצדק השימוש בנשק
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "זה שהנרצח הי"ד לצערנו לא..."

אני הגבתי על ה"תלונה" שלא כל אדם מקבל התר להחזקת נשק.
נשק צריך להיות מתופעל ע"י איש חוק ו/או מי שמיומן להפעילו.
במקרה הזה החזקת הנשק הייתה לרועץ.

אני באופן אישי, למרות ששרתתי שרות צבאי מלא כולל שרות מילואים ואפילו לחמתי במספר מלחמות - אינני מרגיש כשיר להתמודד עם הטרור.

במקרה הזה המשטרה וכוחות הבטחון מלאו את האזור ( על פי הפרסומים ) - הם גם נטרלו את הרוצח. כפי שכתבתי התערבות הרב רק הגדילה את מימדי האסון. שכל אדם ימלא את תפקידו ולא ינסה כוחו בתפקידים שאיננו מיומן בהם.

קיים גם שיקול מתי לעשות שימוש בנשק. לא כל אדם המסתובב ברחוב עם פטיש, גרזן וכו' או נוהג ברכב, שופל או מפעיל עגורן, הוא רוצח פוטנציאלי. האם תשתמש בנשק לפני התקיפה או לאחריה. כיצד תעריך אם תהיה תקיפה או שלא ? ( יש כאלו שאצלם הדבר ברור - כמו צבע כהה, בעל חזות ערבית וכו' ). המון מקום לתקלות אם כל אחד יסתובב כאשר כלי זיינו בידיו.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 04-10-2015 בשעה 08:36.
ישן 04-10-2015, 07:15
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
יש לך לדעתי מספר הנחות יסוד לא מדויקות
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=סיורניק] דעתי האישית..."

1. למה אתה סבור שבין אלו שהיו שם היו רבים ששירתו שירות קרבי? אחרי הכל, קרביים הם מיעוט מקרב המתגייסים, ולא כולם מתגייסים. וודאי לא בירושליים על הרכב האוכלוסייה שם.
2. זה שיש לך נשק ברישיון לא אומר שאתה מסתובב איתו כל הזמן....אנחנו עדיין לא חיים במערבון. רוב בעלי הנשק האישי מחזיקים אותו בכספת או בארון ומקסימום מוציאים אותו כשהם יוצאים לנסיעה או ביקור במקום שנחשב מסוכן.
במלים אחרות, בהחלט ייתכן שבין האזרחים שהיו שם היו כאלה שמחזיקים נשק ברשיון אבל הוא לא היה עליהם.
3. במבחן התוצאה המחבל נוטרל בהצלחה בידי השוטר, שהוא מיומן יחסית בשימוש בנשק. וזה לא מקרי כי ירושליים בימים אלה מלאה בכוחות משטרה. המחבל לא דקר איש אחרי הפגיעה הראשונית ולא ברח, וזה שלהוריד אותו לקח עוד כמה דקות לא בעייתי. נניח וכולם היו מסתובבים כל הזמן עם אקדחים: התוצאה הייתה אותה תוצאה (את הדקירה הראשונה קשה מאוד למנוע בגלל אפקט ההפתעה) ולעומת זאת תמיד קיים הסיכוי שאזרח לא מיומן בשימוש בנשק היה יורה ופוגע באדם הלא נכון, והיו דברים מעולם.
זה שאדם שירת בתותחנים לפני 10 שנים לא הופך אותו מיומן בשימוש באקדח, שהוא כלי ששימוש יעיל ובטוח בו מצריך אימון רב. לכן, אני לא מתלהב מחלוקה סיטונית של אקדחים לאזרחים. מה כן?
הייתי מגייס עוד ועוד מתנדבים לסיורים שכונתיים וכיתות כוננות, ואותם מכשיר כמו שצריך וגם מחמש כמו שצריך (עדיף גלילון על אקדח). לא צריך עבר קרבי כי מה שחשוב זו המוטיבציה והרמה האישית. לצורך העניין הייתי מגייס מתנדבים חרדים בירושליים היות וזה קצת יותר חשוב כרגע מהתנדבות לזק״א
ישן 04-10-2015, 07:32
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "יש לך לדעתי מספר הנחות יסוד לא מדויקות"

מצטער אבל אני רואה כאן כמה טיעוני איש-קש, או לכל הפחות טיעונים לא רלוונטיים:

1. לא רק אדם ששירת בשירות קרבי יכול להשתמש בנשק, גם ילד יכול לירות בנשק. הנקודה היא שמי ששירת בשירות קרבי כבר הוכיח אחריות ומיומנות ואין כל סיבה להקשות עליו במתן רישוי נשק.

2. זו החלטה אישית של בעל רשיון הנשק, והיא לא רלוונטית לאירוע הזה. מי שלוקח ברצינות את החיים שלו גם יישא את הנשק איתו לכל מקום וגם ידאג להתאמן איתו.

3. אל תהיה כל כך בטוח שדווקא שוטר במשטרת ישראל הוא כל כך מיומן בנשק, יותר מאזרח פרטי או ממאבטח. לא כל שוטרי הסיור הם לוחמי הימ"מ, ואזרח שלוקח את ההגנה העצמית ברצינות דואג להתאמן, אולי אפילו יותר משוטר שעושה מטווח פעם ב-X זמן כי ככה הנהלים מחייבים.

4. בארה"ב היו הרבה מקרים ששוטר פגע בעוברי אורח חפים מפשע כשהוא ניסה לירות על פושע, משום מה יש למתנגדי הנשק בארץ איזה מיתוס ששוטר לא מחטיא או שאזרח בהכרח יחטיא או ירסס כמו רמבו. לא נכון!

5. אף אחד לא דיבר על חלוקת נשק סיטונאית לאזרחים (מה זה אומר בכלל לחלק נשק? למי?) בסה"כ מבקשים שלא יקשיחו כל הזמן את התבחינים לקבלת רשיון ויאפשרו להתאמן, למי שמעוניין בכך.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

ישן 04-10-2015, 07:42
מנהל

איזה קש? עניתי ספציפית לטיעונים של נריון
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "מצטער אבל אני רואה כאן כמה..."

1. מי ששירת בקרבי לא הוכיח אחריות ומיומנות יותר ממי ששירת כתומך לחימה. זה שהייתי מיומן בלטעון תותח/ לכוון תמוז/לנהוג בנגמ״ש לפני 10 שנים, לא עושה אותי יותר מיומן בהקשר לאקדח, או יותר אחראי, ממי ששירת בצבא כאיש חימוש או אפסנאי.
2. אם רוב בעלי הנשק מחליטים לא ללכת איתו לכל מקום ולא להתאמן איתו בצורה מספקת, אזי לא רלוונטי מבחינת מניעת עצירת פיגועים לתת בליברליות רשיון לנשק. יכול להיות שנשיאת נשק צריכה להיות זכות, וזה כבר טיעון אחר. ואליו לא התייחסתי כלל.
3. שוטר לפחות עובר הכשרה מסודרת בנשק ואימונים מינמליים, פחות מאזרח משקיען אבל יותר מרוב האזרחים שמחזיקים בנשק. השוטר גם פועל בהקשר של פעילות מבצעית, מה שאומר רק מוכנות אחרת ו״ראש אחר״.
4. אותי מדאיג המאזן של רווח מול הפסד. אני חושש שבמאזן הכללי הקלה (מעבר לסביר) במתן נשק לאזרחים תגרום יותר נזק מתועלת.
אפשר להתווכח מה זה ״סביר״. אני לא מכיר את הקריטריונים כרגע
ישן 04-10-2015, 08:02
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "יש לך לדעתי מספר הנחות יסוד לא מדויקות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
1. למה אתה סבור שבין אלו שהיו שם היו רבים ששירתו שירות קרבי? אחרי הכל, קרביים הם מיעוט מקרב המתגייסים, ולא כולם מתגייסים. וודאי לא בירושליים על הרכב האוכלוסייה שם.
2. זה שיש לך נשק ברישיון לא אומר שאתה מסתובב איתו כל הזמן....אנחנו עדיין לא חיים במערבון. רוב בעלי הנשק האישי מחזיקים אותו בכספת או בארון ומקסימום מוציאים אותו כשהם יוצאים לנסיעה או ביקור במקום שנחשב מסוכן.
במלים אחרות, בהחלט ייתכן שבין האזרחים שהיו שם היו כאלה שמחזיקים נשק ברשיון אבל הוא לא היה עליהם.
3. במבחן התוצאה המחבל נוטרל בהצלחה בידי השוטר, שהוא מיומן יחסית בשימוש בנשק. וזה לא מקרי כי ירושליים בימים אלה מלאה בכוחות משטרה. המחבל לא דקר איש אחרי הפגיעה הראשונית ולא ברח, וזה שלהוריד אותו לקח עוד כמה דקות לא בעייתי. נניח וכולם היו מסתובבים כל הזמן עם אקדחים: התוצאה הייתה אותה תוצאה (את הדקירה הראשונה קשה מאוד למנוע בגלל אפקט ההפתעה) ולעומת זאת תמיד קיים הסיכוי שאזרח לא מיומן בשימוש בנשק היה יורה ופוגע באדם הלא נכון, והיו דברים מעולם.
זה שאדם שירת בתותחנים לפני 10 שנים לא הופך אותו מיומן בשימוש באקדח, שהוא כלי ששימוש יעיל ובטוח בו מצריך אימון רב. לכן, אני לא מתלהב מחלוקה סיטונית של אקדחים לאזרחים. מה כן?
הייתי מגייס עוד ועוד מתנדבים לסיורים שכונתיים וכיתות כוננות, ואותם מכשיר כמו שצריך וגם מחמש כמו שצריך (עדיף גלילון על אקדח). לא צריך עבר קרבי כי מה שחשוב זו המוטיבציה והרמה האישית. לצורך העניין הייתי מגייס מתנדבים חרדים בירושליים היות וזה קצת יותר חשוב כרגע מהתנדבות לזק״א

1. מסכים שקרביים הם מיעוט, ואני גם מסכים שקיימת תופעה נוראית של דתיים שמשתמטים מהצבא (עקב סיבות דתיות), אבל אני חושב שכן ניתן ליצור תוכנית ממשלתית בשיתוף עם גורמי הביטחון שתוכל להכשיר ישראלים יהודים לתפעל נשק קל, ולהחזיק אותו אח"כ ברישיון.
*כמובן שאין יוצא מן הכלל - מעומדים בעלי עבר פלילי \ נפשי לא יהיו זכאים.

2. אתה כותב את זה על בסיס היכרות עם אנשים מסויימים, אבל אתה לא יכול לקבוע את זה בתור עובדה.
יש לי חברים שנושאים נשק אישי והם איתו כל הזמן, אבי ז"ל היה מחזיק נשק אישי והוא היה איתו כל הזמן.
גם לי הייתה במשך תקופה של מספר שנים נשק אישי (במסגרת עבודה), ואני הייתי איתו כל הזמן.
*יצא לי להכיר אנשים שהעדיפו להשאיר את הנשק בכספת מתוך חשש שהשנק יגנב מהם, או שחאס וחלילה הם יתפעלו אותו בטעות (נניח מסתובבים עם האשה בטיילת, וערס בא ומוריד לה כפה).
ישנם המון אנשים שאפילו רק בגלל איום בנשק, הם נדפקו להמון שנים בבתי משפט, והוציאו עשרות אלפי שקלים על עורכי דין פלילים.

3. חסרים מקרים של מחבלים שיצאו למסעות הרג עם סכינים לאחר שלא נוטרלו באופן מיידי?
אולי באירוע הספציפי אתמול זה נגמר רק עם הרוג אחד, בסיטואציה אחרת זה יכול היה להיגמר גם עם 5 הרוגים (אם אני לא טועה בני משפחת פוגל נשחטו למוות ע"י סכינים).

עניין ההכשרה הקרבית מעידה כי אותו בחור יודע לתפעל נשק באחריות ובמיומנות, זה לא אומר שזה צריך להיות התנאי היחידי.
אני חושב שראוי שיהיו מבחני הסמכה, ובדיקות תקופתיות.

בשורה התחתונה ישראל היא מדינה שראוי שיהיו בה כמה שיותר מחזיקי נשק יהודים.

לדעתי זה רק שאלה של זמן עד המלחמה הגדולה הבאה, ובתרחיש כזה כשחיילי האויב \ גיס חמישי מסתובבים ברחובות, הייתי רוצה שיהיו כמה שיותר אזרחים נושאי נשק שיוכלו לסייע לצה"ל במידת הצורך.

ישן 04-10-2015, 20:55
מנהל

אני בסך הכל רוצה שמי שמחזיק בנשק יהיה באמת מתאים לכך
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=קגנס]1. למה אתה סבור..."

שהנשק לא יירקב בארון בבית עד שהילד ישחק איתו ויפלוט כדור או פורץ יגנוב אותו וימכור לעבריינים/מחבלים.
שמחזיק הנשק יעבור הכשרה מתאימה על אופן השימוש בנשק ויעבור אימונים בתדירות סבירה. ולא, אין קשר בין נסיון עבר בתפעול רוס״ר ובין מיומנות באקדח. אקדח דורש מיומנות אחרת, שבחלקה קשה להשיג בלי אימון רציני.
שאם כבר נותנים נשק לאזרח משיקולי בטחון הציבור שהוא יישא אותו באופן קבוע.
אני חושב שביישוב שלי כמעט לכל הגברים יש אקדח. בודדים אני באמת רואה שנושאים אותו.

ההעדפה שלי היא שיהיו מליציות מסודרות (משמר אזרחי, כיתות כוננות וכו&#1523. אני עצמי התנדבתי שנים במשטרה ועוד אחזור לכך.
ישן 04-10-2015, 08:05
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "פיגוע קשה בי-ם: שניים נרצחו ושניים נפצעו"

חולי נפש... כולם פה חולי נפש...

הערבים חולי נפש. סתם ערבים יוצאים ורוצחים משפחות וילדים יהודים חפים מפשע. שלא לדבר על הזריקות אבנים שזה כבר ברגיל. אבל זה עוד מילא. הקטע זה שהפלסטינים מכריזים שהרוצחים השפלים האלה הם גיבורים. גם החמאס, גם הפת"ח, והפלסטינים בכלל, תומכים ומקדשים את הפיגועים האלה, שזה בתכלס רצח של חפים מפשע מהסוג הנתעב ביותר.

ומהצד השני יש אותנו... אנחנו כמובן נשחרר את המרצחים האלה כמחווה עוד כמה שנים, במקום לתלות אותם. והביבי שלנו מכריז שהוא רוצה משא ומתן ישיר עם אבו מאזן, שהוא אבי אבות הפיגועים הרצחניים האלה, ובדרך הוא כמובן ידאג לו לעוד מחוות. מה ההכרזות האלה שוות אם לא דלק לטרור.

ומצד שני, במקום שנפעל לפי איזושהי מדיניות ברורה, ארוכת טווח, שתוביל אותנו לחיים נורמלים, אנחנו נגררים אחרי חולי הנפש הפאשיסטים שלנו שכל מה שמעניין אותם זה הקמת התנחלויות, להכניס את הפלסטינים תחת שלטון אפרטהייד, ולבנות את בית המקדש השלישי.

וואלה יופי.

ישן 05-10-2015, 05:24
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

ממה שאני זכר מהתחקיר...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "איזו עמדה שליט לא אייש???"

הטנק עצמו לא היה פעיל, המערכות לא עבדו, הצריח לא היה מאויש, והפתחים הראשים היו פתוחים - מה זה הבית זונות הזה?
איך לעזאזל טנק מגיע למצב שהוא נראה ככה בקו הכי מבצעי בארץ?

לאחר שהמחבלים השליכו רימון והוציאו את שליט השוקיסט (שכמובן אפילו לא ניסה להחזיר אש עם נשקו האישי) הוא פשוט שיתף איתם פעולה בצורה מוחלטת, הוא לא ניסה אפילו להתנגד לחטיפה.

כשהוא היה בשבי הוא היה מחייך למצלמות - אז או שהוא דפוק בשכל או שהוא פשוט שמאלני מפגר שהתלהב מזה שהחמאס חטפו אותו...

ביבי עשה טעות נוראית עם שחרור כל המרצחים, עד היום ספגנו עשרות הרוגים בגללם, וכנראה בעתיד זה יגיע גם למאות...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:26

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר