לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2018, 10:46
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
הוא עושה רושם של אדם לא חכם ולא טוב לב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אראל סג"ל: הצבעתי בעבר למרצ, והיה רגע אחד שגרם לי להבין שטעיתי"

הוא מספר שכחייל סחט למעשה את אביו להתיר לו חילול שבת בכך שירשה לו להשתמש במכוניתו תוך איום שלא יגיע הביתה לחופשה. קשה לי לחשוב על משהו יותר נבזי מזה. גם יותר מאוחר בחיים "לא היה לו כוח" לענות לאבא שלו כשזה התקשר. כל כך בזוי.
זה לא מפתיע בהתחשב בזה שהוא תמיד היה פרובוקטור גדול ופחדן קטן.

ואם זה באמת נכון שהסיבה שהפסיק להצביע למרץ זה בגלל שגירשו אותו מכיכר רבין אחרי רצח רבין אז הוא גם אידיוט. אם האמין בדרך של מרץ, אקט בודד כזה על ידי כמה חוליגנים לא אמור היה לשנות כלום. כאילו, לא הפיגועים וכל מה שקרה בשנים אחרי חתימת הסכם אוסלו זה מה שגרם לו לשינוי הפוליטי אלא איזה תקל חד פעמי כזה ומקומי כזה? זה אמור להיות בן אדם רציני?

בקיצור, אבוי לימין אם זה הגיבור שלו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2018, 22:17
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אראל סג"ל: הצבעתי בעבר למרצ, והיה רגע אחד שגרם לי להבין שטעיתי"

וואוו
להחזיר את הכיפה אחרי עמונה ?
אין יותר נמוך ורדוד מזה לדעתי.
אין יותר "כיפה כי זה מפרנס אותי טוב יותר"

עמונה היא מקרה של משיחיים אלימים נגד החוק
אם לא הפוליטיקה והפוליטיקאים (העבריינים) שהשתתפו שם
כל המתנגדים היו עצורים ובמקרה הטוב ללא שברים מאלות השוטרים

אין יותר אני עבריין בחסות הדת ומה תעשו לי כי זו מדינה של עבריינים בחסות הדת מאחד שהוא איש תקשורת ששם כיפה אחרי עמונה.

כאמור זו דעתי ודעתי שאראל סגל הוא ממזר ממולח ואני מוכן לחתום שהוא עובר על הלכות בסיסיות שאמורות לגרום לכיפה על ראשו להראות די לא קשורה.
אבל דעתי שכמעט כל חובש כיפה הוא כזה.
סתם לא כל, רב אלה שבחיים הציבוריים נגיד.

כיפה על ראש אדם מסמלת אך ורק דבר אחד.
שהאדם חובש כיפה.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 02-03-2018, 01:09
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11

אברי גלעד - שמאלני שהתפכח
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/313007
כשנשאל לעמדתו כיום, אמר "אני לא איש ימין, אבל מה שלקחתי מאורי אורבך זה ההבנה שעמדות השמאל הן ילדותיות. ילד קטן שניצב בפני בעיה רוצה פתרון כאן ועכשיו, אבל מגיע רגע שבו אדם סביר חייב להגיד ניסיתי, אין פתרון בעת הזאת, וצריך לחיות כך. אנחנו אומנם משלמים מחיר על המשך הכיבוש בהפיכה של החברה שלנו לאלימה יותר וכן הלאה, אבל אם אני צריך לבחור בין למות לבין להיות אלים, אני בוחר באלימות. יחד עם זאת אני בהחלט מקווה שיהיה תיקון בעתיד".

בתשובה לשאלה האם שילם מחיר בכך שהשתנתה דעתו הפוליטית ענה גלעד: "אני איבדתי כמה חברים טובים בעקבות השינוי. בנוסף, התחלתי לזכות להשמצות קבועות ב'הארץ', אך בעיני זאת מחמאה. כאשר מקללים ולא מגיבים בצורה עניינית, זה גורם לי להבין שאני במקום הנכון".

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר