לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2018, 14:58
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
זוהר על חקירות רה"מ: "מזימה שרקח השמאל כדי להדיח את נתניהו"

זוהר על חקירות רה"מ: "מזימה שרקח השמאל כדי להדיח את נתניהו"
https://www.10.tv/news/156720
ציטוט:
ח"כ סבור כי ישנה קונספירציה שנרקחה בכדי להפיל את נתניהו וממשלת הליכוד. "השמאל רקח פה מזימה להדיח את רה"מ, התקשורת חיבקה את זה והמשטרה נפלה בפח שלהם. רואים איך המשטרה מובלת ע"י התקשורת והשמאל", הסביר. "המשטרה חשבה שאם היא תראה לתקשורת שאם היא תלך על ראשו של רה"מ היא תקבל חיבוק ואהדה, אך זה לא מה שקרה. הציבור בז לזה כי הוא רואה שהמשטרה לא עושה את עבודתה בצורה אובייקטיבית".

האמת שאני קצת מתקשה להבין את הקונספירציה. אם נעקוב אחרי דברי חבר הכנסת אפשר להבין שאיכשהו השמאל הטעה את ביבי, שתל כביכול מתנחל חובש כיפה עד שנהיה סגן ראש השב"כ, אח"כ שתל אותו בעמדת מפכ"ל המשטרה.
חברים, בכל זאת זוהר חבר כנסת, אז צריך להתייחס ברצינות. כלומר שאחרי שנים החפרפרת יצאה מן הארון ובישלה תיק, וכל זה כדי להפיל את ביבי שהיה מתוכנן להיות ראש ממשלה לנצח על ידי הליכוד כי הליכוד לא מסוגל למצוא אדם אחר שיהיה ראש ממשלה?
וכל זה בושל על ידי השמאל התיקשורת? אני מנסה לדמיין את עמית סגל וסימה קדמון יושבים על המזימה עם אמנון אברמוביץ ודרוקר ומרץ יחד עם המפכ"ל לסגור את הבישול, ואיכשהו זה לא מתחבר.

ואולי זה חבר הכנסת שדפוק לחלוטין? ואולי זה אומר משהו על הליכוד? ואולי אם זה כל מה שהליכוד יכול להוציא מתחת ידו כדי להסביר לציבור מה קורה אז ביבי בבעיה עצומה?

בקרוב נדע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2018, 02:27
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "מירי רגב: שומרי החוק הורסים את הממלכה"

מאדם נבון ואיש אמת (לכאורה) כמוך, הייתי מצפה להבין את הדברים בפרופורציה הנכונה.

כאשר לומדים תאוריה במתמטיקה A+B, צריכים להבין את הרעיון שמאחורי זה ולא את המלל המדויק. זה יכול להיות 2 הרים או 2 גרגרי חול. מה שנכון ב2 תפוחים ועוד 2 תפוחים יהיה נכון ב2 מלפפונים ועוד 2. למרות השוני העצום ביניהם.

במגילת אסתר אין שם סיפור על שלטון דמוקרטי, כי אז לא היה דבר כזה, אבל אפשר ללמוד מזה השלכות גם על החוק בשלטון דמוקרטי.

כמו שמנפנפים היום עם שלטון החוק, ככה היו מנפנפים אז עם שלטון המלך. אז המלך היה החוק.

וַיֹּאמֶר הָמָן, לַמֶּלֶךְ אֲחַשְׁוֵרוֹשׁ--יֶשְׁנוֹ עַם-אֶחָד מְפֻזָּר וּמְפֹרָד בֵּין הָעַמִּים, בְּכֹל מְדִינוֹת מַלְכוּתֶךָ; וְדָתֵיהֶם שֹׁנוֹת מִכָּל-עָם, וְאֶת-דָּתֵי הַמֶּלֶךְ אֵינָם עֹשִׂים, וְלַמֶּלֶךְ אֵין-שֹׁוֶה, לְהַנִּיחָם.

והנה שלטון המלך שהמן הרשע נפנף איתו, התברר שמרדכי, זה שניסו להאשים אותו ואת כל עמו "ואת דתי המלך אינם עושים", הוא זה שהציל את המלך מ"שומרי הסף שלו". ואילו המן הרשע דרש בשם המלך כביכול, שכולם ישתחוו לו, שזו מרידה במלכות. ככה גם היום בסוף מתברר שהמושחתים ופורקי החוק ופורקי הדמוקרטיה, זה אלו שטוענים שהם שומרי הדמוקרטיה והחוק.

וגם בדרכי הענישה אז, לא היו בחירות, רק המלך שהיה שם לב לרחשי העם ומה שמצא נכון לשמור על הממלכה בחוקים שהיו קיימים אז. וההשלכות בימינו, שהעם הדואג לשלום המדינה יעניש את הצבועים "שומרי הסף", בדרכים הדמוקרטיות החוקיות של היום - בקלפי.

עוד..

פורים - החג של ניצחון האמת והצדק על פני החנופה וההפחדות
https://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t852301

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 04-03-2018 בשעה 02:45.
ישן 04-03-2018, 17:42
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
קטעים אז מירי הפכה את ביבי מאחשורוש לכוהן הגדול? אוי, זה מצחיק, עשית לי את הפורים.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אבל מירי גם מספיק נבונה שיש..."

קצת רקע לקורא שלא מתמצא:
ביבי מתקשה להפעיל ליכודניקים חכמים כמו סער להקריא את דפי המסרים, משום שהם מסרבים להיראות טיפשים כמו מירי.
הוא מצליח עם אלו שנקראים הבולדוגים כמו זוהר ומירי. הם נקראים לדגל כל פעם שיש מצוקה ופולטים שטויות. אחד התרגילים זה לנכס לעצמם את העם, את המדינה את אלוהים, ובמקרה דנן אפילו את אחשורוש והכהן הגדול.
במילים אחרות, השמאל (הקוד למי שאינו מבין: ככה יעשה/יקרא למפכ"ל המתנחל חובש הכיפה הימני) מציק לביבי - אבל בלי ביבי אין ליכוד, אין ימין, אין מדינה ואפילו אחשורוש בקצת בעיה.
ועכשיו מירי הגדילה: ביבי הוא הכהן הגדול. אפילו הכל יכול מקבל פיק ברכים.
עד כאן המילון.
אנחנו מכירים את מירי מפצחת הקוד של ה"ליכודניקים". אלו שמקבלים ממנה כל מיני כינויים נוספים כמו ה"עם", "הציבור", " המזרחיים המקופחים", ועוד קישקושים.

יאללה מספיק עם חובבי הגזענות. אפשר להתקדם. המארוקאים כבר תפסו מספיק מקומות מכובדים ויש ייצוג הולם של עדות אחרות בליכודיאדה.

תגיד לי, איך הם מצליחים להאכיל אותך את הצואה הזו? אתה חושב שאם תדקלם את המסרים של מירי וטראמפ תצליח לשנות משהו בקרב קוראי פרש?
אז היום תקבל מימני אחד ואחד ואחד

ולמי שלא מבין שילחץ על הלינק למטה שהביא המדינאי:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
אבל מירי גם מספיק נבונה שיש שמסלפים מה שנאמר ומוציאים דברים מהקשרם, אז היא מחקה את זה מעמוד הפייסבוק שלה והחליפה עם כתבה אחרת על שומרי סף.

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 04-03-2018 בשעה 17:45.
ישן 04-03-2018, 22:21
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "זוהר על חקירות רה"מ: "מזימה שרקח השמאל כדי להדיח את נתניהו""

הכי גרועים בעולם אלו המאפשרים

אלה שמנקים את התחת למישהו לאחר לפעמים אפילו בלי תמורה

אם ביבי לא אשם, לא צריך אותם
אם ביבי כן אשם, הם חארות שצריכים לעמוד לדין על שיבוש

אבל לשכב על הכביש בשביל מישהו שחופשי ידרוס אותם וגם יוודא דריסה זו
תופעה מהמכוערות בפוליטיקה
לא מבין איך מאפשרים מסתכלים בראי בבוקר
בטוח יש להם שם תמונה של המאופשר שלהם

לפעמים אני מקווה שהמאופשר אכן יכנס לכלא בשביל שכל חומי האף יתביישו

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר