לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2005, 15:30
  oplo oplo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.04
בבקשה תעזור לי, אני כבר מיואש

אז כולכם זוכרים את הסיפור שלי? בכל אופן ניסיתי לערער ולבקש ראיון אגוז ושלחתי להם את המכתב הבא :

לכבוד מדור סיירות

לכבוד מדור סיירות שלום רב, שמי יניב ______ תלמיד כיתה י"ב מבת-ים

ברצוני לכתוב תחילה את הרקע לסיפור שלי : מזה שנה אני מתאמן בקבוצת הכנה לצה"ל על מנת להתקבל ליחידה מובחרת.

את הצעד הראשון שלי על מנת להגשים את החלום עשיתי בינואר 2005, הגעתי אל יום הסיירות ואף עברתי אותו בהצלחה וקיבלתי זימון למבדקי אישיות על מנת לבדוק את התאמתי לגיבוש מטכ"ל.

הגעתי ביום למחרת לנתניה כולי ציפייה והתרגשות למה שמצפה לי, לאחר מבחני אישיות, וראיון אישי עם פסיכולוג נודע לי שעברתי את המבדקים בהצלחה והודיעו לי שאני אקבל בחודשים הקרובים זימון לגיבוש מטכ"ל שיערך בחודש אפריל.

עברו החודשים, והגיע החודש המיוחל. יום יום קפצתי מהמיטה ישר אל תיבת הדואר על מנת לראות אם קיבלתי את הזימון עד שביום אחד קמתי מהמיטה כבכל יום, ניגשתי אל תיבת הדואר, ושם חיכה לי הזימון המיוחל.

"הנך מוזמן לגיבוש ה"היחידה" כך היה כתוב בזימון. נמלאתי בגאווה שניתנה לי הזכות להתמיין לאחת היחידות הטובות ביותר בארץ ובטח ובטח שבעולם.

הנה הגיע התאריך המיוחל 17 לאפריל ניגשתי לגיבוש אך לצערי נמצאתי לא מתאים לשרת ביחידה.

חשוב לציין שלא פרשתי מהגיבוש וסיימתי אותו לכן הייתי זכאי לגיבוש המשך ליחידת החילוץ של חיל האוויר (669) מאוכזב אך עם תקווה מסויימת ניגשתי לגיבוש של 669 שנערך החודש בתאריך ה15 בתום היום הראשון לגיבוש (ובעצם בתום היום היחידי שהוא פיזי בגיבוש) התייבשתי והרופא מצא אותי לא כשיר להמשיך את הגיבוש ואבחן אותי במיובש ועם זאת הגענו למסקנה שלא אוכל לסיים את הגיבוש. בעודן זולגות דמעות מעיני חתמתי על תופס ויתור.

ביום שלמחרת התקשרתי אל מדור סיירות ונוכחתי לדעת שאיני זכאי לראיון אגוז הדבר נשמע לי כל כך תמוה עד שנזכרתי בדבריו של מפקד הגיבוש שאמר בתחילת המיונים שמכיוון לגיבוש ניגשו מספר גבוה יחסית של מועמדים אז יבוצעו ניפויים בשלב הראשון של הגיבוש לאחר מבדקי הבריכה. אך המנופים יחשבו כמסיימי גיבוש (כשם שנהוג גם בגיבוש מטכ"ל).

אינני יכול להבין כיצד אני שסיימתי גיבוש סיירת מטכ"ל וסיימתי בעצם את החלק הפיזי בגיבוש של 669 אינני זכאי לראיון אגוז.

אני פונה אלכם בקריאה נרגשת, אני בתור נער ציוני חדור מוטיבציה ואהבת המדינה והארץ שבשבילו הערך לשרת את המדינה הוא הערך הגבוה ביותר. ולשרת ביחידה מובחרת זה ערך עליון בשבילו ועל אחת כמה וכמה לשרת ביחידת אגוז. אבקש לקבל הזדמנות לעבור ראיון אגוז. אני מוכן להחלם על ההזדמנות ולשלוח כמה מכתבים שצריך לאיזה מקומות שצריך על מנת לקבל את הזכות הזאת.

בתקווה ובציפייה אדירה לתשובה חיובית

אבל בכל זאת נתקלתי בשלילה החייל במדור סיירות אמר לי שהוא הבין שלא ממש רציתי להמשיך וחתמתי ויתור ולכן אני לא אוכל לקבל ראיון אגוז.

מה אני הולך לעשות??????
אתם אומרים שאין סיכוי שיאשרו לי את הבקשה אם אני אשלח פקס נוסף?

(גם ליום סיירות בהתחלה דחו לי את הבקשה הראשונה..רק את השניה אישררו לי).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2005, 11:33
  frusciante frusciante אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
ברור שתשלח שוב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "בבקשה תעזור לי, אני כבר מיואש"

לצבא צריך להציק כל הזמן (לפעמים זה עוזר ולפעמים לא).

בכל מקרה, מי מחליט מי הולך לראיון אגוז? מדור סיירות?
כי אם כן, זה נשמע לי תמוה, הרי הם סתם פקידים לא? מה הם מבינים?

תקן אותי אם אני טועה כמובן.

בכל מקרה המכתב מנוסח מעולה.
אני חושב למי עוד אפשר לשלוח אותו...

יכול להיות שאני סתם זורק לאוויר פה משהו, אבל אולי אם תשלח את זה למפקדה של אגוז, מישהו שם ישתכנע ויעביר את השם שלך לגורמים שמטפלים במועמדים ליחידה.
אני חושב אבל איך תוכל להשיג את הפקס שלהם...

אהה! אתה יכול לשאול את המפקד פלס"ר גולני במיל' שענה פה פעם בפורום, אני מקווה שהוא ישתף איתך פעולה.

ואם הוא לא יוכל לעזור, תמיד אפשר להשיג מספר פקס. זה רק המכשול הראשון.

תשתף אותנו בפעולות הבאות שלך בבקשה, שנוכל לעזור/לייעץ.
ישן 20-05-2005, 13:50
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
ברור שתלחם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "בבקשה תעזור לי, אני כבר מיואש"

אני לא עברתי מיונים לחובלים ושלחתי עשרות פקסים לראש מדור סיירות

ראש אכ"א ושר הביטחון...

בסופו של דבר נענתי בשלילה אבל לפחות עשיתי כמיטב יכולתי....

אותו דבר גם במקרה שלך....

כבר הזכרתי פה למישהו שהיה בחור אמריקני לפני 60 שנה בארה"ב שהיה בחור שחום עור וכזכור באותה תקופה הגזענות הייתה בשיאה בעולם וגם בארה"ב...

אותו בחור רצה להתקבל ליחידת הצוללנים היוקרתית של הצי באמריקני...

ברור שלא הסכימו לקבלו למרות שהיה טוב מאוד והיה ראוי...

הוא שלח יותר מ100 מכתבים בשביל שיאשרו לו ובסוף הוא קיבל את מבוקשו...

אז אם תנדנד ותהיה "נעול" אתה תוכל לקבל אגוז... אין סיבה שלא...

בסוף אותו בחור שחור סיים בתור צוללן מומחה שזו הדרגה הכי גבוהה שצוללן מגיע אליה...

אז לתשומת לבך.. יתכן שאם תילחם על זה בסופו של דבר גם אתה וגם צה"ל תגלו שהתאמתך ליחידה היא התאמה של כפפה ליד כמו הבחור מהסיפור...

בהצלחה...

אף פעם אל תוותר.. בטח שלא במכתבים

(גם אני נמצא ב"עימות התכתבות" עם צה"ל)
ישן 20-05-2005, 17:43
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.05
מי שהיה מוכר כאן כ U-367 יעלה כאן ביוזר שלי ויתן לך תשובה בשעה הקרובה ..

לך ולעוד כחבר כאן שהעלה בעייה בנושא הגיבושים
לפני זה אני יאמר מה אני חושב ..
לדעתי ומסיפור שלך אתה מתבחבש יותר מידי על דבר שעם כול הכבוד היה עליך להכנע מזמן .. והסיפור שלך לא מביא אותי לשום מסקנה אחרת מעבר לזה !
מה לעזאזל יש לך באגוז ..אמרו לך לא .. גם לאגוז וגם ליחידות אחרות ..אז מה ? סוף העולם ..
תמודד כמו גבר עם הכשלון .. אין ספק ששקלו מ"ס פעמים טרם הדחתך כמעומד
תוכל להיות לוחם מעולה ולתרום גם בגדודים .. זה לא פחות חשוב והרבה יותר קשה
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}
.. "צר לי עליך אחי יונתן נעמת לי מאוד" .. הי"ד !

ישן 20-05-2005, 22:20
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.05
מקווה שעכשיו כולם יקראו וילמדו מהמקרה שלך ..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי oplo
חשוב לציין שלא פרשתי מהגיבוש וסיימתי אותו לכן הייתי זכאי לגיבוש המשך ליחידת החילוץ של חיל האוויר (669) מאוכזב אך עם תקווה מסויימת ניגשתי לגיבוש של 669 שנערך החודש בתאריך ה15 בתום היום הראשון לגיבוש (ובעצם בתום היום היחידי שהוא פיזי בגיבוש) התייבשתי והרופא מצא אותי לא כשיר להמשיך את הגיבוש ואבחן אותי במיובש ועם זאת הגענו למסקנה שלא אוכל לסיים את הגיבוש. בעודן זולגות דמעות מעיני חתמתי על תופס ויתור.
אינני יכול להבין כיצד אני שסיימתי גיבוש סיירת מטכ"ל וסיימתי בעצם את החלק הפיזי בגיבוש של 669 אינני זכאי לראיון אגוז.

אם כי לא ברור איך הגעת למצב של חתימת ויתור בגלל אי כשירות רפואית להמשך הגיבוש
חתימת ויתור מתפרשת כי התאמה מבחינת נתונים והמשך הליך לגיוס לאותה יחידה שאליה היית מעומד
אם כי זה לא אומר שלא תהיה חייל קרבי .. אתה עדיין יכול להיות לוחם אבל לא ביחידה מובחרת או יותר נכון לומר ביחידה שמשוייכת למדור סיירות
אין ספק שאם אני הייתי המדריך בגיבוש שלך הייתי מנחה אותך לצאת מהגיבוש וללכת לראות רופא ואז להחליט.. אין מושג כזה לחתום ויתור בגלל אי התאמה רפואית
אי התאמה רפואית מקנה לך זכות לעוד גיבוש ככה שלא ברור לי למה חתמת ויתור
לגופו של עניין
אתה נלחם במערכת שלא תנצח ..
לחתום ויתור זה לא דבר שניתן למו"מ חבל על הכוחות ועל המאמץ ..תתגייס לקרבי ותהיה לוחם באחד מהגדודים ושם תשקיע את האנרגיות שלך
צא מכול הקטע הזה של אגוז \ חלום וכ"ו
יש רצוי ויש מצוי .. והמצוי כרגע שאתה לא מתאים\לא יעול להגשים את חלומך ואם אני הייתי המד"ר בגיבוש שלך זה בדיוק מה שהייתי קובע ..טעית על זה אין ספק ועליך עכשיו להתמודד עם ההשלכות כמו גבר
בהנחה שאין לך פרוטקציות שום דבר לא יעזור .. תתגייס תהיה לוחם ותעשה את המקסימום
בהצלחה
U-367
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}
.. "צר לי עליך אחי יונתן נעמת לי מאוד" .. הי"ד !

נערך לאחרונה ע"י פדרבוש בתאריך 20-05-2005 בשעה 22:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר