לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2005, 12:30
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
מה נשים רוצות

מסתבר שלא יותר מידי......

גילי כהן - מעריב NRG

כבר למדתי לחיות עם העובדה שהבחורים מסביבי מבינים יותר ממני בתכשירים לשיער ובמוצרי טיפוח. כבר התחלתי להסתגל לרעיון שהרעיונות הניו אייג'ים שלהם לא נגמרים כשהם מתפשטים מהחולצה הורודה ומכנסי הכותנה, אלא נכנסים איתם למיטה. אבל השיא, מסתבר, חיכה לי בפינה.

הנה לכם הדבר החדש: פתאום נהיה נורא מגניב לא לגמור. בזמן שאותנו, הבנות, שלחו לקורס זירוז ושילוש אורגזמות, הבנים כנראה השתתפו בסדנת טנטרה מוגברת אצל רפיק. אחרת, אי אפשר להסביר את המונולוג הבא: "לגמור זה לא הכל בסקס", הוא מדקלם לי אחרי שלוש וחצי שעות. "אני שומר את האאורה שלי", הוא פולט כבדרך אגב אחרי שעה ורבע של פמפומים. ואני חושבת לעצמי: אלוהים, אם הבנים הפסיקו לגמור, איך נדע מתי הזיון נגמר?

פעם הכל היה כל כך פשוט. את גמרת ואז הוא גמר ואז נגמר. אבל היום, את יכולה לגמור לנצח עם כל טכניקות המולטי לסוגיהן, והוא לא יגמור לעולם, וכך שניכם תמשיכו להיטחן לעד. ומה שבאמת עצוב פה זה שהזיונים יגמרו כי פשוט ימאס לאחד הצדדים, או כשמישהו יחטוף נקע. שלא לדבר על תחושת התסכול של "איפה טעיתי?" כשהגבר שלך מסרב להשפריץ גם אחרי שעתיים של לונה גל מיוזע.

אבל גם עם זה כמעט והשלמתי, אני הרי לא רוצה להיות זו שתעצור את הקידמה, או שתלך נגד הזרם, למרות שבמקרה הזה אין ממש זרם. אבל השבוע ניצל כבוד הבנים. השבוע, ממקום בלתי צפוי, זכיתי לגלות שוב שמאחורי כל קשקושי הצ'י שלהם מסתתרת הבהמה הגסה והשוביניסטית שכל כך חסרה לי.

דרוש: איש מערות אורגינל
הכל התחיל מדיון סולידי על תופעת הגגינג . בעוד אני חושבת שמדובר בדבר דוחה ומיותר, התברר לי שהבנים פשוט מתים על זה. סקר קצר שערכתי בקרב חברי העלה מסקנה אחת בלבד: הבנים היו מתים לדחוף לך את הבולבול שלהם כל כך עמוק לגרון עד שתקיאי. לגמור? זה לא. אבל לעזור לך להיפטר מכמה קילוגרמים מיותרים באמצעות הקאה? בכיף.

ומה כל כך מושך אותם באקט הכל כך דוחה הזה? כנראה שבסופו של דבר לא משנה כמה הם רגישים ואוהבים ומתחשבים, במיטה, הם יחפשו להיות הגבר החזק והשולט. הם יעשו איתך אהבה אבל בראשם הקטן יקפוץ כל הזמן מתבגר צוהל ויצעק: "אני מזיין אותה, אני מזיין אותה". הם ישקיעו בך כדי שתגמרי שלוש פעמים בלילה אבל ברגע שתרדי להם, הם יקראו לך בלב "יא מוצצת".

מוטיב נוסף שמחזק את הטענה לגבי הבהמיות המודחקת של הגבר החדש הוא האופנה החדשה של סטירות בישבן. ככה, משומקום, באמצע מעשה האהבהבים, את חוטפת צ'פחה על התחת. למה? מאיפה? מה פתאום? וזה לא שהבחור בקטע של סאדו או משהו, אפילו מהציפורניים שלך הוא התאפק לא לצרוח לפני רגע. אבל בלי להתבלבל הוא הפליק לך אחת על התחת. שתדעי מי פה השולט.

וזה עוד בלי להיכנס לתנוחת הדוגי בכלל ולכניסות אחוריות בפרט, המאיימות לנשל את התנוחה המיסיונרית ממדד הפופולריות שלה. זאת, בזכות האופציה של הגבר הרגיש להרגיש כמו איש מערות אורגינל לשבעים ותשע דקות, ואז עוד לבקש ממך לישון בכפיות.

אז נכון, זה בסדר, וזה לא אומר שצריך לפתוח בחרם או חלילה להיעלב מהם. רוב הבחורות שאני מכירה מוכנות להודות בקול שהן אוהבות שמזיינים אותן, שמושכים להן בשיער ותופסים להן את הידיים תוך כדי. רבאק, הרי פנטזיית האונס כבר מזמן נטחנה עד דק. וזה בסדר שהגברים רוצים להרגיש גברים במובן הכי עתיק של המילה, ושהנשים רוצות להיכבש על ידם.

דבר אחד חבל לי: בעידן המטרו שיק צריך להגיע להקאה בשביל לגלות שמאחורי כל בחור שיודע את ההבדל בין אפטר שייב לאו-דה-טואלט מסתתר גבר אמיתי. ובשביל לשכנע אותו לגמור את רק צריכה לספר לו שאכלת קוסקוס לצהריים.

http://www.nrg.co.il/online/36/ART/935/533.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר