לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2005, 12:24
צלמית המשתמש של תוהו ובוהו
  תוהו ובוהו תוהו ובוהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
התנתקות: שמות השוטרים יודפסו על המדים

קראדי: שמות המפנים תפורים על מדיהם
13:04, 1 יוני 2005 / כ"ג באייר תשס"ה

המשטרה הזמינה מדים עם שמות השוטרים מודפסים עליהם, כך דיווח המפכ"ל משה קראדי לחברי וועדת החוץ והבטחון והבהיר: קיים חוסר בשוטרות וייתכנו מקים בהם גברים יפנו נשים.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.inn.co.il/data/images/2005/06/01/karadi-2-metukan-s.jpg]

המשטרה תקצה 1,200 שוטרים להתמודדות עם חוסמי הכבישים בעת ביצוע ההנתקות, כך דיווח מפכ"ל המשטרה , רב ניצב משה קראדי בוועדת החוץ והבטחון של הכנסת, בישיבה שבה השתתף גם השר לבטחון פנים גדעון עזרא. כך מדווח כתבנו בכנסת אריאל כהנא.

קראדי מסר כי המשטרה מתכוונת להפנות כ-6,500 שוטרים למשימת הפינוי המרכזית השוטרים שיוצבו במעגלים הראשונים. 1200 שוטרים נוספים אמורים להתמודד עם ההתנגדות העממית לפינוי, ובכלל זה חסימות הכבישים, בכל רחבי הארץ. על יתר השוטרים, כעשרת אלפים במספר, ייפול נטל ההתמודדות עם המשימות השוטפות של המשטרה. קראדי אישר שיש מחסור בשוטרות מפנות.

מדבריו עלה כי יהיו מקרים שבהם שוטרים גברים יפנו נשים. בנוסף, יעביר צה"ל לרשות המשטרה חיילות שיבצעו את עבודת השוטרות החסרות.

קראדי הציג שורת תרחישים אותם צופה המשטרה לתקופת ההתנתקות וביניהם מאבק של מתנגדי ההתנתקות בכל רחבי המדינה. בשונה מהתבטאויותיו בעבר קראדי טען היום כי "משטרה תצליח להתמודד עם כל המשימות המוטלות עליה ויש לה מענה לכל התרחישים האפשריים". קראדי ועזרא אמרו כי המשטרה מפנה תשומת לב מיוחדת להר הבית מחשש לניסיונות פגיעה בו או להתפרצות המונית מצד יהודים.

בתשובה לשאלת ח"כ יחיאל חזן אודות שוטרים המפרים את החוק ואינם עונדים תגים אמר קראיד כי המשטרה הזמינה מדים ששמות השוטרים מודפסים עליהם.

ערוץ 7

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2005, 12:54
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לכל ה"ריאליסטיים" השמאלנים למיניהם - אף אחד לא מדבר לא על משיחיות ולא על פנאטיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תוהו ובוהו שמתחילה ב "התנתקות: שמות השוטרים יודפסו על המדים"

לכל ה"ריאליסטיים" השמאלנים למיניהם - אף אחד לא מדבר לא על משיחיות ולא על פנאטיות

העתקתי מאחת התגובות בכתבה של YNET.

אם המוח השמאלני שלך חוסם כל אפשרות נורמלית לפתרון המצב, זה עדיין לא אומר שנגזר עלינו להתאבד ע"י הפקרת בטחוננו בידי מחבלים ורוצחים חמאסניקים, הענקת שטחים אסטרטגיים ראשונים במעלה (טוב, בטח מעולם לא היית בצפון השומרון..) לאויבינו האכזרים, וציודם (באופן אקטיבי או פסיבי) בגלונים של נשק תוך גירוש וחורבן מזעזע של עשרות ישובים יהודיים חוקיים למהדרין.

אם אתה רואה את המציאות בלבנון כרגע כחיובית, אז תסלח לי אבל אתה מנותק לגמרי מהמתרחש - החיזבאללה יצר כזה מאזן אימה שם, שצה"ל מפחד לכשכש בזנב פן ינחתו על כל צפון הארץ קטיושות כולל מבואות חיפה. וזה קטן על מה שיתחולל במרכז הארץ ובאיזור אשקלון בעקבות התכנית ה'נפלאה' שלך.

להזכירך גם, הבריחה מדרום לבנון היא שעודדה והביאה לאינתיפאדה הנוכחית בה נרצחו כבר אלפי יהודים. נסה לדמיין (אני יודע, בתור שמאלני זה מעבר לתחום היכולת..) רק לאילו תוצאות נגיע מהבריחה המבוהלת תחת אש של תכנית הגירוש ההזויה!!

מצטער להודיעך, שמאלן צר-אופקים, כי הפיתרון היחיד כרגע הוא מלחמת חורמה בטירור, בלי בג"ץ ובלי בצלם. ואל תגיד לי שניסינו, כי כולנו יודעים טוב מאד שטרור ערבי ניתן לחסל רק ע"י כח, והפעלת אמצעים מסיביים יותר שלא הפעלנו עד כה עקב פחדים שונים ומשונים. עד עכשיו טיפלנו בהם עם מחט ופינצטה. חיי מחבלים שווים יותר מחיי קצינים וחיילים וכו'. בג"ץ מסכל הריסות בתים המשמשים לירי ועוד ועוד.
לא תצליח בשום פנים למגר את הטרור ע"י גירושים ובריחות למיניהן ואדרבה תספק לו רוח גבית מסיבית. את זה לא אני אומר אלא כל בכירי הביטחון, ששרון בהבל פה מתעלם מתחזיותיהם.

זו המשימה הלאומית כרגע, ופשוט בזבוז זמן ומשאבים לחלום על הפתרונות שהעלית.

רק לאחר שנצליח במשימת חיסול הטרור, נוכל לשבת ולדון בכובד הראש הראוי לאן פנינו מועדות ומהו הפיתרון וכו', ולא להקריץ תכניות מטורפות מהיום למחר תחת אש כפי שעושה ידידך הבולדוזר.

אם עדיין קשה לך לתפוס זאת, תיאלץ לחזות בזאת בשטח. חבל רק ש-12 שנה מאז אוסלו לא הצליחו לפקוח את עיניך המסונוורות מ"המזרח התיכון החדש" של נביא השקר פרס.

מה לעשות, שמאלנים לומדים רק בדרך הקשה (וגם זה לא בטוח..).

אף אחד לא מדבר לא על משיחיות ולא על פנאטיות - תצא כבר מה-loop האינסופי השמאלני שחוזר על אותן סטיגמות מטומטמות. אני מדבר על היגיון ישר ועל דאגה לביטחון ותו לא.

אני מקווה שזה יספיק לך ושלא תיאלץ אותי בכח לקבוע לך תור לאישפוז פסיכיאטרי כבר עכשיו.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר