לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2005, 20:50
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
עדות ראייה : בין 19:15 ל 20:15 , חסמה המשטרה את הכביש בין בר אילן לרמת אילן

עם סיום עבודתי קיבלתי טרמפ למקום מגוריי בגבעת שמואל . למזלי , הנהג (אחרי שחיכה 10 דקות בפקק) מכיוון תל השומר לבר אילן , עצר את הרכב ברמת אילן ולא הביא אותי עד הבית . למזלי , משום שהגעתי יותר מהר ברגל . בגלל ביקורה של אישיות בכירה ביותר בבר אילן (רוה"מ? סר הביטחון? ) הציבה משטרת ישראל לפחות שישה מחסומים בדרך לביתי שחסמו את הכביש כמעט באופן הרמטי . (אחותי דיווחה לי על החסימה משעה שבע ורבע , אני הגעתי לשם ב 20:15 , ייתכן בהחלט שהכביש היה חסום יותר זמן ,כמעט ודאי , שהמשטרה חסמה גם את הכניסות האחרות לבר אילן , ועיכבה גם תנועה בכביש גהה או לפחות בכניסה ממנו לכיוון בר אילן , כך שאני מדווח רק על מספר המחסומים שראיתי בעיני ). היייתה שם המשטרה , היו שוטרי מג"ב , מכוניות משטרה , אופנועים , מסוקים ... חשבתי שקראדי יצא למלחמה.

אני מבטיח לכם חגיגית , שאף אמבולנס מרמת אילן , לא היה מצליח לצלוח את המוני המכוניות שעוכבו שם כפי שלא עוכבו באף חסימת כביש . כך הקיץ הקץ על טיעוני השמאל נגד המוסריות של חסימות הכבישים של המתנחלים . אותה אישיות , יכלה לנאום באמצעות מסך וידאו ענק (יש לפחות אחד כזה בבר אילן ) אבל העדיפה לגרום לאי נוחות מתמשכת לאלפי אזרחים ולסיכון חיים פוטנציאלי . נו , מישהו שונא במיוחד את האישיות הזאת? או ראש ממשלה זרה שמגיע לביקור וחוסם כבישים בתל אביב? לא . יש כאלה שמותר להם ושאף אחד לא מסית נגדם .

אגב, קצת אירוניה , הצבע בו בחרה משטרת ישראל כדי לסמן את קצה הקטע המותר לכניסה הוא הצבע הכתום , גם מדרכות נחסמו כך , תוך שהמשטרה מאלצת את האזרחים ללכת בין המכוניות .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2005, 23:12
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
זה מתחיל להזכיר את הבחינה בקורס חובלים...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא , גם לא ראיתי המון כאלה בהפגנות המתנחלים ...."

הנבחן נשאל ע"י הבוחן מה יקרה אם תפרוץ סערה, והשיב: אשליך עוגן למים. הבוחן שאל: ואם תפרוץ עוד סערה? הנבחן השיב: אשליך עוד עוגן. הבוחן הקשה: ואם תפרוץ עוד סערה? הנבחן ענה: אשליך עוד עוגן. שאל אותו הבוחן: מאיפה תיקח את כל העוגנים האלה? השיב הבוחן: מאיפה שאתה לקחת את כל הסערות האלה...
ולעניינינו: אתה לא מצפה שאפתור ממרומי המקלדת שלי את בעיית שינוע האמבולנסים מרמת אילן או מכל נ"צ אחר. ברמת העיקרון, כשמהלך של חסימת כביש נעשה באופן מסודר ע"י הרשויות המוסמכות, אני מניח שבעיות כאלה נלקחות בחשבון - מה שלא כן במקרים של חסימות מצד אזרחים.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

ישן 08-06-2005, 01:53
  vyaakov vyaakov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.04
במאבק הזה החוק מופר משני צדי המתרס .
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "לא, כי אז התשובה ברורה"

אלא שצד אחד במאבק שולט על אוכפי החוק ומגובה על ידי אמצעי התקשורת יותר מצד שני .

הוצאת דיבה על אנשים , פגיעה בשמם הטוב , פגיעה בזכויותהם (זכויות המיעוט כנראה) זה ממש אבל ממש פלילי .

חוץ מזה אם כל מה שחוקי בארץ היה גם מוסרי אז לא היינו מגייסים רוב באו"ם להקמת המדינה .

ובנוסף , מחאה של אנשים על זריקתם מבתיהם (שלהם או של אנשים אחרים) חשובה לעין ערוך מנאום של אישיות בכירה בכל מקום שהוא ובכל נושא שהוא . דמוקרטיה או לא ? . האיפה ואיפה בתמיכה בנאום וההתנגדות למחאה זה שימוש לרעה בחוק ובמערכת אפיפת החוק .

שיהיה ברור , כותב שורות אלא תומך בהתנתקות כצעד לצימצום נזקים מחד גיסא . מאידך גיסא שולל את גיוס הדמונים המכוערים החבויים בנפשם של בני אנוש כדי לפגוע בציבור "מלח הארץ" לצורך ההתנתקות ו-או סתם להשתלח ולקלל בחסות "מטרה טובה לכאורה" .

בג"ץ קבע שאפשר לסרב לפקודה שדגל שחור שחור מתנוסס מעליה . המקבילה האזרחית של החלטה זו שאפשר להפר חוק שדגל שחור מתנוסס מעליו . אינני יודע אם מדובר בדגל שחור אבל לבן הוא בטוח לא .

עכבר ששתק . אם דבריך הם תרגיל פולמוסי ניחא . אבל אם זו עמדה שאתה מייצג אז לדעתי אתה צבוע .

יעקב
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר