לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2005, 22:16
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
אני לא יודע הרבה דברים מלבד הכתבה של TOM
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "תירגע, גם הדותן בתצורה שולחנית לא מצליח להביס את ה Athlon64 בהרבה בנצ'מרקים."

שאותה קראתי במלואה, אגב, והמסקנות היו חד משמעיות:
הדותן מביס את הFX, מבחינת חום, וצריכת חשמל (כמעט חצי!!!)
העלות שלו זולה בכמעט מאתיים דולר!!(וניס 3200 להמחשה)
ולבסוף לאחר כיוונונים קלים (שהוא ממש לא מרגיש) עוקף גם בביצועים גראפים את הFX55, שלא לדבר על קידודים ושאר קלאסיקה אינטלית.
ולסיכום, ציטוט של TOM:
"our two year old platform was able to beat the processor heavyweights Athlon 64 FX and Intel Pentium 4 Extreme Edition in all 3D games! "

האתר שלכם מתחיל להראות כמו פרסומת של AMD- אני מביא כתבה, אף אחד לא מתייחס אליה, שום ציטוט ענייני, כלום, אני מודע ליתרונות הרבים של מעבדי AMD, אבל למען ההגינות ,ולמען התחרות בין שתי החברות(ממנה כולנו מרויחים) אני חושב שהגון, לעודד חברות להלחם במחירים, ולא לשדר מסר,"באש ובמים AMD"- זו צרכנות שאינה חכמה.

בארה"ב- חברה כמו AMD צריכה לחשוב עשר פעמים לפני שהיא מעלה בסנט את מחיר מרכולתה, מה גם שלמתחרה מעל ל80% מנצח השוק- לצרכן יש כח, וזה לא הגיוני להשיק טכנולוגית עיבוד שכולם חיכו לה במחיר גבוה מ 500$- אסור לעודד כאלה דברים, ואסור להמליץ לאנשים לא לרכוש אינטל בשום מחיר ולשלם את הסכום המטורף הזה.

בסה"כ יש משוואה של מחיר מול תמורה- ואסור לשכוח את החלק של המחיר-.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2005, 01:12

אני מדבר על מוצר שללא המהרה המצב שלו טוב מכל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אתה מדבר על מוצר של קיים בשוק כמעבד שולחני, אתה מדבר"

מעבדי AMD ,פרט ל FX55, ובהפרש של כמה נקודות, כשהמוצר של אינטל במהירות שעון של 2MHZ
והמעבד של AMD במהירות שעון של 30 אחוז יותר.2.6MHZ
המעבד של אינטל צורך 40% פחות הספק- וחום בהתאם- כך שאפשר להמהיר אותו חופשי עד שיגיע לפליטת החום של הFX ובדרך לעבור אותו חלק.

המתאם הוא של ASUS כך שהוא לא פרטיזני- ואם מעבדי ה HIGH END היו כוס התה שלי, הייתי מבצע את הקומבינה מבלי לחשוב פעמיים( פחות 200$, מוצר טוב יותר, וגם ישראלי(ערך מוסף))
"הקומבינה" הזו מסובכת בדיוק כמו להרכיב מאוורר חדש למעבד, אז פשוט תפסיקו- מדובר במוצר נהדר, שמוכיח שאינטל לא אמרה את המילה האחרונה- ואני מחכה לתחרות חמה יותר בינהם.
בנוגע לפרסוקט מסכים.
בנוגע לכפול הליבות- אין ספק שנופל מכפול הליבות של AMD, אבל אולי רכישה חכמה.
לא מדובר במוצר נפל, ויש לו פלח שוק שלו שאני מצפה שבתור פורום מקצועי (וישר) תפנו אותם לאותם מעבדים(מי שצריך קידוד, פוטושופ, וכו'.....)
.
ישן 09-06-2005, 01:19

תבין שלרוב האנשים הבשורה לבית AMD לא הגיעה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "נתחיל כמה פעמים שצריך, בפורום הזה אני מניח שלא יחסמו אותי"

לכן בניגוד למה שאתה אומר, AMD צריכים להוריד מחירים של כפולי הליבות, עכשיו זה אכן הזמן שלהם לתפוס נתח שוק, אבל לא בדרך הזו, ואני אהיה הצרכן הראשון להעניש אותם על זה, אבל לא האחרון- בדרך הזו הם יפסידו את הרכבת- ואז מה?? נישאר עוד פעם עם יצרנית אחת??
אל תשכחו שלרוב משקי הבית(שהם הרוב), טכנולוגיה חודרת בתור תוית- DUAL CORE,64BIT, אנשים מעוניינים לרכוש הכי הרבה פיצרים בכמה שפחות כסף,לא מעניין אותם טיב יישום הטכנולוגיה, ובהפרשי מחירים כאלו, גם לא יעניין אותם
ולפי איך שזה נראה כרגע, במשחק כפולי הליבות INTEL תיקח בגדול

אגב משתתף בצערך על החסימה

נערך לאחרונה ע"י yonishtr בתאריך 09-06-2005 בשעה 01:46.
ישן 09-06-2005, 03:55
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
אני לא מצטער על החסימה כך שגם אתה לא צריך להיצטער
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "תבין שלרוב האנשים הבשורה לבית AMD לא הגיעה"

איך אתה בכלל יודע על חסימה?

AMD יודעת לדאוג לעצמה טוב מאוד (אבל אתה מוזמן לשלוח לה את עיצותיך), כפולי הליבה שלה הם המעבדים הטובים בעולם והיא לא תוריד מחירים כל כך מהר, ועדיין כל מעבד שתייצר ייחטף מעל המדפים, לא עליידי חלק מהישראלים שחשופים ל YNET ו HWZONE אבל יש מספיק צרכנים נבונים/מקצועיים בעולם שצריכים ריבוי משימות אמיתי ומחשב איכותי.

AMD מזמן נטשה את אסטרטגיית התחרות דרך מחיר זול יותר, מלמטה למעלה ועברה להיתחרות על בסיס מוצרים טובים הרבה יותר בעיקר בתחום השרתים ומשם היא זולגת כלפי מטה.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 09-06-2005 בשעה 04:12.
ישן 09-06-2005, 02:13

אגב פיספסתם את העניין בשרשור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dotans שמתחילה ב "ירידת מחירים למעבדים"

בהודעה #3 טען תפוחים שהורדת המחירים הצפויה של אינטל באוגוסט, לא צריכה להגיע למוצרי AMD כיוון שלAMD ואינטל אין שום תחליפיות, וגם אם AMD תעלה מחר את מחיריה ,פי אלף, תפוחים יתחיל לעבוד כשוטף כלים,וקוטף תפוחיםו, לאחר עבודתו הרגילה, וכל זאת על מנת שמעבדו ישא את האותיות AMD.

לעומתו אני מנסה נואשות לשכנע אותו שבחיים לא יגיע למצב כזה, ושאם חברה מסויימת מגזימה, היא מסתכנת בכך שתעלם כלעומת שבאה, חוק בסיסי בכלכלה שלא תופס במדינתנו, ושאם הגידול רווחים בגרפים ישנה מגמה ,יתחילו לשחק עם המחירים מטה, במגמה להגדיל את הרווח.

ואם INTEL שמחזיקה בלמעלה מ 80% מהשוק, מורידה מחירים, ומתחרתה, לא, אנחנו בתור צרכנים נבונים, צרכים לעודד את אינטל..., אחרת AMD תקבע את עצמה בתור חברה של מותגי יוקרה שמחירהם בהתאם- ואת זה אנחנו לא רוצים,ואינטל לא תוריד להבא מחירים.
המצב הבריא לכולנו, הוא ששתי החברות יתחרו עלינו(הצרכנים), אם באמצעות ביצועים, אם באמצעות מחירים, ואנחנו נתגמל אותן בהתאם.
ישן 09-06-2005, 04:06
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "אגב פיספסתם את העניין בשרשור"

אני לא טענתי בזכות אי הורדת מחירים (אף אחד לא שואל אותי) אני הסברתי למה להערכתי לא תהיה שום ירידת מחירים דרמטית, אשמח לטעות, אבל כאשר מעבדי אינטל מעלים עשן במבחן מאמץ של טום חומרה הלחץ על AMD להגדיל מהירות שעון או להוריד מחיר הוא לא גדול בלשון המעטה מה גם שכנראה קשה לה להוריד מחירים על כפולי ליבות בשלב זה.

מדהים שאתה חושב שמי שמגזימה היא AMD. מחירי מעבדי AMD יותר זולים, הם יותר טובים, אמינים ובעלי תכונות רבות יותר, בעלי יכולת שדרוג לליבה כפולה על אותה תשתית.

אתה מוזמן ללכת לעודד את אינטל ב "הורדות המחירים" הוירטואליות שלה. המרכיב העקרוני האמיתי הוא עידוד החברה ששוברת את המונופול אבל מבחינתי העיקר הוא שהמוצר של AMD פשוט טוב וכדאי פי כמה, באיומי מכות לא יגרמו לי לקנות פרסקוט/זיאון או כפול פרסקוט וכפי שאני לא הייתי נוגע במוצרים האלה עם מקל כך לא אייעץ לאף אחד אחר לקנות אותם לעצמו.

דבר אחד נכון, לאינטל יכולת ייצור עודפת, AMD הרבה יותר לחוצה ופועלת בתנאי פתיחה קשים יותר, פלטות סיליקון קטנות יותר (200 מ"מ לעומת 300 מ"מ), מצד שני ל AMD יש מוצר טוב ביד כבר זמן רב יחסית ואינטל מסובכת עם פצצת החום פרסקוט ושטיפת מוח רבת שנים של שגעון המגה הרץ.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 09-06-2005 בשעה 04:09.
ישן 10-06-2005, 07:23
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
שאלה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "אגב פיספסתם את העניין בשרשור"

נניח וכל מה שאתה אומר נכון וכעת האינטל יותר זול מה AMD, יש לי שאלה אחת - למה, בעצם? מה האינטרס של חברה ליצור מוצר ולשווק אותו במחיר נמוך משל המתחרה, למרות שעד היום שיווקו את המוצרים במחיר גבוה משל המתחרה?

Did it cross your mind ש...כשאי אפשר לעשות תחרות אמפירית, מנסים ללכוד את הצרכן על ידי הורדת מחירים?

נקודה למחשבה

נ.ב. בחנויות מוכרים היום פרסקוט. לא דותן. את זה אתה צריך להפנים. דבר נוסף שאתה צריך להפנים, זה שעד שהדותן יגיע לשולחניים, לכל הישראלים שמאוד אוהבים חידושים ופטנטים, כבר יהיה איזה DC64Bit נחמד מתחת למכסה המנוע... ורמת התמיכה מהתוכנה תעלה בהתאם עד אז...

ישן 10-06-2005, 07:52
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

הוא נורא דואג ל AMD, בגלל זה הוא רוצה שתוריד מחירים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "שאלה"

למרות שהמוצר שלה הרבה יותר טוב, זה מן חוק כלכלי חדש, מוצר עלוב ומוצר מעולה צריכים להימכר באותו מחיר. הצעתי לו לשלוח את הצעותיו המענינות ישירות לחברת AMD.

למרות שאני מת לקנות אתלון 64 X2, הוא יקר מידי ואני לא יכול להצדיק את הצורך במעבד כזה עבורי, אבל אני בפרוש חושב שהמחיר שלו מוצדק, גם בגלל שמדובר בחתיכת סיליקון גדולה מאוד, גם בגלל הביצועים ביישומים, גם בגלל הביצועים המעולים של צריכת חשמל/פליטת חום, גם בגלל שבהשוואה למה שנדרש עד היום כדי להריץ מחשב כפול מעבדים המעבד הזה הוא חיסכון ברור, לוח אם לשרת אופטרון עם שני שקעים עולה 2000-3000 שקל, אופטרון אחד ב 2. 2 ג"ה עולה 3000 שקל!
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=5834
ישן 10-06-2005, 09:10

אני חוזר על זה פעם אחרונה:
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "הוא נורא דואג ל AMD, בגלל זה הוא רוצה שתוריד מחירים"

ישנה פונקציה של מחיר ותמורה- זה יהיה קיצוני ומטומטם לומר שבחדי ליבות אין שום זיקת מחירים בין אינטל לAMD.
אל תשכחו שנכון להיום INTEL מובילה את השוק ברמה שקוטג' תנובה מוביל את השוק.
אל תשכחו שלמשתמש הביתי(H.T,DUAL CORE, 64BIT.MMX ועוד) הם טכנולוגיות ברמת השם, ואיכפת לו שיהיו כמה שיותר אותיות כאלו על המחשב שלו.

אי לכך ובהתאם לזאת תטיב AMD אם תיתן פייט גם בטיב וגם במחיר, ונתתי אם הדוגמא לדותן (הישראלי הסקסי) להראות שיש תחליפיות- ז"א מוצר של אינטל שהרבה יותר זול, והרבה יותר טוב, ושלא נרכש מטעמי בורות בלבד- כמו שאתם מתעצבנים שאדם רוכש בקטגוריית ה 3000 אינטל.....
ישן 11-06-2005, 22:55
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
טוב די!!!!
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "הם שלחו לכל חברי הפורום מייל"

חלאס יוני!!! וגם תפוחים!

חדל אש!!! כולם רוצים בטובת כולם ורוצים את הטוב ביותר לצרכן...

רק יוני בבקשה ממך, תסביר את עצמך, איבדתי את החוט בשרשור הזה.

האם אתה ממליץ לא לקנות AMD? או שמא אתה רוצה להיות שקול לשני הצדדים...

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:09

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר