לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2005, 10:44
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
כתבה מה ניסגר עם גהה היום בבוקר?! די עם הפקקים....!

במקום נסיעה של 30-35 דקות, לקח לי שעה וחצי ....

בעיקרון ימי חמישי נחשבים לימים שהכביש קצת פחות צפוף, אבל היום באמת נשבר!
אז בעיקבות הפקקים היומיומיים,
ותרבות הנהיגה המפוקפקת, חשבתי שכדאי לחוקק כמה חוקים חדשים לנהג בפקק.

1. פקק, מעצם הגדרתו גורר שנוסעים לאט. לכל מאיצי החלקיקים למיניהם: לא להאיץ ולבלום כל שניה, אתם אלה שיוצרים תגובת שרשרת של פקק, במקום לזרום ב 40 קמ"ש. תכלס, אם נמשיך בגישה פיסיקלית, כולנו נשרוף פחות מהזמן שלנו אם פשוט נזרום לאט ובעדינות.
  2. די לחתוך מצד לצד... זה לא שייט קייאקים, ואתה הרי לא מתקדם לשום מקום. עוד 3 דקות והמסלול שלי יסע יותר מהר! (זה נכון שיש איזורים שסטטיסטית מסלול ספציפי הוא מהיר יותר מהאחרים, אולם- ברגע שבחרת בו, תבורך, אל תזוז לי כל שניה... זה מעצבן )
  3. למגזר הבעייתי של ה"גברים חרמנים שחושבים שכל איגואנה נימשכת אליהם" , לא... ממש לא בא לי לראות את הפרצוף שלך מול החלון שלי על הבוקר, רק התעוררתי לפחות תעיף את המבט המבחיל שלך למקום אחר... לא, לא לבקש מאיתנו לפתוח את החלון בשביל בדיחה לא מצחיק... לא, לא לעשות לנו רעש של ניידת משטרה במטרה שנסובב את הראש, ולא... לא לשאול אותנו אם אנחנו מוכרות את האוטו- ואם לא, אז אם אנחנו למכירה.
  4. זה לא הרלם פה.... ואנחנו לא צריכים להרגיש את הבאסים של רכב 300 מטר מאיתנו... יש לי את המוזיקה שלי, תודה.
  5. מספיק עם הניסיונות לנקות לי את השימשה הקידמית בשביל שקל או שניים. אם אני ארצה, אני מבטיחה להגיד. בנתיים אני לא רוצה ותעיף את הידיים שלך מהרכב שלי!
  6. אם הייתה תאונה וכוחות ההצלה כבר בשטח, סע! מספיק להיסתכל! זה לא יעזור לאף אחד!
  7. אם יש לך משאית או רכב גדול וכבד אחר.... לך למסלול הימני!
  8. ואם יש לך פפסי MAX עם הרבה קרח, תביא לי, תודה
זהו בנתיים,
אם אני אזכר בעוד משהו אני אוסיף....
תוסיפו ואני אשלח את האיגואנה שלי לכנסת. (לא אין לי)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2005, 16:04
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
חחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "מה ניסגר עם גהה היום בבוקר?! די עם הפקקים....!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EventHorizon
למגזר הבעייתי של ה"גברים חרמנים שחושבים שכל איגואנה נימשכת אליהם" , לא... ממש לא בא לי לראות את הפרצוף שלך מול החלון שלי על הבוקר, רק התעוררתי לפחות תעיף את המבט המבחיל שלך למקום אחר... לא, לא לבקש מאיתנו לפתוח את החלון בשביל בדיחה לא מצחיק... לא, לא לעשות לנו רעש של ניידת משטרה במטרה שנסובב את הראש, ולא... לא לשאול אותנו אם אנחנו מוכרות את האוטו- ואם לא, אז אם אנחנו למכירה.

אז מה את רוצה שנעשה בפקק במקום לחפש בחורות יפות מסביב?

ישן 16-06-2005, 21:16
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תגובתי המנומקת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "מה ניסגר עם גהה היום בבוקר?! די עם הפקקים....!"

1. פקק, מעצם הגדרתו גורר שנוסעים לאט. לכל מאיצי החלקיקים למיניהם: לא להאיץ ולבלום כל שניה, אתם אלה שיוצרים תגובת שרשרת של פקק, במקום לזרום ב 40 קמ"ש. תכלס, אם נמשיך בגישה פיסיקלית, כולנו נשרוף פחות מהזמן שלנו אם פשוט נזרום לאט ובעדינות.
  2. די לחתוך מצד לצד... זה לא שייט קייאקים, ואתה הרי לא מתקדם לשום מקום. עוד 3 דקות והמסלול שלי יסע יותר מהר! (זה נכון שיש איזורים שסטטיסטית מסלול ספציפי הוא מהיר יותר מהאחרים, אולם- ברגע שבחרת בו, תבורך, אל תזוז לי כל שניה... זה מעצבן )
  3. למגזר הבעייתי של ה"גברים חרמנים שחושבים שכל איגואנה נימשכת אליהם" , לא... ממש לא בא לי לראות את הפרצוף שלך מול החלון שלי על הבוקר, רק התעוררתי לפחות תעיף את המבט המבחיל שלך למקום אחר... לא, לא לבקש מאיתנו לפתוח את החלון בשביל בדיחה לא מצחיק... לא, לא לעשות לנו רעש של ניידת משטרה במטרה שנסובב את הראש, ולא... לא לשאול אותנו אם אנחנו מוכרות את האוטו- ואם לא, אז אם אנחנו למכירה.
  4. זה לא הרלם פה.... ואנחנו לא צריכים להרגיש את הבאסים של רכב 300 מטר מאיתנו... יש לי את המוזיקה שלי, תודה.
  5. מספיק עם הניסיונות לנקות לי את השימשה הקידמית בשביל שקל או שניים. אם אני ארצה, אני מבטיחה להגיד. בנתיים אני לא רוצה ותעיף את הידיים שלך מהרכב שלי!
  6. אם הייתה תאונה וכוחות ההצלה כבר בשטח, סע! מספיק להיסתכל! זה לא יעזור לאף אחד!
  7. אם יש לך משאית או רכב גדול וכבד אחר.... לך למסלול הימני!
  8. ואם יש לך פפסי MAX עם הרבה קרח, תביא לי, תודה
1. נכון לחלוטין

2. זה לא ישפר את מהירות הנסיעה שלך בהרבה ..

3. את יפה ? לפחות מספיק כדי למשוך את עיניהם של גברים בפקק? זבש"ך . אני בטוח שיש גם בחורות שמתלוננות על זה שלא מסתכלים עליהם , אנחנו הגברים לא יכולים לרצות את כולן . תתנחמי בכך שלפחות בעת פקק יורד הסיכוי שהמבטים שנותנים בך הנהגים האחרים יגרמו לתאונה קטלנית .

4. ראית את הפשיעה של הזמן האחרון?

5. אלה בעצם אנשים שמבקשים תרומה אבל לא נעים להם אז הם כופים עלייך שרות שלא ביקשת . מסכנים .

6. זה בערך הדבר הכי מרגיז בעולם . פקק מלאכותי שנוצר בנתיבים פנוים בעקבות הצצה למתרחש בנתיבים חסומים

7. נכון

8. ואם במקום לנהוג הוא יוציא לך פפסי מקס ובמקום להסתכל על הכביש יתעסק בלהגיש לך אותו , את תהיי מרוצה?
התשובה היא כן : there is no sugar

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-06-2005, 10:45
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
לגבי 1 ו-7

נתחיל מ-7 - באמת הגיע הזמן שאפשר יהיה למצוא פפסי מקס בכל מכולת ופיצוציה. אולי הפרסומת החדשה הקורעת שלהם תכניס קצת מודעות לספקים המעצבנים.

עכשיו לגבי 1 - יש מקומות בגהה (כמו ההתפצלות המעצבנת במחלף גהה) שאם את מסתכלת מהאויר את רואה פקק בלי שום סיבה. קוראים לתופעה הזאת "פקק מדומה" והיא מתרחשת בדיוק מהסיבה שציינת - אנשים נוסעים קרוב מדי אחד לשני, ומהר מדי. כאשר מישהו בתחילת הטור מאט במקצת, זה יוצר פקק שנשאר גם אחרי שאותו בחור יגיע הביתה. תופעה מעצבנת שנובעת מהטמטום וקוצר הראות של הנהג הישראלי. כמו אותם מטומטמים שנכנסים לצומת פקוק ותוקעים את התנועה מכל הכיוונים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר