לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2005, 20:08
  eli-ben eli-ben אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
לכל מי שיכול לעזור, בעייה דחופה

כל מי שיכול לעזור, בעייה דחופה,
יש לי WINDOWS 98 SE עם INTERNET EXPLORER6 הבעייה היא שכשאני נכנס לאתרים וישנם לינקים שפותחים חלון חדש, החלון הזה לא טוען את האתר בכלל ופשוט "נתקע" אני לא יודע מה לעשות ואני ממש מיואש כל אתר אינטרנט המצריך פונקיצייה של חלון חדש אני לא יכול לעבוד איתו מאחר והדפדפן לא פותח אתרים המצריכים פתיחת חלון חדש,
ניסיתי לתקן את אינטרנט אקספלורר 6 פעם הסרתי אותו והחזרתי לאינטרנט אקספלורר 5 רק שם אני יכול לעבוד עם חלונות חדשים אבל ישר שאני מתקין 6 אני עוד פעם מקבל את הבעייה,
יש לציין כי פירמטתי את המחשב בגלל זה 3 פעמים ברציפות אבל יש משהו שאני מתקין שגורם לבעייה, ניסיתי להסיר את כל ההתקנות שלי ולהסיר מ MSCONFIG כל מה שעולה אבל שום דבר פשוט לא עוזר,
ניסיתי כל מיני תוכנות להסרת תוכנות ריגול אין כאלה, ניסיתי לסרוק ולהסיר וירוסים באמצעות NORTON ANTI VIRUS 2005 אין וירוסים והוא מעודכן,
קיצר מה אני יכול לעשות אני מיואש,
תודה בן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2005, 14:38
צלמית המשתמש של jot
  משתמש זכר jot jot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.02
פיגוע 1. מערכת ההפעלה שלך מיושנת. היא מלאת פרצות אבטחה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eli-ben שמתחילה ב "לכל מי שיכול לעזור, בעייה דחופה"

יש בערך מאה מליון דרכים לדף אינטרנט להכניס טפיל אל מערכת ההפעלה שלך או לדפדפן הנ"ל. ועוד מאה מליון דרכים לפרוץ למחשב שלך להשתלט עליו מרחוק וכו'.... ניהול הפורטים והתקשורת לאינטרנט של המערכת הפעלה הזו הוא פשוט שערוריה.
2. הדפדפן IE הוא סיכון דומה והשילוב של שניהם הוא קטסטרופה שאי אפשר להגן עליה כלל.
3. תתקין FIREFOX וגלוש איתו בהנאה רבה
4. תנסה לשדרג את החומרה שלך קצת (זיכרון, מעבד מהיר יותר שמתאים לאותו לוח אם, הוספת מאווררים ו OVERCLOCKING, כרטיס מסך חזק יותר, שידרוג HD ל HD מהיר יותר עם יותר BUFFER וכו'....) ואז תוכל בטח להתקין WIN XP וקפצת מאה דרגות באבטחה. כמובן שאחרי זה תצטרך לעדכן את מערכת ההפעלה עם כמה עשרות עידכונים ידניים, SP1, ו- SP2. תצטרך תוכנת פיירוול נורמלית (כמו SYGATE PERSONAL FIREWALL HOME) וחינמית, תצטרך ליצור משתמש מוגבל שאינו ADMIN שאיתו תעבוד על המחשב בשיגרה, תצטרך להתקין ולעדכן מספר תוכנות אנטי ספיי, HIJACKTHIS וכו'..... תצטרך תוכנת אנטיוירוס טובה ועדכנית, תצטרך לעשות סריקות ולנקות אותו.....

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר