לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2005, 20:54
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "יש ביקורת ל-S2 !!!"

נראה לא רע בכלל

כמי שכבר ידוע בפורום הזה כחובב של ה-S1 (דור האב), התרשמתי לטובה מהרבה מאוד פרטים בביקורת.... יש הרבה מאוד פרטים שבגללם הS2 יכולה להפוך מייד לפייבוריטית:

מאקרו מ-0 ס"מ - כלומר ממש צמוד לעדשה... זה מדהים... בתור מי שניסה לבצע צילומי מאקרו בS1, אני יודע עד כמה היה קשה להתפקס מ-10 ס"מ.
יש מעט מאוד מצלמות שמאפשרות מצב מאקרו כה קרוב.

המייצב עובד בשלושה מצבים - אפילו מצב נפרד לפאנינג... זה מדהים לכשעצמו - כלומר - התפקסות על אובייקט ושמירת המייצב על הפוקוס - אמור להיות קל יותר (תאורטית) לבצע פאנינג בS1

שיפור במהירויות התריס - גבוהות יותר (יחסית למצלמה קומפקטית זה בהחלט הישג - 1/3200)

AF Assist - תאורת העזר שכל כך היתה חסרה לי בS1 כדי להתפקס במקומות שבהם התאורה חלשה (אפילו נורות 75W).

מצב הcontinous תאורטית הוא לא מוגבל... שזו אופצייה מדהימה (בתלות בכרטיס לדעתי)

שיפור בטווח הפלאש - כולל פלאש לטווח קצר יחסית (כ-70 ס"מ) - בS1 הקודמת שלי, הפלאש לא היה רגיש כל כך למצבים והיה "שורף" תמונות.

מה אתם אומרים, להחליף את הD70 בS2... ?
סתם. לא אעשה זאת. אבל כשיירד המחיר - אשמח אם מצלמה זו תהיה ברשותי בנוסף..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2005, 14:27
  alon737 alon737 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Photo Freak שמתחילה ב "עכשיו אחרי שיש ביקורת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Photo Freak
מה דעתכם שכדאי לי ללכת עליה במקום ה350D?

שמע אין ספק שהS2 היא מצלמה מעולה - לדעתי הטובה ביותר בקטגוריה שלה בפער גדול. אני חושב שכן כדאי לך ללכת עליה לפני שאתה עושה את המעבר לDSLR ישר מP&S מאוד פשוטה. יהיה הרבה יותר נוח ללמוד ואני בטוח שגם מהS2 אתה תהנה מאוד, אין הרבה מצלמות וורסטיליות כמוהה ובמיוחד עם הXT בשביל להגיע לכזאת רמה של טווחים ואיכות אתה תצטרך להוציא עוד כמה אלפי שקלים לפחות.

מתי שתרגיש שמיצית לגמרי את הS2 ותרצה להתקדם, תמכור אותה ותתקדם לXT. אלא אם כן אתה לא תהיה לחוץ בכסף ותרצה להשאיר אותה בתור מצלמת גיבוי, אבל אני בטוח שבשלב כלשהו תרצה למכור אותה כדי לקנות עם אותו הכסף איזה עדשה או משהו כזה... DSLR זה עסק יקר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר