לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2005, 23:49
  macox macox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל macox שלח הודעה דרך MSN אל macox
3 אימונים בשבוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דוכיפת2006 שמתחילה ב "כושר קרבי"

תתחיל "מקטן" ותתקדם אלה...

מה לעשות ? תמיד אפשר לרוץ - לשיפור סיבול לב/ריאה תמיד אפשר לעשות ריצות מתגברות כלומר בהתחלה לרוץ 20 אחוז ואז אחרי 100 מטר לרוץ ב 40 אחוז וכן אלה.

אם אתה עוד חדש בקטע הזה תתחיל לרוץ ריצות קצרות כלומר עד 1000 מטר,ברגע שאתה מרגיש שאתה מסוגל לעוד (הייתי אומר אחרי 3-6 אימונים) תרוץ 2000 וכן אלה.
לעשות בתחילת ובסוף האימונים מתחילות לכול האזורים. תמיד אפשר לשלב כוח בריצות,תחלק את זה לסטים,בד"כ עד 3 סטים,כמו בריצה תתחיל בקצת וברגע שאתה מרגיש שקיים שיפור תוסיף עוד.
תנסה לרוץ בים או על דשא בשביל למנוע שברי מאמץ...

שיהיה בהצלחה

אני הלוחם של היום והלויס ליין של המחר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2005, 00:16
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי דוכיפת2006 שמתחילה ב "וואלה תודה אחי"

האימונים מתחלקים לשניים:
*אימוני כוח.
*אימוני סיבולת לב-ריאה.

אז אחי, הכי טוב שתגיד לנו מה הרמה שלך והכל, אנחנו כמובן לא נוכל לתת לך תוכנית אימון מסודרת והכל כי אנחנו לא מוסמכים לזה, אבל עזרה כה.

קח את עצמך עם שעון לריצת 2000....תבדוק כמה אתה עושה...
גם כדאי שתעשה את מבחן קופר....ת'רץ 13 דקות ובודק כמה ק"מ אתה רץ...
תבדוק את עצמך במקסימום מתחים, מקבילים, מרפקים ובטן.

לפי זה אתה יכול לבנות לעצמך תוכנית..פחות או יותר....

למשל אני אתן לך דוגמא, לאימון שלי. אני רץ 2000 ב8:15, ויש לי סיבולת לב ריאה אז את האימוני ריצה שלי אני עושה ארוכים יחסית (אני חושב). האימוני ריצה שלי מתחלקים ל:
1.) אימון ריצה של 6 ק"מ.
2.) אימון ריצת 4 ק"מ+4*500 ספרינט. כמובן ש500 מ' זה לא ספרינט אבל בריצה הזאת אתה אמור לתת כמה שיש לך. אחרי כל ספרינט כזה אתה צריך לחכות שהדופק ירד ל100-120 ולצאת לספרינט הבא.

באימון כוח שלי אני עושה: מרפקים, בטן, מתח ומקבילים.

1.) 5 סטים מתחX מקסימום יכולת (באותו רגע..כלומר כמה שאתה מצליח) כל פעם (כמובן שזה יורד...תנסה שהירידה תהיה מינימלית...למשל ...ה15,14,13,12,11).

2.) 5 סטים מקביליםX מקסימום יכולת.

3.) 5 סטים מרפקים של 50% יכולת (כלומר חצי ממה שעשית במבחן בר-אור). אתה לא אמור לסיים את כל הסטים פה, כי זה דיי קשה לסיים סטים של 50% ו5 כאלה.

4.) 5 סטים בטן של 50% יכולת בדקה.

רווח בין סט(מתח ראשון) לסט(מתח שני) 45 שניות עד דקה..ובין סוג סט(מרפקים) לסוג סט אחר(בטן) 2-3 דקות.

אני חושב שאם אתה מתחיל אולי כדאי לך לעשות 3 סטים. כי אני באמת מתאמן דיי הרבה זמן וזה אימון שקורע אותי.

יש כאלה שאומרים שאימון כוח+ריצה באותו יום לא טוב..יש אומרים שכן...תעשה מה שבראש שלך...
בשביל לפתח את השריר עדיף שתאכל שעתיים לפני האימון פחמימות (שנותנות את ה"כוח") כמו פסטה...לחם...אורז וכו'...
ואחרי הארוחה משהו עם הרבה חלבונים (החלק שמרכיב את השריר) כמו חלב, טונה, דג, עוף, מוצרי חלב כמו גבינות יוגורט וכאלה!...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר