לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2005, 22:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
תיקונים...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ICU2 שמתחילה ב "אני לא רוצה לרדת לרמתך - משום שתגובתך כניראה ניתנה "מהבטן" ואולי עם כאב."

א. אני מבין שיש לך מידע סודי על השלבים הבאים, שלא קיים ברשות אף אחד אחר. פרט לכך, אני
כתבתי על רוב היישובים, ואתה "משום-מה", כתבת על רוב התושבים. מוזר...
ב. הכסף הזה הוא ציבורי והוא מיועד למטרות שמכוונות לתועלת רוב התושבים. חלק מתושבי ת"א לא
מעוניינים בהשקעת כספי העירייה בחידוש מרכז העיר - האם על העירייה להתחשב בהם, או באינטרס
של הרוב הגדול שכן תומך בכך?...
ג. אתה דיברת על ה"פיצויים היפים", שזה שקר גס, הידוע לכל מי שטרח לבדוק זאת, והצגת את
הגירוש הזה כמעין אטרקציה שעל תושבי מוצמוץ לקנא בה. זה מגעיל וחסר התחשבות באלפים שנגזר
עליהם חורבן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2005, 22:48
צלמית המשתמש של ICU2
  ICU2 ICU2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.05
ORI, מעניין כיצד אתה מוציא דבר מהקשרו ?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "תיקונים..."

א. לגבי המידע הסודי, היה לי - אבל גנבו לי אותו (זה במקרה נמצא אצלך ?)
אכן ההתיחסות שלי הינה לרב התושבים ולא לרב הישובים.
ב. ישנם חוקים המורים את מגבלות השימוש של כספי מועצות. נגד יש"ע כבר נפתחו בעבר חקירות על שימוש בלתי הולם בכספי ציבור. גם הפעילויות הללו הממומנות ע"י יש"ע למיטב ידעתי אינן חוקיות.
ג. אתה מוכן להראות לי היכן דיברתי על הפיצויים היפים שיקבלו המפונים מגוש-קטיף ?
לא תוכל להראות לי, אבל.........אני אעזור לך: אין ספק שהתושבים יקבלו פיצויים הגבוהים לאין ערוך משיווי הבתים שלהם ומההשקעות שלהם ברכישה (אינני יודע מה המצב לגבי עסקים) - וטוב שכך. בנוסף מקבלים המפונים כספי ביניים לשכירת בתים או שיאפשרו להם לעבור לקרוואנים ועוד כספים שונים.
אולי הכספים הללו אינם מספיקים - אך לשם כך יש להכנס למו"מ ולא לטמון את הראש באדמה עד להגעת רגע האמת.

ועכשיו תענה לי בכנות (במידה ואתה בעל משפחה עם ילדים) - האם לאחר החלטת הפינוי שהתקבלה ברוב קולות בכנסת, אתה לא היית מתחיל לחפש את האלטרנטיבות הטובות ביותר למשפחתך ?
ישן 05-07-2005, 23:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
מעניין הרבה יותר איך אתה מתחמק מלהתייחס לסוגיות שאתה עצמך מעלה...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ICU2 שמתחילה ב "ORI, מעניין כיצד אתה מוציא דבר מהקשרו ?"

א. אם אין לך כל מידע לגבי היישובים, ודאי שאינך יכול למחות על רצון נציגיהם לנסות למנוע מראש את
גירושם.
ב. ישנם חוקים, שבאופן מפתיע להחריד, נאכפים אך ורק נגד יש"ע, ולא נגד אף אחד אחר שנוקט
בדיוק באותה גישה. מיטב ידיעתך אינו מספיק...
ג. אני מניח שכשכתבת על תושבי מוצמוץ המסכנים, שלא "מועברים לניצן עם חבילת פיצוי יפה", בטח
התכוונת למישהו אחר מלבד המתיישבים...
אני אעזור לך לרדת מהעץ השקרי שטיפסת עליו: אין ספק שהאנשין מקבלים פיצוי כספי שלא יאפשר
להם להתקרב לרמת חייהם הקודמת - ולחלקם הוא אפילו לא יספיק לרכישת דירה. זה שנראה לך סביר
שמשפחות מרובות ילדים ישוכנו בקראוונים, רק מעיד לאיזה תהומות של אטימות ושנאה אתה הגעת.
קראוונים למשך שנתיים - זו התעללות.
הכספים אינם מספיקים, והרעיון של להציע גרושים כדי לכפות על המגורשים לנהל מו"מ, זו התנהלות
נבזית, שלא מפתיע שכשונא ההתיישבות, אתה תומך בה...

אני אענה לך בכנות - לא יודע כיצד הייתי נוהג לו הייתי במקום הנידונים לגירוש, אבל האלטרנטיבות
המוצעות להם כרגע - הן כולן גרועות מהסיכוי האפסי שמאבקם יצליח להשאיר אותם במקום...
ישן 06-07-2005, 06:25
צלמית המשתמש של ICU2
  ICU2 ICU2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.05
נורא נחמד מצדך לצטט את משנתך בלי שום מאחז במציאות
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מעניין הרבה יותר איך אתה מתחמק מלהתייחס לסוגיות שאתה עצמך מעלה..."

א. רוצים למחות - שימחו....... על חשבונם.
ב. מחלת הרדיפה נתנת לטיפול.
ג. עכשיו לפחות אתה מבין שסף הרגישות שלך נמוך להפליא כשאתה מחבר בין דבר לדבר ומתעלם מהדברים שאני כותב בפועל.
אתה פשוט פטאטי..........שימוש בביטויים כמו "תהומות של שנאה" אמור להביא תגובה כמו: "אתה פנאט מלא טרוף" - אבל תתעלם.....לא אמרתי (-: .
משפחה שרוצה לחיות בקראוון כי היא אינה דואגת לעצמה ושוכרת או קונה מגורים מתאימים - שתחיה בקראוון.
ואיזה שטויות אתה אומר שהכסף לא יספיק לה לרכישת מגורים מתאימים.... לא יספיק לרכישה היכן ?

אגב,
אני מאמין שאתה היית פועל למען משפחתך (כפי שרוב המתיישבים אכן עושים או יעשו) ולא היית מחכה לפינוי ולפתרונות שיוצעו לך באותה נקודת זמן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר