לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2005, 23:07
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
ניצולת אושוויץ: ברוטליות השוטרים הממה אותי

ניצולת אושוויץ: ברוטליות השוטרים הממה אותי

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.inn.co.il/data/images/2005/05/17/shotrim.jpg]

נילי פישר, ניצולת אושוויץ, סיפרה לערוץ 7 כי היתה מזועזעת לנוכח הברוטליות שהפגינו שוטרים בסילוק דוכן סרטים כתומים שהפעילו ילדות כבנות 13. "מה, אנחנו בשואה?", אמרה.

"ילדות נחמדות כבנות 13 עמדו ומכרו סרטים כתומים ופתאום ניגשו אל השולחן שלהן שני שוטרים וללא התראה הפכו את השולחן, פיזרו את הסרטים ולקחו לילדות את השולחן", כך מספרת נילי פישר ניצולת אושוויץ, שהיתה עדה היום למחזה של ברוטאליות משטרתית כלפי ילדות שמכרו סרטים כתומים.

פישר מספרת לכתבתנו רותי אברהם כי שבה היום מנסיעה למרכז, ירדה מהאוטובוס בתחנה מרכזית בירושלים וניגשה אל דוכן שבו מכרו הילדות סרטים כתומים כדי לקנות לעצמה סרט כתום. אז הגיעו השוטרים והפכו לילדות את השולחן "עיני התמלאו דמעות, כשראיתי איך הם הופכים להן את הדוכן בכזאת ברוטאליות וגסות. הרי הילדות לא עוללו דבר. חשתי שאיני יכולה לשאת את המראה ובמשך שעות לאחר מכן לא נרגעתי. מה, אנחנו בשואה?", שואלת פישר ומוסיפה כי השוטרים יכלו לגשת לילדות לדבר עימן ולבקש מהן ללכת משם ולא להתנהג כך.

פישר לבורנטית בגימלאות ומתנדבת ביחד עם חברותיה בבית אבות, בסיוע לאלמנות עריריות, מציינת כי עלתה בשנות החמישים ביחד עם אביה לארץ וזאת בניגוד לרצונו כיון שמשפחתו היתה בארה"ב והוא רצה לנסוע אליהם. 'הוא סבל מאד מכך שהתקשה למצוא עבודה והיה חייב להתפרנס, אך הגיע איתי כי לא רציתי לנסוע למקום אחר. היום אני לא מסוגלת לצפות בטלויזיה כדי לא לראות מה שאנחנו מעוללים לעצמנו'.

פישר אומרת עוד כי אינה יודעת מה תגיד לנכדתה העומדת לנסוע לפולין ובקשה לשוחח עימה. "אין לי מה לומר לה אחרי שרואים דבר כזה, למה בכלל באתי ארצה"?

פרסום ראשון:18:48, 05 יולי '05
עדכון האחרון:19:19, 05 יולי '05

מקור: http://www.inn.co.il/news.php?id=117083

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2005, 08:13
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
שוטרים קולקציית 2005- 2006
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "ניצולת אושוויץ: ברוטליות השוטרים הממה אותי"

הייתי שולח את השוטרים שלנו לקורס סידרת חינוך אצל השוטרים האמריקאים NYPD שתאמינו לי לאחר חודש בארה"ב איזה כבוד הם נותנים לתושבים ובאיזה נימוס מדברים איתם ובאיזו נדיבות עוזרים ומסבירים לתושבים במידה ועשו דבר לא בסדר.

מדברים עם התושבים עם הפיות שלהם במידה והדבר לא מגיע להרמת יד על השוטרים. שם אם מרימים יד על שוטר מקבלים מכות רצח עם עלות! (מוטות ברזל של שוטר)

הייתי שולח את השוטרים ללמוד מהם כמה דברים על התנהגות.

השוטרים במדינה הזאת נהיו פשוט חיות. במקום שישמרו על הסדר הם מתסיסים את השקט שנשאר לו יחסית.

ואת כל ההומלסים והפושעים לא מפנים או לא מנקים.

חברים... יש לנו הרבה מה ללמוד מהגופי משטר בארה"ב

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 06-07-2005 בשעה 08:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:05

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר