לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2005, 10:09
  rollo rollo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.04
שאלה ראוטר לחיבור 2 מחשבים

שלום לכולם ,

אחרי שחפרתי בכל חור באינטרנט ובפורום , מצאתי את הראוטר הבא של LINKSYS (חברת בת של CISCO) : http://www1.linksys.com/internation...oid=78&ipid=452
דגם WRT54G .
יש לי לפטופ חדש שכבר יש לו WIFI , ומחשב שולחני עם כ. רשת .
יש לי כמה שאלות ואני אשמח אם מישהו יוכל לענות לי עליהם :
1. אני יכול לקנות במחו"ל את הראוטר במחיר של 400 , מהארץ 500 ומהארץ עם התקנה ותמיכה 700.
השאלה היא עד כמה זה מסובך לחבר את מודם ADSL שלי (DYNAMODE A360 מבזק) ולקנפג את הראוטר והאם עדיף להשקיע בהתקנה ובתמיכה 200 ש"ח ? יש לי רקע די טוב בתחום המחשבים אבל ברשתות קצת פחות (יותר ברמת TCP/IP ואתרים מסחריים ופחות ברשתות בארגונים וכו' ).

2. היות וזה הראוטר שהרוב המליצו לי עליו , אני מניח שאני מחבר אותו בכבל למחשב הנייח ובנייד מגדיר חיבור , יש איזה מדריך טוב שאפשר להשתמש בו כדי ללמוד על הנושא יותר ? (קראתי וחיפשתי פה בפורומים אבל רוב המדריכים שמצאתי היו של EDIMAX וכמה של ALCATEL .) .

3. ברמת המשתמש הביתי , אני מניח שאני לא אצטרך את ההגדרות המתקדמות של הראוטר , כלומר פרט לאבטחת הרשת והגדרת FW (שכבר קיים על הראוטר ואני אגדיר על המחשבים) אני צריך לדעת עוד משהו שהוא קריטי ?

4. מקריאה פה בפורומים הבנתי שיש מספר פרוטוקולים שאיתם הראוטר יכול לעבוד , אני כרגע עובד עם ADSL אבל אני לא רוצה להגביל את עצמי ואולי לעבור לכבלים , יש מגבלה כלשהי שקיימת בראוטר (הזה או בכלל) שמונעת ממני לעשות את זה ? אני אודה למי שיוכל לתת לי לינק לרשימת הפרוטוקולים ולמה מתאים כל אחד -ADSL/CABLE . אני מכיר את הבעיה עם הגדרת החייגן בכבלים אבל זאת בעיה שאפשר לפתור מול הספק ..

אני ממש אודה למי שיוכל לענות לשאלות שלי / למי שיתעצל ויספק לי לינקים למאמרים נוספים .
תודה מראש,
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר