לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2005, 06:31
  eyal-r eyal-r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.04
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הכל תלוי בחסימות שיש או אין בינך לבין היעד, ומה שאתה אמור לקבל זה כמובן reply..."

מודם alcatel שמשודרג ל PRO והפכתו לנתב

למודם מחובר switch בכבל מוצלב ומשם למחשבים.
כל הרשת עובדת מצויין כולם "רואים" אחד את השני אין בעיות מהבחינה הזו.

בסה"כ במחשב שלי המקומי אני מבצע PING ל IP שקיבלתי מספק האינטרנט ואני מקבל Request Time Out.
בשני המחשבים שלי (98 , XP)

לעומת זאת כשאני נכנס מבחוץ למחשב ל FTP שלי דרך NO-IP או דרך ה IP הכל עובד כשורה.
כתבתי netsh int ip reset כדי לאפס את הרשת גם לא עזר.

לשאלה שלי למה יש לי Request Time Out במחשב המקומי?

ולמה כשאני רוצה להיכנס ל FTP שלי מהמחשב המקומי דרך ה IP שקיבלתי מספק האינטרנט אני לא
מצליח - אני יודע שזה תקין וזה לא אפשרי אבל איך פותרים את הבעיה הזו דרך PROXY? איך??

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2005, 07:17
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eyal-r שמתחילה ב "אז ככה"

בתצורת NAT, אלא אם כן המערכת שעושה את ה-NAT די חכמה (ולמען האמת, אין סיבה שהיא תהיה כזאת עבור משתמש ביתי), לא תקבל תגובה לעשיית פינג לכתובת הציבורית שלך (אני מניח שלזה אתה מתכוון שאתה אומר "כתובת שקיבלתי מהספק", ולא סתם IP שנתן לך המוקדן של מחשב של ספק האינטרנט) (וגם אם תקבל כי הנתב כן חכם, זה יהיה פינג מהמודם שלך, ולא מהמחשב שלך, ובטח שלא דרך האינטרנט), כיוון שכעקרון כל דבר שמגיע מהרשת שלך נשלח לאינטרנט, והנתב בצד השני לא כל כך אמור להבין איך הוא אמור "לאכול" בקשה לשלוח מידע מסויים למקום מסויים שזה גם אותו המקום שממנו הגיע המידע (נתב מקשר בין רשתות נפרדות, לא מעביר מידע באותה רשת...), ולכן לדעתי הוא פשוט יתעלם מהמידע הזה.

הפתרון (זה לדעתי לא פתרון, כי אין כאן שום בעייה), הוא, כמו שאמרת, פשוט להגדיר בדפדפן (או בלקוח ה-FTP שאיתו אתה מתחבר לשרת) שרת פרוקסי של ספק האינטרנט. בשביל מה אתה צריך לעשות את הסיבוב דרך ספק האינטרנט כשאתה יכול לגשת אל השרת באופן מקומי - אני לא מבין - אבל אם זה מה שאתה רוצה... תהנה...

ישן 26-07-2005, 19:16
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eyal-r שמתחילה ב "יופי. אז לפי מה שהבנתי אין לי בעיה בכלל"

אני פשוט הייתי מבקש מחבר להיכנס (אתה יכול להיכנס לצ'אט של פורום מחשבים (לינק צ'אט בראש הדף) ולבקש ממישהו שינסה)

ברגע שהפנית פורט [ועשית זאת כראוי], זה אמור לעבוד (וודא שהפנית גם 20 וגם 21).

אפשר לבדוק על ידי הגדרת הפרוקסי של ספק האינטרנט בדפדפן (לא יודע מה הכתובת שלו? תתקשר לתמיכה הטכנית של ספק האינטרנט שלך ותשאל... או שתמצא אחד חופשי באינטרנט, אבל לך תדע איזה מהם עובד ואיזה לא...), וגלישה ל IP החיצוני שלך עם הדפדפן שבו הוגדר הפרוקסי. אם אתה יכול לגשת אלייך דרך הפרוקסי, זה בעצם גישה מבחוץ, ואז זה אומר שזה יעבוד לכולם...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:05

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר